5 Adımda Akbank Wings Kart Başvurusu

akbank-wings

Akbank’ın sunduğu Wings Kredi Kartı başvuru işlemini kolaylıkla nasıl yapabileceğinizi açıkladık. Wings uçak bileti fırsatlarından yararlanmak için Wings kart başvurusu yapabilir ve alışverişlerden mil puan kazanabilirsiniz. Başvuru işlemini yaptıktan sonra başvuru takibi de yapabilirsiniz.

Axess Wings Kredi Kartı Başvurusu

Axess Wings Kart başvurusunu isterseniz Akbank Şubesi’nden isterseniz internet üzerinden yapabilirsiniz.

Şubeden başvuru yapmak istiyorsanız, Axess Wings başvuru formu içerisindeki bilgileri doldurduktan sonra herhangi bir Akbank şubesine teslim edebilirsiniz. Başvuru formunu şubeden alabilirsiniz.

İntrenetten Wings Kart sahibi olmak için Wİngs online başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz Akbank’ın resmi internet sitesinden isterseniz Wings Kredi Kartı’nın resmi intrenet sitesinden kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

wingscard.com.tr ile kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra resmi internet sitesine girdikten sonra anasayfada bulunan Wings’e başvur butonuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir ve Wings kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternetten Wings Kart Başvurusu

Axess wings kart başvuru işleminizi Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız şu adımları uygulayabilirsiniz.

1- Akbank resmi internet sitesine girin. (akbank.com)

2- Anasayfada yer alan arama kutusunun altında “Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” bağlantısına tıklayın.

wings-basvuru

3- Açılan pencerede sizden adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, TC kimlik numaranız, başvurmak istediğiniz kart çeşidi ve güvenlik kodu doğrulama bilgileri istenecektir.

wings-kart

4- Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra GÖNDER butonuna tıklayın.

5- Wings Kredi Kartı başvuru işleminiz tamamlanmıştır.

Wings başvuru yap için uygulamanız gereken adımlar bu şekildedir. Wings Card başvuru işleminden sonra banka kredi kartı başvurusunu değerlendirecektir. Gerekli değerlendirmelerin ardından bir engel görülmezse kredi kartı başvurunuz onaylanacaktır.

Wings Başvurusu Sorgulama

Wings başvuru takibi için Akbank resmi internet sitesine girikten sonra alt bölümde yer alan BAŞVURUM NEREDE bağlantısına tıklayın.

wings-basvurum-nerede

Wings kart başvuru sonucu Başvurum Nerede ile öğrenilebilir.

Ayrıca Akbank müşteri hizmetilerini arayarak da Wings kredi kartı başvuru takibi işlemi yapabilir, Wings başvuru durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Wings başvuru sonucu öğrenme için Akbank Şubesi’ne gitmek de mümkündür.

Akbank Wings Kart Özellikleri

Akbank Wings kart nedir kısaca açıklamak gerekirse Akbank’ın sunmuş olduğu mil puan kazanım ve kampanyalar sunan kredi kartıdır. Wings ile yapacağınız alışverişlerden mil puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarla ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.

Wings uçak bileti almanızı ücretsiz olarak ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Biriktirdiğiniz mil puanlar ile 444 25 25 Akbank telefon şubesini arayarak biletinizi anında hemen bulunduğunuz yerden almanız mümkündür.

Wings ile 1,5 TL alışverişten kazanılan mil puan 1 Mil Puan olarak belirlenmiştir.

Mil puan kullanımı ile tüm hava yollarında bilet almak mümkündür. Dünyanın her yerine biriktirdiğiniz mil puanlar ile bilet alabilir ve özgürce uçabilirsiniz. Mil puanlar kullanılarak bilet alınan havayolu için bir kısıtlama bulunmamaktadır, istediğiniz havayolunu tercih ederek uçak biletinizi alabilirsiniz.

Wings lounge ile anlaşmalı iş yerlerinden %10 indirim kazanabilirsiniz. Wings Black sahipleri de %10 indirim fırsatından yararlanabilirler.

-Wings Kredi Kartı çeşitleri ise şöyle

  • Wings Kredi kartı
  • Wings Black Kredi kartı
  • Wings Business Kredi kartı
  • Wings Private Kredi kartı

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın