Adrese Teslim Kredi Veren Bankalar Var Mı?

adrese teslim kredi

Veren Bankalar Var Mı? : Adreste teslim alabileceğiniz kredi kartı olduğu gibi kredi de bulunmaktadır. Bankpozitif ile adresinizde kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Krediniz sonucu olumlu olduğunda yani onaylandığında da adresinizde şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz. Bankpozitif ile yapmak için de şubeye gitmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden çevrimiçi olarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Adrese Teslim Kredi Veren Banka Var Mı?

Adrese teslim kredi veren bankalar bulunmaktadır. Şubeye gitmeden başvuru yapılabilir ve az belge ile krediniz alabilirsiniz. Geçmiş yıllarda bankalardan kredi alma süreci son derece zorlu olurken, günümüzde de tam aksine oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale gelmiştir. Günümüzde banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden ve SMS yoluyla başvuru yapılabilmektedir. Son zamanlarda, kolaylıklar bununla da sınırlı kalmayıp adrese teslim kredi veren bankalar da ortaya çıkmıştır. SMS başvuruları her ne kadar kısa süreli bir başvuru işlemi için uygun görülse de, bu işlemde sadece bankalardan ön onay verilmekte ve şubeye gitmek gerekmektedir. Adrese teslim kredilerde ise hiçbir zahmete girmeye gerek kalmadan krediniz adresinize kadar gelmektedir.

Bankpozitif Adrese Teslim Kredi

Bank Pozitif, adrese teslim veren bankalar arasında öncü banka olarak ortaya çıkmıştır. Şubecilik bankacılık hizmeti sunan bankanın bu uygulaması, kredi uygulamalarında standartları da bir hayli yükseltti. Bankanın adrese teslim kredi avantajlarından ayda 60 binden fazla kişi yararlanmakta ve bu rakamlar her geçen gün daha da artmaktadır.  Banka tarafından kredinin onaylanma sürecinde, banka yetkilileri adresinize kadar gelerek evrakları adresinizde imzalatmaktadır.

Adrese teslim kredinin faiz oranlarının da cazip olduğu söylenebilir. Banka tarafından 48 aya varan vadelerle kredi verilebilmektedir. Adrese teslim kredi başvurusu için gerekli evraklar arasında ise nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi bulunmaktadır.  Bankanın kredi uygulamasında tüm işlemler çevrimiçi olarak yapılmaktadır. Oldukça masrafsız ve zahmetsiz olan bu kredi uygulaması için Bank Pozitif’e başvuru yapabilirsiniz.

Adrese teslim kredi veren farklı bankalar da bulunmaktadır. Ancak bu bankaların kampanya süresinde başvuru yaptığınızda adrese teslim kredi alabilirsiniz. Bu nedenle adrese teslim kredi veren diğer bankaların da kampanyaları takip edilebilir.

Adrese Teslim Kredi’nin Özellikleri

-Adrese teslim kredi almak isteyenler için bu tür kredilerin faizleri fazla yüksek değildir. Eğer kredi hesaplaması yapmak istiyorsanız hangi bankanın adrese teslim kredisinden faydalanacaksanız o siteden hesaplama yapabilirsiniz.

-Adrese teslim olan bu krediler için vade süresi 48 ay olabilmektedir.

-Kredi başvurusu yapmak için bir çok belge istenmemektedir. Nüfus cüzdanınız ve ikmetgah belgeniz kredi başvurusu için yeterli olmaktadır.

-Adrese teslim kredi başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. başvurusu yapılabilir ve yine şubeye gitmeden krediyi adresinizde teslim alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın