Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Özellikleri

axess-exi26-kredi-karti

Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Özellikleri : Axess exi26 başvuru yaparak, Akbank Exi26 öğrenciye kredi kartı imkanından faydalanabilirsiniz. Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu nasıl yapılır yazımızda açıkladık. Akbank Axess Exi26 kart hakkında bilgi almak ve başvuru işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı Özellikleri

Akbank Exess Exi26 avantajları kullanıcısını memnun edebilir. Chip-para ve taksit seçenekleri

Akbank Exess Exi26 kredi kartı sahibi olmak isteyenler 18 – 26 yaş aralığında olması gerekiyor. Axess exi26 kart başvurusu yapmadan önce bu şarta dikkat etmelisiniz.

Akbank Exess Exi26 Kredi Kartı Chip-para kazanma imkanı vermektedir. Yaptığınız alışverişleri Akbank Exess Exi26 Kredi Kartı ile öderseniz kazandığınız Chip-para ile üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Axess Exi26 yıllık kart ücreti için ise özel olarak ilk yıl için yıllık kart ücreti ödemenize gerek yok.

Axess Exi26 kredi kartı ile ödeme yaparken tek çekim yaptığınız bir ödeme için 100 TL üzerindeki harcamanız için Çağrı Merkezi’ni arayarak taksit yaptırmanız mümkündür. 100 TL üzerinde harcama için faiz ödemenize gerek kalmadan 3 taksit yaptırmanız mümkündür.

Akbank Exi26 kart Taksit İste ve Erteleme İste avantajlarına sahiptir. Exi26 kart avantajları arasında bulunan bu özellikler ile mağazada taksitlendirme seçeneği olmasa bile Akbank Dİrekt İnternet’e giriş yaptıktan sonra Taksit/Erteleme adımları ile taksit yapma imkanından faydalanabilirsiniz.

Akbank Exess Exi26 Kredi Kartı için özel şeffaf tasarımı yapılabilir.

Axess Exi26 hesap özeti de Akbank Direkt İnternet’e giriş yapılarak görülebilir.

Akbank Exess Exi26 Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı başvuru işlemini isterseniz Akbank Şubesi’ne giderek yapabilirsiniz. Axess Exi26 başvuru işlemi yapmak için herhangi bir Akbank Şubesi’ni tercih edebilirsiniz. Axess Exi26 başvuru formu şubeden alınabilir.

Akbank Axess Exi26 başvurusu gerekli belgeler ise nüfus cüzdanı ve öğrenci belgesi gerekmektedir. Belgeler ile Akbank Şube’sine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Axess exi26 online başvuru seçeneği bulunmamaktadır. Yani internet üzerinden başvuru yapamıyorsunuz.

Axess Exi26 kredi kartı başvurusu için mesajla başvuru seçeneği de bulunmamaktadır. Başvuru işlemi Akbank Şube’lerinden yapılabilir.

Akbank Axess Exi26 başvuru sonucu öğrenme işlemi için ise Akbank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Akbank Çağrı Merkezi numarası 444 25 25’dir. Akbank Şubesi’nden de başvuru sonucu hakkında bilgi albilirsiniz.

Akbank Axess Exi26 Kart Aidatı

Axess Exi26 kart aidatı için ise özel olarak ilk yıl kart ücreti alınmıyor. Axess exi26 kart ücreti il yıl alınmamaktadır, kartınızı kullandığınız ilk yıl için yıllık kart ücreti ödemeyeceksiniz. Ancak sonraki yıllarda kart aidatı ödemeniz gerekiyor. ilk yıl ödeme yapmıyorsunuz, Axess Exi26 kart aidatı sonraki yıllarda ise 20 TL olarak alınmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın