Akbank Axess Sanal Kart Oluşturma

akbank-axess-sanal-kart

: nasıl oluşturulur ve sanal kart için limit belirleme işlemi nasıl yapılır yazımızda açıkladık. Axess sanal kart oluşturduktan sonra iptal etme işlemi yapabilirsiniz. Axess sanal kart ücreti hakkında bilgi verdik. Axess sanal kart alışverişlerde kullanılabilir ve limiti değiştirilebilir. Limit belirleme, değiştirme işlemi ile sanal kartınızda limiti siz belirleyebilirsiniz. Axess sanal kart hakkın da detaylı bilgi yazımızda.

Axess Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Axess Sanal Kart sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümünü girdikten sonra SANAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Kartınızın Son 4 Hanesini  yazın ve 5990′ SMS olarak gönderin. Akbank Axess sanal kartınızı bu şekilde oluşturabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet aracılığı ile de sanal kart oluşturmanız mümkündür.

Axess Sanal Kart Ücreti

Axess sanal kart ücreti için bir ödeme yapmazsınız yani Axess Sanal Kart ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Akbank Axess Sanal Kart İptal Etme

Axess Sanal Kartı kullanmak istemiyorsanız, sanal kartı iptali için Akbank Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz. Akbank telefon şubesine 444 25 25 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Aradıktan sonra Axess sanal kartınızı iptal ettirebilirsiniz.

Axess Sanal Kart Ne İşe Yarar?

Axess Sanal Kart internetten ya da telefondan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz, limitini de asıl Axess Kredi Kartı’nıza bağlı olarak istediğiniz bir tutarı belirleyebileceğiniz bir karttır, yani alışverişlerde ödemeler için kullanabileceğiniz bir aracıdır. Yurt dışı sitelerinden alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz Axess Sanal Kart’ı. Yurt dışı sitelerinden yapacağınız alışverişleri isterseniz TL, isterseniz USD, isterseniz EURO olarak ödeyebilirsiniz.

Axess Belirleme

Axess sanal kartınızın limitinizle ilgili değişiklikleri Akbank Direkt İnternet/Sanal Kart Limit Değişiklik adımlarını uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Axess sanal kart limitinizi oluşturmanın 2 farklı seçeneği bulunmaktadır.

Axess Sanal Kart Limit Oluşturma 1 : Limitim harcadıkça azalsın diyorsanız sanal kartınız için bu seçeneği tercih edebilirisiniz. Böylece siz harcama yaptıkça sanal kartınıza aktardığınız limitiniz tutarı da azalacaktır.

Axess Sanal Kart Limit Oluşturma 2 : Kartınızdan otomatik ödeme talimatı verdiyseniz, Axess sanal kartınızın limiti için Limitin Sabit Kalsın seçeneğini tercih ederseniz harcama yapsanız da ekstre kesildikten sonra ödeme işlemini yaptığınızda sanal kart limiti tekrar sizin belirlediğiniz tutara tamamlanacaktır.

Alışverişinizi tamamladınız ve sanal kartınızda bulunan limiti kullanmayacaksanız sanal kart limit değişikliği için Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Sanal Kart Limit Değişiklik adımını uygulayarak sanal kartınızdaki limitinzi Axess Kartınıza aktarabilirsiniz.

Axess Sanal Kart Nasıl Alırım?

Axess Sanal Kart zaten kullanımda olduğunuz Axess kartınıza ilişkili olan ve alışverişlerinizde kullanmak istediğiniz limit sınırınızı mevcut Axess kartınızdan oluşturduğunuz Axess Sanal Kart’ınıza aktararak oluşturmanız mümkündür.

Sanal Kart Nasıl Alınır Ve Nasıl Kullanılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster