Akbank Direkt Kredi İle Kredi Başvurusu

enkredi

İle Kredi Başvurusu: akbank direkt kredi nedir, şubeye gitmeden kredi, akbank direkt internet ile kredi nasıl alınır sorularınızın cevapları başlıklar halinde yazımızda yer almaktadır. Akbank direk kredi için şubeye gitmenize gerek yoktur. Nasıl krediyi kullanabileceğinizin cevabı yazımızda.

Akbank, yattığın yerden hesabına yatan kredi sloganı ile kredi fırsatı sunmaktadır. Akbank direkt kredi uygulamasıyla kredi veren bankaya bu kapsamında büyük bir ilgi gösterildi. Akbank direkt kredi nedir? Sorusu ise en çok merak edilenler arasına girdi. Akbank işlemleri için internet şubesini, mobil uygulamayı, Akbank resmi internet sitesini ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Akbank direkt kredi ile bankaya gitmeye gerek bile kalmadan kredi alabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Nedir?

Akbank Direkt Kredi belge şartı aranmadan, internet üzerinden kredi almanızı sağlayan bir Akbank hizmetidir. Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan anında ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç krediniz onaylandığında kredi tutarı hesabınıza yatacaktır, hemen krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Direkt Kredi şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurusu yapmanızı ve kredinizin hesabına aktarılmasını sağlamaktadır. Akbank Direkt Kredi Başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Akbank Direkt Kredi Başvuru sayfasına giriş yapmalısınız. Bu sayfaya webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspxadresininden giriş yapabilirsiniz.
  2. Açtığınız bu sayfada TC Kimlik numarası, cep telefonu bilgiginiz, güvenlik kodu bilgilerini girin.
  3. Sizden istenen bu bilgileri girdikten sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
  4. Akbank Direkt ile kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Yaptığınız Akbank Direkt Kredi başvurusundan sonra size bir mesaj gelecektir. Bu mesajda ne kadar ihtiyaç kredisi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi alabilmeniz için Akbank müşterisi olmalısınız. Paranın hemen hesabınıza geçmesi için Akbank müşterisi olmanız gerekiyor.

Akbank Direkt Kredi İhtiyaç Kredisi Ayrıntıları

Akbank direkt kredi başvurusu yapmak isteyenlerin öncelikle Akbank müşterisi olması gerekmektedir. Kefilsiz ve evraksız olarak yapılan kredi başvurusu 15.000 TL’ye kadar yapılabilmektedir. Direkt kredi için banka tarafından 36 aya kadar vade yapılmaktadır. Akbank direkt kredi için başvuru saatleri ise 08.00 – 22.00 saatleri arasındadır. Bu saat dilimi içerisinde başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve anında başvuru sonucunuzu görebilirsiniz. Banka kredi başvurusunda kredi notuna büyük önem vermekte ve kredi notu yüksek olan kişilere hızlı bir şekilde kredi vermektedir. 1600 ve üzeri kredi notuna sahip olan kişiler, kolaylıkla bankadan bu kredi fırsatından yararlanabilmektedir.

Akbank tarafından yapılan bu kredide mobil başvurular ile diğer başvuru yöntemleri arasında farklı faiz oranları sunulabilmektedir. Bu nedenle bankanın güncel kampanya detaylarına bakılmalı ve uygun faiz oranlarından kredi başvurusu yapılmalıdır. Bankadan 15.000 TL direkt krediyi 36 ay vadeli bir şekilde talep eden bir kişi aylık 560 TL taksit ödemesi yapmaktadır.

Akbank Direkt Kredi Başvuru Belgeleri

AkbankDirekt Kredi’ye başvuru yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Akbank, başvuru işlemlerinde gerek gördüğü durumlarda, müşterilerinden ek belgeler isteyebilmektedir. Banka tarafından genel olarak istenilen belgeler arasında nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgâh bulunmaktadır. Banka genel anlamda kefil talebinde bulunmamakta fakat gerek gördüğü durumlarda bazı müşterilerinden kefil isteğinde bulunabilmektedir.

 

 

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın