Akbank Eko POS Nedir Ve Nasıl Başvuru Yapılır

akbank eko pos

Nedir Ve Nasıl Başvuru Yapılır Eko pos cihazı kullanarak komisyonsuz olarak işlem yapabilirsiniz. Akbank Eko POS kampanya imkanlarından faydalanabilirsiniz. Akbank Eko POS paketlerine yazımızdan bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Akbank Eko POS için internet üzerinden ve şubeden başvuru yapabilirsiniz. İşte Akbank Eko POS Özellikleri ve KOBİ’lere özel kampanyası.

Akbank ?

Eko POS tariflerini kullanarak düşük ciro ücreti olmadan ve POS hizmet ücreti ödemediğiniz, bununla birlikte komisyonun ve blokenin de olmadığı bir üründür. Paket limitleri ile cironuz bir sonraki gün hesabınızda olacaktır.

Akbank Eko Pos Özellikleri

Esnafların en önemli araçlarından birisi olan POS(Point Of Sale) tahsilât ve ödeme işlemleri için oldukça fayda sağlayan bir üründür. Ülkemizde kredi kartı kullanan kişi sayısının oldukça fazla olması ve giderek daha da artmasıyla birlikte esnafların POS kullanması da adeta bir zorunluluk haline geldi. POS cihazı alırken, bazı hususlara da dikkat etmek gerekmektedir. Pos alırken ilk dikkat edilmesi gereken şey fiyatlardır. Akbank Eko Pos uygulamasıyla birlikte sektörde büyük bir ses getirdi. Peşin olarak işletmeden komisyon alan ve çekilen pos tutarı bir sonraki iş gününde komisyonsuz olarak işletmeye aktaran bir paket sunan Akbank Eko Pos, son zamanlarda işletmelerin tercihi oldu.

Normal üye iş yerlerinden bahsedecek olursak, genel olarak %1,16 komisyon ödemesi alınmaktadır. Fiyatlandırma üzerinden örnek verecek olursak, 100 TL değerindeki tutarlık bir çekim için ertesi gün 98,84 TL aktarım sağlanmaktadır. Akbank Eko Pos paketinde ise 2500 TL değerindeki bir ciro için 29 TL peşin olarak ödeme yapılmakta, ertesi gününde ise kesintisiz olarak 100 TL alınmaktadır.

Akbank POS’u Olmayan KOBİ Kalmasın

-Akbank Eko POS ile ödemesini yapacağınız ücreti önceden bilirsiniz. Ayrıca komisyon ve masraf için ödeme yapmazsınız.

-Akbank Eko POS tarifelerini kullanarak paket limitinize göre cironuz ertesi gün hesabınıza aktarılmış olacaktır.

-Akbank Eko POS ile sabit bir ücret ödemesi yapabilirsiniz. Böylece başka komisyon ödemezsiniz ya da üye olan iş yerleri için ücret ödemesi yapmadan çalışma imkanı veren Eko POS tarifelerinden faydalanmak için Akbank Eko POS’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akbank Eko Pos Paketleri ile seçiminizi yapabilirsiniz.

akbank eko pos paketleri

Akbank

Akbank Eko POS başvurusu yapmak için Akbank Direkt ile giriş yapmalısınız. Giriş yapmak için müşteri numarası, kullanıcı kodu ve Akbank Direkt Şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Akbank Eko POS Başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Eko POS Başvurusu için kurumsalinternetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?Channel=Corporate adresini kullanarak Akbank Direkt giriş sayfasına ulaşabilir Akbank Eko POS başvurunzu yapabilirsiniz.

Akbank Eko Başvurusu yapmak için Akbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın