5 Adımda Garanti Bonus Genç Kart Özellikleri

Bonus Genç kullananlar arasında yer almak için mesajla başvuru yapabilirsiniz. Eğer başvuru yapmadan önce Bonus Genç kartı daha yakından tanımak isterseniz yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Bonus Flaş ile kampanyaları takip edebilir, kampanyalara bir mesajla katılabilirsiniz. İşte Bonus Genç Kart.

1-Bonus Genç Özellikleri

-Bonus Genç Kart alma şartları arasında 18-25 yaş aralığında olmak gereklidir.

-Bonus Genç’in yıllık kart ücreti yoktur. Bonus Genç Kart ile Bonus üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda bol bol bonus kazanabilirsiniz.

-Harcamalarınızdan biriktirdiğiniz bonuslarınızı Bonus program ortaklarında kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

-Bonus Genç Kart avantajları için istediğiniz Bonus kampanyasına katılmak bir kısa mesaj ile mümkündür. İsterseniz Bonus Flaş üzerinden de kampanyaya katılabilirsiniz.

-Bonus Genç Kart işlem taksitlendirme ve işlem erteleme imkanından yararlanabilirsiniz.

-Bonus Genç limit aşım faizi %1,84 ve Bonus Genç gecikme faizi %2,34’tür.

2-Bonus Genç Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tek bir SMS’le ampanylara katılabileceğiniz, bonus fırsatlarını yakalayabileceğiniz, kart ücreti ödemeyeceğiniz Bonus Genç Kart başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Mesajla Bonus Genç Kart başvuru işlemi için telefonunuzun mesaj bölümüne giridikten sonra GENC yazın ve bir boşluk bırakın 3340’a gönderin ve başvuru işleminizi gerçekleştirin.

İsterseniz Garanti Bankası şubesine giderek başvuru formunu doldurabilir ve şubeye teslim edebilirsiniz. Başvuru sırasında verdiğiniz bilgiler güncel ve eksiksiz olmalıdır. Kredi kartı başvurunuz değerlendirilme ve onay işleminden sonra size gönderilecektir. Banka tarafından uygun görülen limit ile kredi kartınızı aldığınızda aktifleştirme işlemi ile kartınızı alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

3-Bonus Genç Kart Başvuru Takibi

Kredi Kartı Başvuru Takibi hizmeti ile kart başvurunuzun durumunu izleyebilirsiniz. Kredi Kartı Başvuru Takibi sayfasına Garanti Bankası resmi internet sitesinde yer alan Bireysel menüsü altından ulaşabilirsiniz. Başvurduğunuz ürün, form numarası, telefon numarası, doğum tarihi bilgilerinizi kullanarak kart başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Başvurunuz değerlendirilmesi birkaç gün sürebilir. Kredi kartı başvurunuz en fazla 1 hafta içerisinde sonuçlanmış olacaktır. Bonus Genç Kart başvuru sonucunu da başvuru takibi sayfasından öğrenebilirsiniz.

4-Bonus Genç Kaç Günde Gelir?

Bonus Genç kart başvurunuz en fazla 1 hafta içerisinde değerlendirilmiş ve sonuçlanmış olacaktır. Kredi kartınız ise başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde gönderilmiş olacak ve size ulaşacaktır. Kart başvurusu sırasında vermiş olduğunuz adresin güncel olmasına dikkat etmelisiniz.

5-Bonus Genç Limiti Ne Kadar?

Bonus Genç kart limiti başvuru sırasında verdiğiniz bilgiler içerisinde yer alan gelir durumunuz ve diğer kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu nedenle tek bir limit söylenemeyebilir. Eğer kredi kartına olan taksitlerinizi, toplam borcunuzu düzenli ve geciktirmeden öderseniz kredi kartı yükseltme talebinizde bulunduğunuzda talebiniz yüksek ihtimalle onaylanacaktır.

Bonus Genç bakiye sorgulama işlemi için internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetini kullanabilirsiniz. Bonus Genç hesap özeti için de internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Böylece hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Kredi kartı ekstresinde yer alan son ödeme, dönem borcu, asgari tutar bilgileri ile kredi kartına olan toplam borcunuzu öğrenebilirsiniz. Hesap kesim tarihi bilginizi de ekstreden öğrenebilir, isterseniz hesap kesim tarihini değişmek için şubeye gidebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın