Akbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar

akbank para çekme limiti günlük

ATM’den Ne Kadar: akbank’tan atm günlük için ne kadar limiti olduğunu, akbank bankamatik günlük olarak para çekme limiti ne kadar olduğunu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Akbank kredi ve bankamatik kartları için günlük para çekme limitleri kullandığınız karta göre farklılık göstermektedir. Yazımızdan Akbank kredi kartı ve bankamatik kartlarına göre günlük para çekme limitinin kaç TL tutarında olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Bankacılık işlemlerinde en çok kullanılan araçlar  arasında bankamatik kartları ve kredi kartlarıbulunmaktadır. Bankamatiklerden kredi kartınızı ya da bankamatik kartınızı kullanarak pek çok işlem yapabilirsiniz. Taksit ödemelerinizi, fatura ödemelerinizi, kredi başvurusu, para transferi, para yatırma gibi pek çok işlem ATM’lerden gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemeler arasında ATM’den para çekme işlemi en çok yapılan işlemler arasında bulunur. Para çekme için ise bankamatiklerde bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Her bankanın ve kullandığınız kredi ya da bankamatik kartlarına göre limitleri farklıdır. Bu yazımızda sizlere Akbank ATM’den para çekme işlemi için hangi karta ne kadar para çekme sınırı konulduğunu paylaşacağız. İşte Akbank Kredi Kartı ve Bankamatik Kartlarından Para Çekme Limiti.

ATM’den

Akbank, ülkemizin köklü bankaları arasında bulunmaktadır. Ülke çapında 4000’den fazla ATM’siyle ve yüzlerce şubesiyle faaliyetlerini sürdüren Akbank, ülkemizde müşteri potansiyeli en yüksek bankalar arasında bulunmaktadır. Akbank kart sahibi olan kişiler ülke genelinde kullandığı banka kartları ve kredi kartlarıyla her türlü para çekme ve yatırma işlemlerini yapabilmekte ve faturalarını ödeyebilmektedir. Akbank da diğer bankalarda olduğu gibi para çekme limiti olan bankalardandır. Akbank para çekme limiti, kart tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Akbank ATM’den Para Çekme Limiti Ne Kadar?

-Akbank müşterilerinin en çok merak ettiği konulardan olan para çekme limiti için, Neomeo kartı kullananlar günlük 250 TL para çekimi yapabilmektedir. Bu kart genel olarak öğrenciler tarafından kullanılmaktadır.

-Akbank para çekme limiti ATM’den Neoexi36 ve Neo Ek kartlarında günlük 1.000 TL’ye kadar yapılabilmektedir.

Neoprivate ve Neo Birebir kartlarında ise günlük para çekim işlemi 2.000 TL’ye kadar yapılabilmektedir.

-Akbank’ın pek çok özelliği bulunan kredi kartların biri olan Neo Business kartı ile günlük para çekme limiti ise 4000 TL olmaktadır.

Bankacılık işlemlerinde her bankada olduğu gibi Akbank da yapacağı güncel bir uygulama ile para çekme limitlerini artırabilmektedir. Şuan da para çekme limiti bu tutarlar olurken, daha fazla bir tutarda para çekme tutarına ihtiyaç duyuyorsanız eğer, bankanın son güncel uygulamasını da kontrol etmekte yarar bulunmaktadır. Banka, para çekme limitinde bir artırıma gittiyse eğer, güncel para çekme limiti üzerinden daha fazla tutarda para çekimi yapabilir ve ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın