Akbank Direkt Nedir Ve Şifre Al

Ekran Alıntısı

Nedir Ve Şifre Al: akbank direkt nedir, akbank direkt internet şifre al,  unuttum konularıyla ilgili sorularınızın cevaplarıyla ilgili açıklamaları yazımızda açıkladık ve şirenizi unuttuysanız ya da ilk kez şifre alacaksınız bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi size adım adım yazarak anlattık. Akbank Direkt İnternet şifresi ile Akbank bankacılık hizmetlerinden ve avantajlarından faydalanabilmek için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekyior. Akbank müşterisi olmak için herhangi bir Akbank şubesine giderek gerekli başvuru işleminizi başlatabilirsiniz.

Akbank Direkt Şifresi Alma

Akbank Direkt Şifresini ilk kez alacaksınız öncelikle bankanın müşterisi olmalısınız. Akbank şubesine giderek başvurunuzu yaptıktan sonra Akbank müşterisi olabilirsiniz. Sonrasında cep telefonunuza Akbank Direkt şifresi gelecektir. Bu Akbank Direkt şifresi ile işlem yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Şifresini Unutum Ya Da Kaybettim

Akbank Direkt şifrenizi unuttuysanız ya da kaybettiyseniz tekrar şifre almanız gerekiyor. Tabi bu işlem için şubeye gitmenize gerek yok. Aşağıdaki adımları takip ederek internet üzerinden Akbank Direkt şifresi alabilirsiniz.

Ekran Alıntısı

 1. Akbank Direkt Şifresini tekrar almak için internetsubesi.akbank.com/webapplication.ui/entrypoint.aspx?INSTANTPASSWORD adresindeki sayfaya girin. (Adres çubuğuna bu adresi kopyala yapıştır yapabilirsiniz.)
 2. Açılan Pencerede 4 aşamadan sonra Akbank Direkt şifrenizi alabilirsiniz. Bu aşamalar;
  -Bilgi Girişi
  -Kart Şifresi
  -Cep Şifre
  -Sonuç bölümleridir.
 3. Tekrar şifre almak için ilk bölüm olan Bilgi Girişi aşamasında sizden
  -Müşteri veya TC Kimlik numaranızı girmeniz istenecektir.
  -Annenizin evlenmeden önceki soyadında bulunan ilk harf ve son harf istenecektir.
  -Akbank Direkt şifresi almak istediğiniz kart numaranızın son 4 hanesini girmelisiniz ve DEVAM butonuna basmalısınız.
 4. Sonrasında sizden Kart Şifresiyle ilgili bilgiler istenecektir.
 5. Bir sonraki adımda CEP ŞİFRE bilgileri istenecektir.
 6. Sonuç bölümünde ise Akban işleminin son adımını tamamlamış olacaksınız.

Akbank Direkt Nedir?

Akbank Direkt şubeye gitmenize gerek kalmadan pek çok bankacılık işleminizi bilgisayarınızdan istediğiniz zaman gerçekleştirmek için kurulan bir Akbank hizmetidir.

-Akbank Direkt kullanıcılarına bazı avantajlar sağlamaktadır. Pek çok değişik lokasyonda tatil için kampanyalar düzenlenmektedir ve Akbank Direkt ile bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

-Ayrıca farklı markalar ile yapılan iş birlikleri ile düzenlenecek olan özel indirimlerden de Akbank Direkt ile yararlanabilirsiniz.

-Akbank Direkt İnternet ile E-Devlet Kapısı’na giriş yapmanız mümkündür.

-Akbank Direkt ile hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

-Son 15 gün içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz para transferi işlemlerinizi tekrar yapmak istiyorsanız bu işlemi tek bir tık hareketiyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

-Akbank Direkt Şifresi için bu bilgileri sisteme doğru bir biçimde girmelisiniz. Aksi halde bir sonraki adıma geçmeniz mümkün değildir. Bu adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra şifrenizle Akbank Direkt İnternet’e giriş yapabilirsiniz.

 

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın