Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

Ekran Alıntısı

Kart Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme: akbank free kart yıllık ücreti, akbank free kredi kartı başvurusu,  akbank konularıyla ilgili olarak sorularınızın cevaplarını yazımızda başlıklar halinde bulabilir ve başvuru adımlarını takip edebilirsiniz. Akbank Free Kredi Kartı alışverişlerde chip-para kazandıran ve aynı zamanda yıllık kart aidatı olmayan bir kredi kartı. Ayrıca Free kart kullanıcılarına özel olarak kampyanlardan faydalanabilir, alışverişlerinizden chip para biriktirebilirsiniz.

Akbank Free Kredi Kartı Başvuru

Akbank Free kredi kartı almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Ayrıca Free kredi kartı başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra kartınız başvuru durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 1. Akbank Free Kredi Kartı başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx?cid=euykbl&utm_source=enuygunkredibul&utm_medium=KK&utm_campaign=Test1 adresine giderek açılan sayfada sizden istenen bilgileri doldurmalısınız.
 2. Akbank Free Kredi kartı başvuru sayfasında sizden istenen bilgiler;
  Adınız,
  Soyadınız,
  Cep Telefonu Numaranız
  TC Kimlik Numaranız
  Güvenlik Kodu Doğrulaması
 3. Başvurmak istediğiniz kart türü olarak FREE seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.
 4. İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “GÖNDER” butonuna tıklayın.
 5. Akbank Free Kredi Kartı Başvuru işleminiz tamamlanmıştır.

Ekran Alıntısı

Akbank Free Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank Free Kredi Kartınızın başvuru işlemini tamamladıktan sonra banka sizin bilgileriniz üzerinde bir inceleme yapacaktır. Kredi kartı kullanımınıza onay ya da red cevabı verebilir. Kredi notu gibi faktörler kredi kartı almanızda etkili olabilir.

Akbank Kredi Kartı başvurunuzu sorgulamak için Akbank “BAŞVURUM NEREDE hizmetini kullanabilirsiniz.  TC Kimlik numaranız ve Akbank Direkt Şifresi ile sisteme giriş yaptıktan sonra Free kredi kartınızla ilgili durumun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Akbank BAŞVURUM NEREDE sayfasına ulaşmak için internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL adresi ile girebilirsiniz.

 

Free Kredi Kartı Borç Bakiyesi Öğrenme

Free kredi kartınızdan yaptığınız harcamalar sonucunda size bilgilendirme sms  aracılığı ile yapılmaktadır.

Free kredi kartınızın güncel borç bakiyesini öğrenmek için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümünde girerek “Free Borç” yazıp 4425’e sms oalrak gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz bu mesaj ile öğrenebileceğiniz bilgiler kullanılabilir limit miktarınızın ne kadar olduğu, güncel borç bakiyeniz ve kredi kartınızın borcunu ödeyeceğiniz son ödeme tarihidir. Bu bilgilere yukarıda anlatılan mesajı attığınızda telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

Free Kart Limit Öğrenme

Free Kredi kartınızın limitini, öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra “Free Borç” yazıp 4425 numarasına sms ile göndererek kullanılabilir limit miktarınızı öğrenebilirsiniz.

Akbank Free Kredi Kartı Avantajları

 • Free kredi kartı için yıllık kart aidatı gibi bir ödemede bulunmazsınız.
 • Free kredi kartı alışverişlerinizden size chip para kazandırır.
 • Free kredi kartından taksit isteme ya da erteleme isteyebilirsiniz. Tabi bu işlem için ücret alınmaktadır.
 • Free kredi kartınızı anlık olarak ya da düzenli olarak Havale ya da EFT işlemleriniz için kullanabiliyorsunuz.
 • Akbank Free kredi ile otomatik ödeme talimatı verilebilir.

Free Kredi Kartı Özellikleri

 • Free kredi kartı ile para alabilirsiniz Bu işlem Taksitli Avans veya SMS Para olarak alınabilmektedir.
 • Günlük olarak ve az miktardaki nakit isteğiniz için Akbank Free kredi kartı ile Nakit Avans alınabiliyor. Ancak faiz uygulaması yapılabilir.
 • Diğer bankaların kullandığınız kartlarındaki borçlarınız için Free kartınız aktarma yapabilirsiniz. Bu borç aktarma ile borçlarınızı taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz.

Free kartınız ile yaptığınız alışverişler sonucunda sms ile bilgilendirme alırsınız.

Free kart ile kendinize bir harcama sınırı oluşturabilirsiniz. Bu harcama sınırı ile yaptığınız alışverişler bu sınıra ulaştığında banka tarafından size sms gönderilerek size bilgilendirme yapılır. Bu sınır için en az 200 TL olma koşulu vardır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın