Akbank Çalışma Saatleri Ne Zaman?

akbank

içerisinde bankanın şubesine giderek, ne zaman hizmet veriyorsa o zaman diliminde bankanın şubesinde bulunmak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve zaman kaybına uğramamız nedeniyle önem taşımaktadır.

Akbank Türkiye genelinde müşterilerine hizmet veren önde gelen bankalar arasında yer almaktadır. Özel bir sermaye ile kurulmuştur. Kuruluş yılı 30 Ocak 1948’dir ve Adana’da kurulmuştur. Birçok yerde şubeleri ve bankamatikleri bulunan bir bankadır.

Akbank Çalışma Saatleri | Akbank Açılış ve Kapanış Saati ­|

Akbank şubeleri müşterilerine hafta içi hizmet vermektedir. Şubeden gerçekleştirmeniz gereken bankacılık işlemleriniz için hafta içi bankanın çalışma saatleri içinde gitmeniz gereklidir. Pek çok banka gibi Akbank ta hafta sonu kapalıdır. Müşterilerine hafta sonu şubelerinden hizmet vermemektedir, yani cumartesi ve Pazar günleri şubeden işlem yapamazsınız.

Akbank Saat Kaçta Açılıyor?

Akbank Açılış Saati: Banka hafta içi her gün saat 09.00’ da açılmaktadır. Öğle arasında kadar şubelerden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Öğle Arası Saat Kaçta?

Akbank Öğle Tatili: Akbank saat 12.30 da öğle arasına girer ve 13.30’ da tekrar mesai başlar. Yani banka 12.30 – 13.30 saatleri arasında kapalıdır. 13.30’ da öğleden sonra için tekrar çalışmaya devam eder ve mesai saati sonuna kadar işlem yapabilirsiniz.

Akbank Saat Kaçta Kapanıyor?

Akbank Kapanış Saati: Akbank şubeleri saat 17.30’da mesai sonuna gelmiş olur. Bu saatten sonra şubeden bankacılık hizmeti alamazsınız. İşlem yapmak için bir sonraki iş gününü beklemeniz gerekmektedir.

Akbank’ın çalışma saatleri bu şekildedir. Eğer şubeden işlem yapmanız gerekiyorsa bu saatlere dikkat etmeniz gerekir. Şubeye gidemeyecek durumda iseniz bazı işlemlerinizi gerçekleştirmek için Akbank’ın internet bankacılığı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. İnternet bankacılığında şubeden gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile şubeye gitmeden 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı işlemleriniz için hafta sonu ya da hafta içi diye bir ayrım yoktur, istediğiniz bir vakitte internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ancak internet bankacılığında dikkat etmeniz gereken bir nokta ise bu işlemleri yaparken bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat etmelisiniz.

Akbank çağrı merkezine 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralarından biriyle ulaşabilirsiniz. Akbank Telefon Şubesi ile banka kartı, kartlarınız, hesaplarınızla ilgili her tür talimat işlemleriniz ve güncelleme yapmak istediğiniz bilgilerle ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın