Aidatı Olmayan Kredi Kartları Ve Başvurusu

aidatsiz-kredi-karti-basvurusu

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Ve : Kredi kartı kullanımı nedeniyle bankalar aidat ücreti alabiliyor. Peki   kredi kartı başvurusu, aidatsız kredi kartları hangileri,  başvuru hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Aİdatsız kredi kartını her banka sunmuyor. Yapı Kredi, Garanti gibi bankalar bu hizmeti sunabiliyor. Aidat için ücret ödemek istemiyorsanız yazımızda yer alan kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Bankalar, kullandırmış olduğu kredi kartlarından kart aidat ücreti almaktadır. Bu kart aidat ücretleri bankadan bankaya ve kart tipine göre değişiklik gösterebilirken, bazı bankalar aidatı olmayan kredi kartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kullanacağı kredi kartları için aidat ücreti ödemek istemeyen kişiler için aidatı olmayan kredi kartları veren bankaları ve kartları sizler için araştırdık. İşte bu bankalar ve kredi kartları;

Yapı Kredi World Eko

Yapı Kredi’nin müşterilerine verdiği bu kartlarda kart aidat ücreti alınmamaktadır. Bankanın diğer kartlarında olduğu gibi bu kartlarda da World Puan özelliği bulunmaktadır. Bu kredi kartıyla 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden temassız olarak yapabilirsiniz. Bu kredi kartları için nakit avans kullanımı da aktiftir. Yapı Kredi World Eko  başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir ya da online olarak yani internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Fix Card

Finansbank, Fix Card kullanımlarında kart aidat ücreti almamaktadır. Banka bu kartlarda da puan kazanma özelliğini aktif olarak kullandırmaktadır. Bu kart için sadece 15 TL tutarında kart baskı ücreti ödenmektedir.

Akbank Free

Akbank Free kartıyla kart aidatı olmadan kredi kartı kullandırmaktadır. Bu kartlarla taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Bu karta diğer bankalardaki taksitli borç transferlerinizi yapabilir ve kartınız üzerinden borçlarınızı taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Free başvuru işlemi için Akbank şubesine gidebilirsiniz.

ING Pegasus Plus

ING Bank, sıkça uçak seyahati yapan müşterilerine özel olarak, Pegasus Plus kart kullandırmaktadır. Bu karta herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Pegasus ile yapacağınız her uçuşta %2 uçuş puanı kazanılmaktadır. Bu kartla ayrıca taksitli alışverişlerde yapabilirsiniz. ING Pegasus Plus başvurusunu ING Bank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus

Garanti Bankası Flexi Bonus kartlar için kart aidat ücreti almamaktadır. Bu kartla taksitli olarak alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız alışverişlerde puanlarda kazanabilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bu bankaların yanı sıra, Odeabank BankO’Card, HSBC Konsept kart ve İş Bankası Maximum kartları da aynı şekilde kart aidat ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Bu yazı sizi kredi kartı almaya teşvik etmez. Kredi kartı almak ya da almamak sizin tercihinizdir. Kredi kartını dikkatli ve gerektiğinde kullanmanız önerilir.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankaların Listesi yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın