Akbank Direkt Mobil Kredi Notu Öğrenme

akbank-mobil-kredi-notu

Akbank Direkt Mobil Öğrenme : Kredi notum kaç,  kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen Akbank müşterileri,  ücreti karşılığında kredi notu sorgulama işlemini yapabilirler. Ücretsiz olmayan Akbank Direkt Mobil Kredi Notu Öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kredi notu öğrenme işlemlerinde bankaların sundukları hizmetler ile de kredi notunuzu öğrnebilirsiniz. Akbank müşterisi olarak Akbank Direkt Mobil ile kredi notu öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

Kredi notu öğrenme işlemlerinde SMS ile kredi notu öğrenme oldukça tercih edilir oldu. Mesajla kredi notu öğrenme işlemlerinde ise ufak bir miktar ücret alındığını unutmayın. Kredi notunuzu öğrenerek kredi ya da kredi kartı başvurularınızda avantajlı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Akbank müşterileri Akbank Direkt Mobil ile kredi notu sorgulama yapabilirler. Peki Akbank Direkt Mobil ile kredi notu sorgulama nasıl yapılır bakalım. Öncelikle Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirip kurmanız gerekiyor.

Akbank Direkt Mobil Nasıl İndirilir?

Akbank Direkt Mobil kullanmak istiyorsanız Akbank müşterisi olmanız gerektiğini unutmayın. Eğer Akbank.2ın herhahngi bir kartını kullanıyorsanız Akbank Direkt mobili kullanabilirsiniz.

Akbank mobil indirmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girin. Mesaj içeriğine “mobil” yazın ve 4425’e SMS olarak gönderin. Siz bu mesajı gönderdiğinizde cep telefonunuza bir link gelecektir. Bu link Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirmenizi sağlayan linktir. Bağlantıya tıklayın ve Akbank Dİrekt Mobil uygulaması cep telefonunuza insin.

Mesaj ile Akbank mobil uygulamasını indirme için ücret alınmaktadır. Kullandığınız tarifeye göre bu ücret 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir.

Akbank Direkt Mobil indirme için

  • AppStore
  • Google Play
  • Windows Store ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Kredi Notu Sorgulama

Akbank Direkt Mobil kredi notu sorgulama işlemi oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Telefonunuza Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirip doğru bir şekilde kurduktan sonra yapmanız gerekenler ise şöyle;

  1. Akbank Direkt Mobil uygulamasına giriş yapın.
  2. Menüde yer alan “Başvuru ve Nakit İhtiyaçları” kısmına tıklamalısınız.
  3. Karşınızda yer alan KKB Risk Raporu yazısı çıkacaktır. Burada yer alan butona tıklamalısınız.
  4. Kredi Risk Raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Kredi risk raporu ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Kredi Notu Öğrenme Ücretli Mi?

Akbank Direkt Mobil ile kredi notu sorgulama işlemini telefonunuzdan kısa bir süre içerisinde yapabiliyorsunuz. Kredi risk raporu aracılığı ile kredi notunuzu öğrendiğinizde bu işlem için ücret ödemeniz gerekiyor.

Akbank Direkt Mobil ile kredi notu sorgulama servis bedeli 8 TL olarak belirlenmiştir.

Akbank Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın