Akbank 2. El Taşıt Kredisi Şartları ve Başvurusu

akbank-2-el-tasit

Akbank 2. El Şartları ve Başvurusu : Araba almak için kredi isteyenler Akbank 2. el otomobil kredisi ile kredi alabilirler. Peki Akbank  taşıt kredisi şartları nelerdir, 2. el taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır, internetten taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır sorularına yazımızda cevap bulabilirsiniz. Akbank 2. el taşıt kredisi hakkında bilgi almak ve başvuru işlemini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank 2. El Taşıt Kredisi

Akbank, müşterilerine özel olarak taşıt kredisi vermektedir. Akbank 2. el taşıt kredisi ya da sıfır araç kredisi alarak sizde araç sahibi olabilirsiniz. Akbank tarafından 2. el araç kredileri için aylık %1,27’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Akbank taşıt kredisi alacak müşterilerine kasko ve rehin zorunluluğunu da ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktadır.

Akbank 2. El Taşıt Kredisi Şartları

Banka tarafından 48 aya varan vadelerle kredi verilmektedir. Araç sahibi olmak isteyenler hem istediği araca sahip olmakta hem de geniş vade seçeneğiyle geri ödemektedir. Akbank tarafından 2. el taşıt kredileri için gerekli şartlar ise şunlardır;

-Akbank tarafından verilen taşıt kredisinden yararlanmak 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

-Akbank 2. el taşıt kredisi almak isteyenlerin sabit geliri olması gerekmektedir. Bankaya gelir durumu mutlaka belgelendirilerek verilmelidir.

-Akbank 2. el taşıt kredisi için yapılacak olan taksit miktarları, ev halkının aylık kazancının en fazla %50’si oranında olmaktadır. Ortak gelirin %50’sinin üzerinde kredi taksit ödemesi olmamaktadır.

-Akbank tarafından taşıt kredisi alan kişilere ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.

Akbank 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu

Akbank’tan 2. el taşıt almak için başvuru işlemini isterseniz internet üzerinden isterseniz şubeden yapabilirsiniz. Akbank şubesine giderek 2. El Taşıt Kredisi başvuru belgelerini de yanınızda bulundurarak kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onayladığında kredinizi alarak araba kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru işlemini yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

İnternetten Akbank 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu

Akbank isteyene 0 km isteyene 2. el taşıt kredisi fırsatı sunuyorç. Kasko ve rehin zorunluluğu olmadan yapmak istiyorsanız ve başvuru için şubeye gitmek istemiyorsanız Akbank internetten taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu için şu adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Akbank 2. el taşıt kredisi sayfasına ulaşmak için akbank.com/2-el-arac-kredisi adresini kullanarak sayfaya ulaşabilirsiniz.
  2. Bu sayfada yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayın.
  3. Kredi başvuru formunda yer alan TC Kimlik Numarası, cep telefonu gibi bilgileri doldurun.
  4. Gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra Devam butonuna tıklayın.
  5. Kredi başvurunuzu tamamlayın.

İnternetten Akbank 2. El Taşıt Kredisi başvurusu 4 aşamalıdır. Bu aşamalar;

  • Bilgi Girişi
  • Kredi Bilgileri
  • Onay
  • Sonuç

Bu aşamaları tamamladığınız da kredi başvuru işleminiz gerçekleşecektir. Bu işlemleri yaparken Akbank’ın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat edin.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu ve Gerekli Evraklar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın