10 Adımda Cepten Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet paketi kampanyanları ile Vodafone aboneleri bedava internet kazanıyor. Vodafone bedava internet faturasız ya da faturalı hat sahiplerine ise farklı seçeneklerle sunuluyor. Böylece Vodafone kullanıcıları kazandıkları bedava interneti diledikleri gibi kullanabiliyor.

Bu yazımızda güncel Vodafone bedava internet kampanyaları ve kampanyalardan yararlanma şartları hakkında bilgi vereceğiz. Bu kampanyalardan kendinize uygun olanı seçerek cepten bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Güncel Listesi

Vodafone 2005 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. Ülkemizde faaliyete başladığı günden itibaren iletişim alt yapısını geliştirerek gerek internet gerekse telefon bağlantıları konusunda kaliteli hizmet veren firmalar arasına girmiştir. Gerçekleştirmiş olduğu kaliteli hizmet ve avantajlı kampanyalarla müşterilerin ilgisini çeken Vodafone, ülkemizde sayıları milyonları bulan geniş bir abone sayısına ulaşmıştır. Vodafone abone sayısını arttırmak ve mevcut abonelerini de memnun edecek hizmetlerde bulunmak adına her geçen gün farklı avantajlı kampanyalara imza atmaktadır. Bu kampanyalardan biri de bedava internet kampanyalarıdır. Gerçekten yaşadığımızın zamanın en önemli ihtiyacı haline gelen internet, cep telefonu hattı tercihi yaparken dikkate aldığımız en önemli kriterlerden biri haline gelmiş durumdadır. Zira bir çok işlemimizi internetten yaptığımız gibi eğlenmek, müzik dinlemek, araştırma yapmak hatta yemek yapmak için dahi interneti kullanıyoruz. Dolayısıyla internet konusunda avantaj sağlayan cep telefonu operatörünün tercih konusu olduğunu ifade edebiliriz. İşte Vodafone bu gerçeği dikkate alarak bedava internet paketi imkanı sağlayan kampanyalara imza atmaktadır.

Şimdi Vodafone bedava internet kampanyalarını detaylı olarak inceleyelim:

Vodafone Sim Kartını Vodafone 4.5G Sim Kartı İle Değiştirene Anında 5 GB Bedava İnternet

Vodafone abonesi olup da halen 4.5G sim kartınızı almadıysanız size en yakın Vodafone mağazalarından birine giderek 4.5G sim kartınızı almanız halinde bir defaya mahsus olmak üzere anında 5GB internet hediye ediliyor. 

Hediye interneti cep telefonunuza gelen onay mesajından sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.  

Kullanım süresi dolduktan sonra 5 GB’lık hediye internet paketi yenilenmemektedir.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndiren Herkese Her Hafta Yenilenen Bedava İnternet

Android telefonlar için Google Play Store ya da Apple telefonlar için Apple Store mağazalarına giriş yaparak Vodafone yanımda uygulamasını indirip cep telefonuna kuranlar her hafta yenilenen bedava internet kazanıyor. 

Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak için telefonunuza kurduğunuz Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapıyorsunuz. Uygulama içinde yer alan bana ne var seçeneğine tıklayıp hediye çarkını çeviriyorsunuz. Hediye çarkından 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB ve 5 GB şeklinde değişen hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Onay mesajının ardından bedava internetinizi belirlenen süre içinde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone İnterneti Seviyorum Testi Çözenlere 3 GB Bedava İnternet

Vodafone, Türkiye’de internet kullananların interneti ne kadar sıklıkta ve hangi amaçlarla kullandığını tespit etmek ve bu sayede yapacakları kampanyalarda yol haritası belirlemek amacıyla kullanıcılarını Vodafone interneti seviyorum testini çözmeye davet ediyor.

Testi çözdükten sonra ekranda çıkan kutuya numaranızı yazmanız halinde cep telefonunuza onay kodu gönderiliyor. Onay kodunu tekrar ekrana yazdığınızda anında 3 GB internet kullanımınıza sunuluyor.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu İle 20 GB Bedava İnternet 

Vodafone bedava internet kazanmayı eğlenceli hale getirmeyi hedefliyor. Bu amaçla Vodafone, internet avcıları oyununu kullanıma sunmuş durumda.

Vodafone internet avcıları oyunu ile bedava internet kazanmak için öncelikle Vodafone internet avcıları oyununu cep telefonunuza indirip kuruyorsunuz. Bu uygulamayı Apple Store’dan veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Uygulamayı kurduktan sonra GSM numaranızı ve Vodafone Yanımda uygulamasının şifresini giriyorsunuz. Daha sonra konumunuzu açıyorsunuz. Yine internetinizin de açık olması gerekiyor. Uygulama içerisinde size internet dataları gösterildiğinde bunları yakalıyorsunuz. Bu sayede 20 GB’ye kadar bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone FreeZone Klüp Üyesi Gençlere 4 GB Bedava İnternet

26 yaş ve altında olup da Vodafone kullanan gençlere yönelik düzenlenen bu kampanya sayesinde 4 GB bedava internet kazanılıyor. 

Freezone bedava internet kampanyasından yararlanmak için öncelikle FreeZone Dünyasına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra Vodafone tarafından anında bir gün geçerli 4 GB internet kullanıma sunulmaktadır. 

Kampanya 31 Mart 2019 tarihinde sona ermektedir. 

Vodafone Evde İnternet Bağlatanlar Ayda Dört Defa 4 GB Bedava İnternet Kullanabiliyor

Vodafone Net aboneleri internetlerinin kesilmesi halinde ya da eviniz için bağlattığınız interneti cep telefonunuzda da kullanmak istemeniz durumunda ayda dört defa olmak üzere bedava 4 GB internet imkanı sunuluyor.

Vodafone Evde ile bedava internet kullanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvuru yapamıyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip GUNLUK yazıp bu mesajı 7000’e gönderin. Anında 4 GB’lık bedava internet cep telefonunuza tanımlanacaktır.   

Bu hizmet Vodafone Evde İnternet aboneliğiniz devam ettiği sürece geçerlidir.  

Vodafone Gençlik Kampanyası İle Evine İnternet Bağlatanlara Bedava 2 GB İnternet

Vodafone Gençlik Kampanyası kapsamında evine internet bağlatanlara cep telefonlarında kullanmak üzere her ay yenilenen şekilde 2 GB bedava internet kazanıyor.

Vodafone Mobil Ödeme İle LOL’da RP Alımı Yapanlara 1 GB Anında Bedava İnternet

Vodafone, League of Legands’ta (LOL) RP alımlarının Vodafone Mobil Ödemeyle gerçekleştirilmesi halinde bedava 1 GB internet veriyor.

Bedava internet imkanı sadece LOL’da RP alımları için uygulanıyor. İnternet kazanmak için ödemenin Vodafone Mobil Ödeme ile yapılması gerekiyor. 

Hediye internet bir ay içinde sadece bir defa sunuluyor ve hediye edilen internetin 1 hafta içinde kullanılması gerekiyor.

Vodafone Enflasyona Topyekün Mücadele İle Bedava İnternet

Vodafone enflasyonla topyekün mücadele kampanyası kapsamında bedava internet olanağı sunuyor. Hattınıza tanımlanmış bedava internet kullanım hakkınız olup olmadığını kontrol etmek için hemen cep telefonunuzun mesaj bölümüne BANANEVAR yazıp 4455’e kısa mesaj gönderin.

Vodafone TV Kullanmaya Başlayanlara İlk Ay Bedava İnternetten TV 

Vodafone TV aboneliği başlatan Vodafoneliler ilk ay boyunca ek ödeme yapmadan ücretsiz olarak internetten TV izlemenin keyfini çıkarıyor.

Güncel Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Öğrenilir?

Vodafane güncel bedava internet paketleri hakkında bilgi edinmek için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz Vodafone resmi internet sayfasının kampanyalar bölümünden bireysel kampanyaları seçerek faturalı ve faturasız hatlar için düzenlenen bedava internet kampanyalarını takip edebilirsiniz. 

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Hakkında Önemli Hatırlatma

Vodafane düzenlemiş olduğu kampanyalar dahilinde bedava internet kullanımına ilişkin olarak kampanya şartlarında her zaman değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırdan çıkarmamalısınız.

“Görüş, öneri, talep ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplasın.”

İlginizi Çekebilir: Turkcell bedava internet paketleri ve kampanya koşulları hakkında bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster