5 Dakikada En Kolay Kredi Veren Bankalar

en-kolay-kredi-veren-bankalar

5 Dakikada En Kolay : Krediyi sms ile 5 dakikada kadar bir sürede en kolay şekilde kredi veren bankaları listeledik. 5 dakikada krediye nasıl başvurulur yazımında bulabilirsiniz. Günümüzde insanlar pek çok şeyin hızla gerçekleşmesini istiyorlar. Bu isteklerinden biri de çok kısa sürede kredi başvurusunda bulunabilmek ve başvuru sonucunu yine çok kısa bir zamanda öğrenebilmek. Bu amaçla bazı bankalar ile başvuru yapan müşterilerinin kredi cevaplarını da kısa sürede veriyor. Bu amaçla bankaların sms ile seçeneği kullanılabilir.  Yazımızın devamında yer alan bankalara sms ile nasıl başvuru yapabileceğinizi anlattık. Bu kredilere 5 dakika kadar bir sürede başvuru yapılabilir. Kredinin cevabı olumlu ya da olumsuz telefonunuza gelecektir.

SMS İle 5 Dakikada Veren Bankalar

Bankaların kredilerine sms ile başvuru yapılmaktadır. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ilgili bankaya sms gönderdikten sonra kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, DenizBank, Vakıfbank sms ile 5 dakika içerisinde kredi başvurusu yapılabilen bankalardır.

Garanti Bankası 5 Dakikada Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın 5 dakikada kredi başvurusuna sms ise başvuru yapabilirsiniz. Cepten kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra almak istediğiniz kredi tutarını yazın. Kredi vadesini yazıp bir boşluk bırakın gelirinizi yazın. Bu bilgileri tek bir mesajda uygun şekilde yazdıktan sonra 3390 numarasına sms olarak gönderin.

Örneğin 123456789012  6000 24 2000 gibi yazdıktan sonra 3390 numarasına sms gönderilebilir.

Ziraat Bankası 5 Dakikada Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’na 5 dakikada kredi başvurusunda bulunmak için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakın almak istediğiniz kredi tutarını yazın ve vade, aylık net maaşınızı da birer boşluk bırakarak yazın.  Yazdığınız bu bilgileri tek bir sms halinde 4747 numarasına sms olarak gönderin.

Örneğin 123456789012  3000 24 1000 gibi yazdıktan sonra 4747 numarasına sms gönderilebilir.

İş Bankası 5 Dakikada Kredi Başvurusu

İş Bankası kredilerine 5 dakikada başvurmak için yapmanız gerekn NAKİT yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazıp bir boşluk bırakığ, kredi tutarınızı ve aylık gelirinizi de birer boşluk bırakıp yazdıktan sonra bu bilgileri tek bir sms olarak 4402 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Örneğin Nakit 123456789012 5000 2000 gibi yazdıktan sonra 4747 numarasına sms gönderilebilir.

DenizBank  5 Dakikada Kredi Başvurusu

DenizBank’tan 5 dakikada kredi başvurusunda bulunmak için sms aracılığını kullanabilirsiniz. “Kredim” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazmanızın ardından 3280 numarasına kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Örneğin Kredim 12345678901

Vakıfbank 5 Dakikada Kredi Başvurusu

Vakıfbank’a 5 dakika içerisinde kredi başvurusunu sms ile yapabilirsiniz. TIK yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazdıktan sonra bir boşlu ve aylık gelirinizi yazdıktan sonra bu bilgileri tek bir mesaj halinde 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Örneğin TIK 12345678901 2500

Görüldüğü gibi 5 dakikada kredi başvurusu yapılabilmektedir. İlgili bankaya mesaj içeriği yazıldıktan sonra gönderildiğinde banka tarafından kredi başvurunuzla ilgili gerekli incelemeler yapılmasının ardından size başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Kredi başvurusu yapmak her ne kadar kolay görünse de krediyi ödemek de oldukça önemlidir. Ödenmeyen ya da ödemesi geciktirilen krediler için gecikme faizi uygulanmaktadır ve kredi notunun da düşmesine neden olmaktadır. Ayrıca faiz nedeniyle bankaya aldığınız paradan daha fazlasını ödemek zorundasınız. Ancak kredi çekmezseniz bu faiz tutarını kar etmiş olacaksınız. Bu nedenle kredi almak yerine ihtiyaçlarınızı birkaç ay sonra karşılayın ve paranızı biriktirin. Borçsuz, faizsiz, daha fazla para ödemek zorunda olmadan ve aylarca borçlu kalmadan istediklerinize kavuşun. Tavsiye edilen ve tercih edilmesi gereken yol budur.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın