7 Başlıkta Cepten Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları haberi Turkcell hat kullanan herkesin merakla takip ettiği konuların başında gelmektedir. Çünkü Turkcell bedava internet faturasız ya da faturalı tüm hatlar için uygulanmakla birlikte, kampanya koşullarına göre kimi zaman faturalı veya faturasız hatlar için özel değişiklikler yapılabilmektedir. Bu durumda hattın özelliğine göre bedava internetten yararlanma konusu değişiklik gösterecektir.

Bu yazımızda güncel Turkcell bedava internet kampanyaları ve kampanyalardan yararlanma konuları hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu kampanyalardan kendinize uygun olan birini tercih ederek cepten bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Güncel Listesi

Ülkemizin önde gelen cep telefonu operatörlerinden biri olan Turkcell, sağladığı kaliteli iletişim imkanı nedeniyle bir çok kimsenin dikkatini çekmektedir. Turkcell, müşterilerinin ilgisini arttırmak amacıyla bir çok kampanya düzenlemektedir. Bunlardan biri de bedava internet kampanyalarıdır. Gerçekten çağımızın en önemli teknolojisi olan internet, hepimizin vazgeçilmezi arasına girmiş durumdadır. Eğlenmek, araştırma yapmak ya da müzik dinlemek gibi aklımıza gelen bir çok şeyi internet üzerinden yapıyoruz. Dolayısıyla cep telefonu hattı tercihi yaparken internet son derece önemli hale gelmektedir. İşte Turkcell bu durumu dikkate alarak müşterilerine bedava internet imkanı sağlayacak kampanyalar düzenlemektedir. 

Şimdi cepten Turkcell bedava internet kampanyası haberlerine yakından bakalım:

Turkcell Hat Alan ya da Hattını Turkcell’e Taşıyana 8 GB Bedava İnternet 

İster yeni bir Turkcell hattı alın isterseniz mevcut numaranızı Turkcell’e taşıyın her iki durumda da Turkcell’den bedava 8 GB internet kazanıyorsunuz.

8 GB bedava internet avantajından yararlanmak için Turkcell resmi internet sayfasından giriş yaparak hat başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru yaptığınızda Turkcell yetkilileri talep ettiğiniz hattınızı bulunduğunuz yere kadar getiriyor. Hattı taktığınızda tarifenize ek olarak hemen 8 GB interneti kullanmaya başlıyorsunuz.  

Turkcell’i olmak ve 8 GB bedava internetten anında yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz

Turkcell Bedava İnternet Noktaları 

Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile müşterilerine bedava internet olanağı sunuyor. Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin her ikisi de bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Turkcell bedava internet noktaları kampanyasından yararlanmak için  öncelikle Turkcell Bip uygulamasını cep telefonunuza indirip kuruyorsunuz. Ardından Bip uygulaması üzerinden Sürprüz Nokta Kampanyası’nı takip ediyorsunuz. Bu kampanyada size belirtilen lokasyona gittiğinizde bedava internet kazanıyorsunuz. Ayrıca bu uygulama sayesinde bir çok farklı sürpriz kazanabileceğinizi de unutmayın.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. 

Futbol Severlere Gol Başı 100 MB Turkcell Bedava İnternet

Turkcell abonesi iseniz ve futbol konusunda bilginiz var ise atılan gol başına 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz. 

Kampanyadan yararlanmak için hemen GollerCepte uygulamasını cep telefonunuza indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra güncel maçlardan birini seçiyorsunuz. Bu maçta atılan her gol başına 100 MB bedava internet kazanıyorsunuz.

Kampanya dahilinde kazanılan bedava internet haftalık olup en fazla 1 GB (1000 MB) bedava internet kazanılabiliyor. Fırsat her hafta yenilendiği için her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. 

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.  

Turkcell Dergilik Uygulaması İndirene Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell Dergilik uygulaması sayesinde yüzlerce dergiyi tarifenize ek herhangi bir ücret yansıdamadan okuyabiliyorsunuz. Üstelik Turkcell Dergilik uygulamasını indirip cep telefonuna kuran Turkcell kullanıcılarına haftalık 1 GB internet bedava. 

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Dergilik uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterli.

Kampanya 6 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. 

Sim Kartını Turkcell 4.5G Sim Kartı İle Değiştirenlere 1 GB Bedava İnternet

Turkcell abonesiyseniz ve halen 4.5G sim kartınızı almadıysanız hemen size en yakın Turcell iletişim merkezine giderek ücretsiz 4.5G sim kartınızı alın ve anında bir defaya mahsus olmak üzere 1 GB bedava internet kazanın.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. 

Turkcell BİP Kullananlara Haftalık 2 GB Bedava İnternet 

Turkcell BİP uygulaması kullananlar, BİP’ten gelen mesaj içerisinde belirtilen hedeflere belirlenen süre içinde ulaşmaları halinde, haftalık 2 GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmaya başlamanız için BİP mesajlaşma programını cep telefonunuza indirip kullanmaya başlamanız gerekiyor.

Kampanya 20 Mart 2019’da sona eriyor.

Turkcell GNÇ Paketi Kullananlara Akşamdan Sabaha Bedava İnternet 

Turkcell GNÇ GECE kampanyası ile GNÇ süper, GNÇ star ve GNÇ full paketi kullananlar akşam 22:00’den sabah 06:00’ya kadar bedava internet kullanıyor. Bu anlamda GNÇ paket kullanan abonelerin tarifelerine ek bedava internet paketleri şöyledir:

  • GNÇ süper paket kullananlar aylık 5 GB
  • GNÇ star paket kullananlar aylık 7 GB
  • GNÇ full paket kullananlar aylık 3 GB

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nasıl Öğrenilir?

Turkcell her dönem bedava internet kampanyası yapmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyalarını yayımladığı durumlarda internet sitemizden bilgi verilecektir. Bununla birlikte güncel Turkcell devana internet kampanyası haberleri ve duyurularını Turkcell’in resmi internet sitesinden de takip edebilirsiniz. 

“Görüş, öneri, talep ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplasın.”

İlginizi Çekebilir: Tüm cep telefonu operatörlerinin güncel bedava internet kampanyalarını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster