Akbank Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

akbank-free-kart-basvuru

Akbank Free Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? : Akbank Free Kart kullananlar arasına girmek için başvuru işlemi yapabilirsiniz. Free Kart ile harcamalarınızı takip etmek de kolaydır ve anlık bilgilendirme alırsınız. Free kart sahipleri chip-para, taksit seçenekleri gibi avantajlardan yararlanabilir. Akbank Free Kart başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek ve Free Kart Özellikleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank Free Kart Nedir?

Akbank Free Kart, kart aidatı olmayan, istediğiniz kampanyaya katılma tercihinin sizde olduğu ve chip para kazanabileceğiniz bir kart türüdür.

Akbank Free Kart Başvurusu

Akbank Free Kart sahibi olmak için internetten başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank şubesine giderek başvuru işlemi yapmanız da mümkündür. Şubeye gitmeden kart başvurunuzu şu adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

  1. Free Kart Başvurusu yapmak için kartfree.com adresine girin.
  2. Açılan sayfada yer alan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın.
  3. Yönlendirildiğiniz sayfa kartfree.com/free/hemen-basvur sayfasıdır.
  4. Bu sayfada sizden istenen bilgiler adınız, soyadınız, cep telefonu ve TC Kimlik Numarası bilgileri ve diğer bilgilerdir.
  5. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru işleminizi tamamlayın.

işleminizi Free Kart Başvuru Formu ile doldurarak bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için Akbank Başvurum Nerede hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Free Kart Özellikleri

-Free Kart ile futuralarınızın düzenli bir şekilde ödenmesi için Fatura Ödeme Talimatı vrebilirsiniz.

-Free Kart kullanarak yapacağınız peşin alışverişlerinizi yaptıktan sonra Taksit İste ve Erteleme İste hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bir miktar ücret ile harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da bir süre öteleyebilirsiniz.

-Kira, okul taksiti gibi ödemlerinizi yapmak için Free Kartınız ile EFT/Havale talimatı verebilirsiniz.

-Günlük olarak ve küçük tutardaki nakit ihtiyacınız olduğunda Free Kart’ı Nakit Avans için kullanabilirsiniz.

-Nakit ihtiyacınız olduğunda kefil ya da belgeye gerek kalmadan
Hızlı Para alabileceğiniz gibi Taksitli Nakit Avans ya da SMS Para almak için Free Kart’ınızı kullanabilirsiniz.

-Free Kart ile harcamalarınızı takip etmek kolaydır. Bir SMS ile harcamalarınız konusunda sizi anında bilgilendirir.

-Free Kart için aylık olarak bir harcama limiti oluşturabilirsiniz. Sizin oluşturacağınız bu sınıra yaklaştığınızda yine bir SMS ile bilgilendirilirsiniz. Bu sınır en az 200 TL olmalıdır.

Free Kart Kampanyalar

Free Kart sahipleri avantajları kampanyalardan faydalanabilirler. Kampanyalar bazen chip para bazen de taksit avantajları olabiliyor. Free Kart Kampanyaları için kartfree.com adresinde yer alan KAMPANYALAR bağlantısına tıklayarak görebilirsiniz. Örneğin 100 TL chip- para kazanma gibi kampanyalar olabilmektedir. Güncel kampanyalardan bu şekilde haberdar olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın