Adios Kart Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme

adios kart başvuru

Ve Başvuru Sonucu Öğrenme : Adios Kredi Kartı başvuru işlemini mesaj ile yapabilir, sonucu sorgulama için de mesaj seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Adios bir Yapı Kredi ürünüdür. Adios kart ile puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları diğer alışverişlerinizde de harcayabilirsiniz. başvurusunu nasıl yapacağınızı ve sonucunu nasıl öğreneceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Adios Kart Başvurusu

Adios Kart, Yapı Kredi Bankası’ nın sunmuş olduğu bir kredi kartı ürünüdür. Adios Kredi Kartı başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Şubeye gitmeden başvuru yapmak istiyorsanız SMS ile başvuru yapmanız da mümkündür. SMS ile Adios Kredi Kartı Başvuru işlemini nasıl yapacağınızı bir sonraki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Mesaj İle Adios Kredi Kartı Başvurusu

Adios kredi kartı başvurusunu SMS ile yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve adios yazıp bir boşluk bırakın TC Kimlik Numaranızı yazın sonrasında 4421 numarasına gönderin.

Bu işlemi yaptığınızda Adios Kredi Kartı Başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzun değerlendirilmesi için beklemeniz gerekiyor. Sonrasında başvuru sonucunuzun ne olduğunu öğrenmek isterseniz Yapı Kredi Akıllı Takip’i kullanabilirsiniz ya da başvurunuzu mesaj ile takip edebilirsiniz.

Adios Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Adios Kart başvurunuzu tamamladıktan sonra işleminiz olumlu mu olumsuz mu sonuçlandı öğrenmek için birden fazla seçnek bulunmaktadır. İnternet bankacılığından, SMS ile ya da Başvuru Sorgulama ekranından sonucu öğrenebilirsiniz.

-Yapı Kredi Adios Kredi Kartı başvuru sonucu ne oldu diye merak ediyorsanız mesaj SMS ile öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken ADIOS yazıp boşluk bırakın 4407′ SMS olarak gönderin. Kredi kartı başvurunuzu bu şekilde takip edebilirsiniz.

-Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz internet şubesine girerek Başvurular ve Krediler menüsü altında yer alan Başvuru İzleme seçeneğini kullanarak sonucu öğrenebilirsiniz.

-Yapı Kredi Adios Kart başvurunuzun sonucunu öğrenmek için Başvuru Sorgulama sayfasını da kullanabilirsiniz. Başvuru sorgulama sayfasına girmek için şu adımalrı uygulayabilirsiniz.

  • Başvuru sorgulama ekranına yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Bu sayfada sizden TC Kimlik Numarası,Cep telefonu numarası ve güvenlik kodu istenecektir.
  • İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra Devam butonuna basarak adımları uygulayın.
  • Bu şekilde Adios Kart Başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Adios Kart Puan Kazanma

Adios Kart kullananlar yaptıkları harcamalardan puan kazanabilir, bu puanları sonraki harcamalarında ödeme yapmak için kullanabilirler.

Örneğin gıda, optik, giyim, saat gibi alışverişlerinizi Adios Kart ile yaptığınızda kampanyaya göre 100 TL’ye 10 TL puan kazanabilirsiniz. Biriken bu puanları kullanarak da ayakkabı, giyim, gıda, aksesuar gibi Adios üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Ancak bu kampanyalara katılmanız gereklidir. Kampanyadan faydalanmak için mesaj içeriğini hazırlayıp ilgili numaraya göndermek gerekiyor. Kampanyalar da belirli süreler ile sınırlı tutulabiliyor.

-Kampanyaya göre Adios Kart ile yaptığınız harcamaları ister taksitle isterseniz peşin yapın yine de puan kazanabilirsiniz.

-Sanal kart kullanarak yaptığınız harcamalarınız da size puan kazandırabilir.

-İnternet sitelerinden yaptığınız alışverişlerden de puan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya göre puan kazanma hakkında farklılıklar olabilir. Bu nedenle güncel kampanyaları takip etmeniz önerilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın