2019 Yılı Cepten Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Ülkemizde faaliyet gösteren cep telefonu operatörleri Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gerek yeni abone kazanmak gerekse mevcut abonelerin müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu bağlamda düzenlenen kampanyalardan biri de bedava internet kampanyasıdır. Faturalı ve faturasız hatlar için ayrı ayrı bedava internet kampanyası düzenleyen Türk Telekom mevcut abonelerin ve yeni abone olacakların yüzünü güldürecek.

Bu yazımızda Türk Telekom tarafından 2019 yılı içerisinde uygulanan güncel bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Bedava Mobil İnternet Paketi Kazanma Kampanyaları

Türk Telekom, daha önceden Avea ismi altında faaliyet göstermekteydi. Ancak Avea Türk Telekom’a devrolduktan sonra ismi değişti ve Türk Telekom ismi altında hizmet vermeye başladı. Ülkemizde iletişim bağlantı hattı en yaygın olan firmalardan biri olan Türk Telekom, uyguladığı kampanyalarla isminden oldukça söz ettirmektedir. Türk Telekom bedava internet paketi 2019 yılı kampanyaları da bu anlamda oldukça adından söz ettireceğe benzemektedir. Şimdi Türk Telekom bedava internet kampanyalarına yakından bakalım:

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Bedava İnternet

Sil süpür uygulaması ile Türk Telekom üyeleri her hafta bedava internet kazanıyor. Ayrıca sil süpür uygulamasını yükleyenler bedava internet yanında ayrıca sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik, sürpriz hediyeler, alışveriş indirimi gibi pek çok sürprizle de karşılaşabiliyor.

Sil Süpür uygulaması ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken Google Play Store ya da Apple Store’a girerek Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirip kurmaktır. 

Uygulamayı kurduktan sonra Sil Süpür oyununu oynuyorsunuz. Kazandığınız bedava internet ya da sürpriz hediyeler SMS ile size bildirilecektir. Sil süpür kampanyası ile haftalık 5 GB’ye varan bedava internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür oyunundan haftada bir defa bedava internet kazanabilirsiniz. Sil süpür uygulamasından kazanacağınız bedava internet veya hediyeler her hafta perşembe günü 08:00 itibariyle yenilenmektedir. 

Sil süpür kampanyasından faturalı veya faturasız Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. 

Türk Telekom ArayanıBil Servisini Kullananlara 1 GB Bedava İnternet

ArayanıBil servisi, Türk Telekom’un müşterilerine aylık 2,99 TL bir ücretli sunduğu hizmettir. ArayanıBil hizmeti sayesinde Türk Telekom aboneleri, kendilerine ulaşılamadığı durumlarda kimin aradığını Türk Telekom tarafından gönderilen mesajla anında öğrenebiliyor. 

Arayanıbil servisine en az 6 ay süre ile abonelik yaptıranlara Türk Telekom haftalık 1 GB bedava internet imkanı sunuyor.

ArayanıBil servisine 6 ay süre ile abone olmak için PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermeniz yeterlidir. 6 aylık arayanıbil servisinin ücreti 14,99 TL’dir. ArayanıBil aboneliğiniz başladığı andan itibaren bedava 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. 

Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir. 

E-Fatura Kullanan Türk Telekom Abonelerine 1 GB Bedava İnternet

Faturalı hat kullanan Türk Telekom aboneleri, fatura bilgilerini basılı kağıt şeklinde değil, elektronik posta şeklinde almayı tercih etmeleri durumunda bir defaya mahsus olmak üzere 1 GB bedava internet paketi kazanıyor.

Telefon faturasını e-mail olarak almak ve anında 1 GB internet kazanmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Cep telefonunuzun mesaj kısmına girip 1 GB yazıp boşluk bırakıyorsunuz. Ardından faturanın gelmesini istediğiniz mail adresinizi yazıyorsunuz.
 • Bu mesajı 3008’e gönderiyorsunuz. 

Türk Telekom 4.5G Sim Kartı Alanlara 1 GB Bedava İnternet 

Türk Telekom 4.5G uyumlu sim kartınızı almadıysanız hemen en yakın Türk Telekom iletişim merkezine giderek bedava 4.5G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz. 4.5G sim kartını almanız halinde 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Ancak internetten yararlanmanız için Türk Telekom’a mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Peki 4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyasına nasıl katılabilirim? Kampanyaya katılmak için 4.5G uyumlu sim kartını aldıktan sonra kartı cep telefonunuza yerleştirin ve ardından 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. 30  gün geçerli 1 GB internet anında hattınıza tanımlanacaktır.

Online TL Yüklemesi Yapanlara 4 GB’ye Kadar Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullananlar telefon hatlarına TL yüklemelerini www.turktelekom.com.tr adresine giriş yaparak veya Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile yapmaları halinde 1 GB ila 4 GB arasında değişen bedava internet kazanabiliyor. Kampanya detayları ise şöyledir:

 • TL yüklemesinin Türk Telekom resmi internet sitesi ya da Türk Telekom mobil uygulaması ile yapılması gerekiyor.
 • TL yüklemesinin kredi ya da bankamatik kartı ile yapılması şarttır.
 • 35 TL ve üzeri yüklemelerde 4 GB, 35 TL altındaki yüklemelerde ise 1 GB bedava internet kazanılabiliyor.
 • Kampanya bir defaya mahsus olup ilk defa hattına kredi ya da bankamatik kartı ile TL yükleyenler kampanyadan yararlanabilir.  

