5 Soruda CEPTETEB Nedir?

cepteteb

Cepteteb İndir işleminzden sonra Cepteteb internet şubesi ile bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Cepteteb giriş için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacaktır. CEPTETEB sahibi olurken bu bilgilere sahip olabilirsiniz. Cepteteb müşteri hizmetleri ile kredi kartı şifre işlemleri ve daha pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEPTETEB Nedir?

Cepteteb, TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)’in sunmuş olduğu bankacılık işlemlerinizi internet, mobil, TEB Destek Merkezi ve TEB ATM gibi dijital kanallardan hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabileceğiniz, TEB’in sunduğu yeni nesil bankacılık bankacılık platformudur ve dijital olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

CEPTETEB’i Kimler Kullanabilir?

Cepteteb’li olmak için yapmanız gereken öncelikle Cepteteb başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru formuna ulaşmak için cepteteb.com.tr adresime girmeniz gereklidir. İsterseni Cepteteb Mobil Uygulama ile Ceptetebli Ol seçeneğini tıklayarak başvuru formunu doldurup onaylamanızın ardından başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemi yapıldıktan sonra sizi arayacaklardır.

Başvuru işlemi yapıldıktan sonra istediğiniz yerde ziyaret edilirsiniz. Cepteteb müşterisi olmak için gerekli olan bankacılık sözleşmesi size sunulacaktır. İçerisindeki bilgileri okuyup onayladıktan sonra sözleşmeyi imzalamanız istenecektir.

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra Cepteteb’li olabilirsiniz.

Eğer Cepteteb müşterisiyseniz yapmanız gereken TEB internet şubesine ya da TEB mobil şubeye giriş yaptıktan sonra Hesaplar menüsünde yer alan Yeni Hesap Aç seçeneğine tıklayarak CEPTETEB Hesabı açabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb ya da TEB müşterisi olarak kredi kartı başvurusu yapmanız oldukça kolaydır. Cepteteb Kredi Kart başvurusu için internet şubesine ya da mobil şubeye giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Cepteteb kredi kartı başvurusu için CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

CEPTETEB Avantajları

Cepteteb Kredi Kartı avantajları için birden fazla kredi kartı sahibi olmanıza gerek yoktur.

Cepteteb Kredi Kartı ile hangi avantajlardan yararlanmak istiyorsanız isterseniz Mobil Şubeye isterseniz İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra faydalanmak istediğiniz fırsatları, avantajları seçerek kredi kartınıza ekleyebilirsiniz. Yani kredi kartın için sunulan fırsatları siz seçebilirsiniz.

Cepteteb üç avantaj paketinden istediğiniz kadarını siz istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Satın aldığınızda kartınıza 1 yıl süre boyunca geçerli olacak şekilde eklemeniz mümkündür. Bu işlemi yapmak için Cepteteb İnternet Şubesi – Kartlar menüsünden yapabilirsiniz.

CEPTETEB İndir

Cepteteb uygulamasını kullanmak için uygulamayı indirip cihazınıza kurmalısınız. Cepteteb indirme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz;

1- TEB resmi internet sitesine giriş yapın. (teb.com.tr)

2- Üst menüde yer alan “CEPTETEB” bağlantısının üzerine gelin. Açılan menüde yer alan “CEPTETEB’, İndirin” bağlantısına tıklayın.

3- Yönlendirildiğiniz sayfada Sizden istenen bilgileri girin. Formda istenilen bilgiler;

  • Cep telefonunuz,
  • İndirmek İstediğiniz Uygulama (CEPTETEB),
  • Güvenlik kodudur.

4- İstenilen bilgileri girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.

5- CEPTETEB indirme işleminiz tamamlanacaktır.

Cepteteb apk indir işleminizi Android kullanıcıları Google Play ile de indirebilirler. Cepteteb mobil uygulama indirme işleminizden sonra uygulama kurulduktan sonra CEPTETEB fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

CEPTETEB Video ile CEPTETEB’i daha iyi tanıyın.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın