Akbank ATM’den İhtiyaç Kredisi Başvurusu

akbank atmden kredi

ATM’den İhtiyaç Kredisi Başvurusu :  Akbank ATM Kredi ile ATM’den yapılabiliyor. ATM’den ihtiyaç kredisi başvuru sonucu anında cep telefonunuza SMS olarak iletiliyor. 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Olumlu yanıtlanan kredi başvuru sonucunuzu aldıktan sonra Akbank şubelerine giderek kredinizi şubeden çekebilirsiniz. ATM’den ihtiyaç kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı yazımızda detaylıca anlattık, okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank müşterisi olsanız da olmasanız da Akbank ATM Kredi’den faydalanabilirsiniz. Akbank ATM’lerine giderek kredi başvurunuzu yaptığınızda telefonunuza gelen onay mesajı ile de yine ATM’den kredinizi çekebilirsiniz.

Akbank ATM’den Kredi Başvurusu

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak için ATM’den başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için Akbank müşterisi olmanız ya da kartınızın olması şart değildir. Akbank ATM’sine giderek ekrandaki menüleri kullanıp kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaptığınız bu başvurunun sonucu anında size SMS ile iletilecektir. Kart ile ya da kartsız başvuru hangisini tercih ediyorsanız işte nasıl başvuru yapacağınızın yanıtı.

Kart Kullanmadan Kredi Başvurusu

Akbank ATM’sine gidin ve aşağıdaki adımları uygulayın. Akbank kartlarından herhangi birine sahip olmasanız da ihtiyaç kredisi başvuru işleminizi gerçekleştirin.

  1. Akbank ATM‘sinde Giriş tuşuna basın.
  2. İhtiyaç Kredisi Başvurusu yazan işlemi seçin.
  3. TC Kimlik Numaranızı yazın.
  4. Cep telefonu numaranızı yazın ve başvurunuzu tamamlayın.

ATM’den ihtiyaç kredisi başvuru işlemi bu kadar. Kredinizin cevabı ise başvuru sırasında yazdığınız cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir. Kredinize onay verildiğinde Akbank Şubeleri’nden birine telefonunuza gelen onay mesajı ile giderek krediyi çekebilirsiniz.

Diğer Banka Kartlarıyla Kredi Başvurusu

Banka kartına sahipseniz kredi başvurunuzu kartınızı kullanarak da yapabilirsiniz. Kartınızı kullarak kredi başvurusu yapmak kartsız başvuru işlemiyle hemen hemen aynıdır. Yapmanız gereken kartınızı ATM’ye takın ve şifrenizi girin. Ana menüde yer aşan Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru işlemi yazan menüyü seçin. Sonrasında TC Kimlik Numaranız ve Cep telefonunuz istenecektir. Bu bilgileri de girdikten sonra başvuru işleminize tamamlanmış olacaktır.

Kredi başvurunuzun sonucu telefonunuza çok kısa bir süre içerisinde SMS olarak iletilecektir. Kredi başvurunuz olumlu yanıtlandıysa Akbank şubesine giderek kredinizi alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

ATM’den Ne Kadar Kredi Başvurusu Yapabilirim?

Akbank ATM’den 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak için başvuru işlemi yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız tutar onaylanırsa Akbank şubelerinden çekebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın