1 Dakikada Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

1-dakikada-kredi

1 Dakikada Nasıl Yapılır : İnternetten ya da sms ile kredi başvurusu ile 1 dakikada krediye başvurabilir, kredinizi alabilirsiniz. Garanti SMS kredi başvurusu, Ziraat SMS ile kredi başvurusu ile krediye 1 dakikada başvurabilirsiniz. Ayrıca internetten yapılan kredi başvuruları da 1 dakika kadar kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir. Bankanın resmi internet sitesinden kredi için başvurabilir sonucunu telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

Bankaların teknolojiyi sistemine entegre etmesiyle birlikte artık kredi alma işlemleri de oldukça kolay bir hale geldi. Günümüz şartlarında banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, bulunduğunuz tüm noktalarda dakikalar içerisinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Peki, nasıl alınır? Kredi başvurusu yapabilmek için şubelere gitmek yerine bankalar artık SMS yöntemini ve internet başvuru seçeneğini de müşterilerine sunuyor. Özellikle, SMS kredi başvurusuyla cep telefonlarınızdan göndereceğiniz tek bir SMS ile kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Banka tarafından alınan başvuru çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilmekte ve sonuç bilgisi kredi başvuru sahibine iletilmektedir.

SMS kredi başvurularında krediniz onaylandığında, bazı bankalar şubeye gitmenize bile gerek bırakmadan, krediyi direkt olarak hesabınıza yatırmaktadır. Böylece dakikalar içerisinde kredinizi çekebilir ve ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. SMS yöntemini kullanan başlıca bankalar arasında Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Deniz Bank, İş Bankası ve Vakıfbank gibi bulunmaktadır.

1 Dakikada Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankasına SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin T.C. kimlik numarasını, çekmek istediği kredi tutarını, vade sayısını ve aylık net gelirini 3390’a SMS ile göndermesi yeterli olmaktadır. Aynı bilgilerin 4747 numaralı adrese SMS olarak gönderilmesi halinde ise Ziraat Bankası için SMS başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaparken, gelir durumunuzun çok üzerinde bir miktar için başvuru yapmamanızı tavsiye ederiz. Bu başvuruların reddedilme ihtimali yüksek olduğundan kredi notunuz da olumsuz etkilenir. Gelir durumunuz ile ödenebilecek tutarlar için başvuru yapmanız kredinin kabul edilmesi açısından olumludur.

Bankaların telefon uygulamaları aracılığı ile de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu uygulamalara girip adımları uyguladığınızda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığında paranın hemen hesabınıza geçtiğini görebilirsiniz.Bu şekilde yapacağınız kredi başvuruları da kısa sürede yapılabilir.

1 dakikada kredi başvurusu başvuru işlemlerinde, internetten kredi başvurusu veya sms ile kredi başvurusu işlemlerinde kredi notu oldukça önemlidir. Bankalar krediyi verirken bu işlemin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesi amacıyla kredi notuna bakmaktadır. Eğer kredi notunuz düşükse krediniz olumsuz yanıtlanabilir. Ancak kredi notunuz yüksekse üstelik müşterisi olduğunu başkanın sms ile kredi başvurusu, internetten kredi başvurusu yaparsanız bu işlem çok hızlı bir şekilde gerçekleşir ve paranız hesabınıza yatırılır. Hesabınızdaki parayı da bu şekilde anında harcamaya başlayabilirsiniz. Sonrasında taksitler halinde kredi ödemesini yapabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. mehhmettt5
    25 Eylül 2016

Bir cevap yazın