Selfy Tambu 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin Tambu hediye 1 GB kampanyası ile Selfy’li olanlar 30 gün boyunca geçerli bedava internet kazanıyor. 

Kampanyadan yararlanmak için Tambu uygulamasını cep telefonuna indirip kurmanız yeterlidir. Tambu uygulamasını Google Play Store’dan ya da Apple Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Uygulamayı cep telefonuna kurduktan sonra uygulama içinde yer alan kodu aşağıda gösterilen şekilde kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir:

 • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz.
 • TAMBU yazıp boşluk bıraktıktan sonra hediye kodunu yazıyorsunuz.
 • Mesajı 4545’e gönderiyorsunuz. 

Gün İçinde 3 MMS Gönderen Herkese 500 MB Bedava İnternet

Türk Telekom mobil abonesi olan faturalı ya da faturasız hat sahipleri, cep telefonlarından gün içinde en az 3 tane multi medya mesaj (MMS) göndermeleri halinde gün sonuna kadar geçerli 500 MB bedava internet kazanıyor.

Türk Telekom Siri Uygulaması İle Lira Paylaşanlara Bedava 500 MB İnternet

Türk Telekom Siri uygulamasını kullanarak cep telefonu rehberinde kayıtlı bir kimseye para gönderen Türk Telekom aboneleri gün içinde geçerli 500 MB internet kazanıyor.

Siri ile para göndererek bedava internet kazanmak için Siri uygulamasına rehberinizde kayıtlı kişinin adını söylüyorsunuz. Siri Türk Telekom Online işlemler uygulamasını kullanarak para gönderme talimatını yerine getiriyor. Siz de 500 MB internet kazanıyorsunuz.

Siri ile para gönderimi ücretlidir. İşlem ücreti 1-9 TL arası para gönderimleri için 1,39 TL; 10-20 TL arası para gönderimi için 1,99 TL’dir.

Facebook, İnstagram ve Tweeter İçin Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Sosyal paketlerinden birine abone olanlar ya da mevcut aboneliğini Selfy Sosyal paketine çevirenler mevcut internet paketlerine ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli bedava internet kazanıyor.

Selfy Sosyal paketlerine göre sunulan internet paketine ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli bedava internet miktarı şöyledir:

 • Selfy Sosyal Small paketi: 750 dk konuşma, 5000 SMS 3 GB internete ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli 2 GB internet.
 • Selfy Sosyal Medium paketi: 750 dk konuşma, 5000 SMS 5 GB internete ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli 3 GB internet.
 • Selfy Sosyal Large paketi: 750 dk konuşma, 5000 SMS 7 GB internete ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli 3 GB internet.
 • Selfy Sosyal X Large paketi: 750 dk konuşma, 5000 SMS 10 GB internete ek Facebook, İnstagram ve Tweeter’da geçerli 5 GB internet.

Selfy Kullanıcılarına Gece Boyunca Cepten Bedava 3 GB İnternet

Selfy bol internetli geceler kampanyası ile gece 00:00 – 06:00 arasında kullanabileceğiniz 30 gün geçerli bedava 3 GB internet veriyor. 

Selfy internetli geceler ile bedava internet kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olmanız yeterlidir. 

Selfy bedava internet paketini ücretsiz almak için hemen cep telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve GECENET yazarak 4545’e SMS olarak gönderin.  

Türk Telekom’dan Yeni Faturasız Hat Alanlara 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom yeni gelene hoş geldin kampanyası adı altında bir defaya mahsus olmak üzere bedava konuşma süresi, mesaj ve internet imkanı veriyor. Bu anlamda Türk Telekom abonesi olanlara 750 dk konuşma 750 SMS’e ek olarak ayrıca 8 GB bedava internet veriliyor. Üstelik bu hediyeler mevcut tarifenize ek olarak sunuluyor.  

Ayrıca ilk defa abone olanlar 6 ay boyunca tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerine 2 GB ayrıca bedava internet kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.  

Selfy Mor Faturasız Hat Kullanıcılarına 1 GB Bedava İnternet

Selfy Mor paket kullanan Türk Telekom aboneleri her ay hatlarına 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda bedava 1 GB internet kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için 25 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra 1 GB MOR HEDİYE yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.  

Coşturan 3GB Kampanyasına Katılanlara 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullananlar ya da yeni hat almayı düşünenler için düzenlenmiş bu kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. 

Faturasız hat kullananlar ya da yeni faturasız hat alanlar Fenercell Şampiyon, GSmobile Şampiyon, BursaSporCell Şampiyon veya KonyaSporCell Şampiyon tarifelerinden birini tercih etmeleri durumunda tarifelerine ek 1 GB bedava internet veriliyor.

Eğer 1 GB bedava internetin her ay hattınıza tanımlamasını istiyorsanız her ay tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kazanma Kampanyaları Hakkında Hatırlatma

Türk Telekom bedava internet paketi kampanyaları her yıl yenilenebildiği gibi farklı kampanyalar da düzenlenebilmektedir. Ayrıca Türk Telekom yapmış olduğu kampanyalar hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu nedenle güncel Türk Telekom bedava internet kampanyalarını Türk Telekom internet sitesinden kontrol etmenizde yarar vardır.

“Görüş, öneri, talep ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplasın.”

İlginizi Çekebilir: Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster