Akbank Axess Gold Kredi Kartı Başvurusu, Özellikleri

Axess Gold Kart aidatı olan Akbank’ın sunduğu bir kredi kartıdır. Axess Gold avantajlarından faydalanmak, Axess Gold chip para fırsatlarından yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemi ve kart özellikleri hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Axess Gold kampanyaları ile daha fazla chip para kazanmak ve Axess Gold avantajları ile hayatınızı kolaylaştırmak için Axess Gold başvurusu yapabilirsiniz.

Axess Gold Kredi Kartı başvuru işlemi için Akbank şubesine gidebilirsiniz. Kredi kartı başvuru formu içerisinde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra şubeye teslim edebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra kredi kartı başvurunuza bir engel yoksa başvuru formunda verdiğiniz adrese kredi kartınız gönderilebilir ya da isterseniz şubeden kartınızı alabilirsiniz.

Akbank Gold Kart başvurusu yapabileceğiniz bir diğer seçenek de internetten Axess Gold Kart başvurusu yapmaktır. Axess Gold online başvuru ile şubeye gitmeden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Axess Gold Kredi Kartı başvurusu için şu adımları uygulayabilirsiniz;

1-Akbank resmi internet sitesine girin, anasayfada sayfanın orta bölümüne yakın bir alanda KREDİ KARTI BAŞVURU butonu bulunmaktadır, bu butona tıklayın.

2-Yönlendirildiğiniz sayfada kredi kartı başvuru formu bulunmaktadır. Bu form içerisinde adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, TC Kimlik numaranız, başvurmak istediğiniz kart, güvenlik kodu bilgileri istenecektir.

3-Form içerisinde bulunan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurunve GÖNDER butonuna tıklayın.

4- Axess Gold Kart başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Kredi kartı başvuru formunu doldurduktan sonra sizi arayacaklardır. Bu nedenle form içerisinde verdiğiniz cep telefonu numarasını doğru olarak yazdığınıza dikkat edin. Axess Gold kart özellikleri hakkında merak ettiklerinizi sizi aradıklarında sorabilirsiniz. Başvurunuz işleme alındığında değerlendirilecektir. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında kartınız adresinize gönderilecektir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Ve Takibi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Axess Gold Yıllık Kart Ücreti

Akbank Axess Gold üyelik ücreti hem asıl kart için hem de ek kart için alınmaktadır. Axess Gold kart ücreti yılın belirli döneminde alınmaktadır. Birçok özellik sunan Axess Gold kart aidatı için ücreti ödemeniz gerekiyor.

Asıl kart için Akbank Axess Gold yıllık kart ücreti 107 TL’dir.

Akbank Axess Gold yıllık kart ücreti ek kart için 53,50 TL’dir.

Axess Gold Limit Yükseltme

Axess Gold limit artırma talebinizi Akbank Şubesi’nden yapabilirsiniz.

Axess Gold limit artırımı için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aradığınızda Axess Gold limit yükseltme talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 444 2 525 numarasını arayabilirsiniz.  Talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Onay verildiğinde kredi kartınızı yeni limitiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Akbank Axess Gold limit yükseltme için seçenekler de Akbank Direkt İnternet’i ya da Akbank Direkt Mobil’i kullanmaktır.

Ayrıca Akbank ATM’lerini kullanarak kredi kartını limit arttırma talebinizi iletebilirsiniz.

Akbank kredi kartı düzenli limit artışı talimatı vermeniz mümkündür. Kredi kartı limitinizin otomatik olarak değişmesini yani güncellenmesini istiyorsanız bu talimatı verebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarınızı zamanında ve tutarında ödemeniz yararınıza olacaktır. Akbank Axess Gold hesap özeti içerisinde yer alan borç tutarınızı son ödeme tarihi geçmeden ödemelisiniz. Düzenli ödenen kredi kartı borçları kredi notunun yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Ödeme düzeni olan, düzenli gelire sahip olan kredi kartı kullanıcılarının kredi kartı başvurularının onaylanması kolaylaşmaktadır.

Axess Gold Limiti Ne Kadar?

Müşteri limitinizin ne kadar olduğunu ve kartlarınıza tanımlanan limitin ne kadar olduğunu öğrenmek için Akbank Telefon Şubesi’ni kullanabilirsiniz. Akbank Telefon Şubesi numarası 444 25 25 numarasıdır.

Akbank şube ve ATM’leri, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil limit öğrenme için kullanabileceğiniz diğer seçeneklerdir.

Ayrıca kredi kartınız size gönderildiğinde ulaşan zarf üzerinde kart limiti bilgisi bulunmaktadır. Hesap özeti üzerinden de kart limiti öğrenilebilir.

Axess Gold Kart Avantajları

Axess Gold özelliklerini kısaca chip para, taksit, ek kart, hızlı para, taksitli alışveriş, SMS para, nakit avans, taksitli borç transferi, hesaplarınıza ulaşın, taksit iste, otomatik fatura, body kart, işsizlik sigortası, limit artırımı, elektronik, fon talimatı, shuttle hizmeti, cash-para olarak sayabiliriz.

Axess Gold kart ile yapacağınız üye işyerlerinden chip para kazanabilirsiniz. Chip paralarınızı biriktirebilirsiniz, Axess iş yerlerinde biriken chip paralarınızı kullanabilirsiniz.

Axess Gold hesap özeti öğrenme ve Axess Gold bakiye sorgulama işlemi için internet şubesini kullanabilirsiniz. İnternet şubesine giriş için şifreye ihtiyacınız olacaktır. İnternet şubesi şifresi ile giriş yaptıktan sonra kredi kartınızla yaptığınız alışverişleri ve tutarlarını hesap özetinden öğrenebilirsiniz.

Axess Gold Kart İptali

Axess Gold kart kayıp-çalıntı durumunda müşteri hizmetleri aranarak iptali istenebilir. Kredi kartınızı iptal ettirdikten sonra kullanılması engellenecektir. Sonrasında isterseniz yeni bir kredi kartı gönderilmesini bankanızdan isteyebilirsiniz.

Eğer Axess Gold kartınızı artık kullanmayacaksanız iptal değil kredi kartı kapatma işlemi yapmalısınız. Kredi kartı kapatma işlemi için Akbank Şubesi’ne gidebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster