Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Ve Takibi

Akbank-Kredi-Kartı

Akbank Başvuru Sonucu Öğrenme Ve Takibi: akbank axess kredi kartı başvuru takibi, akbank axess kredi kartı başvuru nerede, akbank axess kredi kartı başvuru sonucu,Axess kredi kartı kullanıcılarına taksitlendirme ve üye iş yerlerindeki ayrıcalıkalrından dolayı kolaylık sağlıyor. Axess kredi kartı almak 5 adımda yapılabilecek kadar kolay bir işlemdir. Axess kredi kartı başvurunuzu yaptınız ve başvurunuzla ilgili bankadan henüz bir cevap almadıysanız ve öğrenmek istiyorsanız Axess kredi kartı başvuru takibi yapabilirsiniz. Başvuru takibini nasıl ve nereden yapacağınızı öğrenmek için yazımızın devamını okuyun.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Axess kredi kartı için başvurunuzu yaptıysanız sonucun ne olduğunu aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı başvuru sonucu Akbank ” ile takip edilmektedir.

 1. Axess kredi kartınızın başvuru takibi için “Başvurum Nerede” sayfasına girin. www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/331/basvurum-nerede adresine girerek bu sayfada bulunan “Başvurum Nerede” bağlantısına tıklayın yeni bir pencere açılacaktır.
 2. Açılan Pencerede kredi kartınızın başvurusunu sorgulamak için sizden şu bilgiler istenecektir.
  Müşteri ya da TC Kimlik numaranızı girmeniz istenecektir.
  Akbank Direkt Şifrenizi girmeniz istenecektir.
 3. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde ilgili alanlara doldurduktan sonra “Giriş” butonuna tıklamalısınız.
 4. Akbank Axess kredi kartınızın başvuru sonucunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek bu kadar kısa ve kolay bir işlemdir. Ancak Akbank Direkt şifreniz ve TC kimlik numaranız başvuru sorgulama işlemi için mutlaka sisteme girilmesi gereken bilgilerdir.

Akbank Kredi Kartı/ Banka Kartı Şifre Alma

Akbank kredi katınız için ya da banka kartınız için şifre almak istiyorsanız Akbank Direkt hizmeti ile internet şubesi üzerinden bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Axess kredi kartı şifresi alma işlemini gerçekleştirmek için sizi 4 adımdan oluşan bilgi girişi yolunu tamamlamanız gerekiyor. Bu adımlar aşağıdaki gibidir.

 • Bilgi Girişi
 • Telefon Seçimi
 • Cep Şifre
 • Sonuç

Bu süreçleri tamamladığınızda ve sizden istenen kart numaranız, güvenlik kodu gibi bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme girdikten sonra şifrenizi alabilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartınız ya da bankamatik kartınız için şifre alma ekranı aşağıdaki görseldeki gibidir.

Bu tür işlemleri gerçekleştirirken bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat edin.

Ekran Alıntısı

Axess Havalimanı Shuttle Hizmeti Nedir?

444 25 25 numarasını arayarak Havalimanı transfer hizmetlerini tuşlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda indirimli uygun fiyatlarla Havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana illerinde geçerlidir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster