5000 TL 24 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

enkredi

Vadeli Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları5 bin tl kredi çekmek istiyorum,  finansbank, 5 bin tl kredi 24 ay vade ile ihtiyaç kredisi nasıl alınır sorularınızın cevaplarını yazımızda açıkladık. Bankalara göre 5000 TL kredinin 24 ay vade süresinde ödenmesine göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir.

5000 TL İhtiyaç Kredisi

5000 TL ihtiyaç kredileri en çok başvurusu yapılan kredi miktarı arasında bulunmaktadır. İhtiyaç kredileri bilindiği üzere 36 aya varan vadelerle verilmektedir. Bu krediler ile evinin mobilyalarını değiştirenlerden, yeni telefon ve bilgisayar alanlara, sağlık sorunlarını giderenlerden eğitim ihtiyaçlarını karşılayanlara kadar her türlü gereksinim için kredi alınmaktadır. 5000 TL’lik kredilerde 24 aylık vadelerde en ideal vade sayısı arasında bulunmaktadır. 36 ay daha uzun bir süreci kapsadığından 24 ayda borcun ödemesini tamamlamak en rahat olandır. 5000 TL 24 ay kredi veren bankalar çeşitli kredi kampanyaları yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her banka verdiği ihtiyaç kredileri için kendi faiz oranları üzerinden işlem yaptığından, bankaların faiz oranlarını araştırarak, en uygun maliyetle kredi almak oldukça önemlidir.

Makalemizde, 5000 TL 24 ay kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilenleri sizler için araştırdık. ING Bank, Denizbank, Finansbank ve TEB faiz oranları ve ödeme şartları ile tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Bu bankaların faiz oranları ve başvuru yöntemleri ise şu şekildedir:

Denizbank 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Denizbank, 5000 TL ihtiyaç kredilerini güncel olarak %1,24 faiz oranıyla vermektedir. 24 ay vadeli olarak alınan bu kredi için 25 TL de dosya masrafı bulunmaktadır. Kredinin toplam maliyeti 6007 TL, aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 249 TL’dir. Bu kredi için başvuru işlemleri Denizbank şubelerinden, internet üzerinden ve cep telefonları üzerinden yapılmaktadır. “Kredim” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj göndererek SMS ile hızlı bir şekilde başvurunuzu iletebilirsiniz. Banka tarafından kredinizin sonucu dakikalar içerisinde bildirilmekte ve kredisi onaylanan kişiler, şubelerden kredisini çekebilmektedir.

Finansbank 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank, dosya masrafsız 5000 TL 24 ay kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Banka tarafından kredi için %1,35 faiz oranı uygulanmaktadır. 24 ay vadeli olarak alınan kredi için aylık olarak 253 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Finansbank ile en düşük 1000 TL, maksimum ise 30.000 TL ihtiyaç kredisi verilmektedir. Başvurularınızı en yakın Finansbank şubelerinden ve internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ön onay alan kişiler, bankayla iletişim kurarak kredisini alabilmektedir.

TEB 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası, %1,15 gibi düşük faiz oranıyla kredi vermektedir. Cepteteb ihtiyaç kredisi kapsamında 5000 TL’lik krediyi dosya masrafsız olarak alabilirsiniz. Kredinin faizlerle birlikte toplam maliyeti 5907 TL olurken, aylık ödenmesi gereken taksit miktarı ise 246 TL’dir. Banka, başvurular için SMS yöntemini de kullanmaktadır. T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak ihtiyacınız olan kredi miktarını yazıp 4466’ya mesaj göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu dakikalar içerisinde gelmekte ve kredisi ön onay alan kişiler kredi almaktadır.

ING Bank 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank, 1,44 faiz oranıyla kredi vermektedir. Kredi kapsamında 25 TL dosya masrafı alan bankadan 24 ay vadeli olarak 5000 TL kredi çekildiğinde aylık 256 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Kredinin toplam maliyet miktarı ise 6175 TL’dir. Kefilsiz ve teminat istemeden kredi veren ING Bank ile kredi
notunuz yüksekse eğer, çok hızlı bir şekilde krediniz onay almaktadır. Bankaya başvuru işlemleri ise ING Bank şubelerinden ve SMS ile yapılmaktadır. ING Bank SMS ile kredi başvurusu için T.C. kimlik numaranızı yazarak 2205’e göndermeniz gerekmektedir. Yapılan değerlendirme sonucunda, kredi almak için uygunluk durumunuz dakikalar içerisinde mesaj yoluyla bildirilmektedir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın