Akbank İki Bayram Arası Ödemesiz Bayram Kredisi

jjjj

İki Bayram Arası Ödemesiz : Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi ismi iki bayram arasında ödemesiz bayram kredisini %1.24 faiz oranı ile nakit ihtiyaçların karşılanması için kredi veriyor. Akbank’ın bu bayram kredisi için belirlediği faiz oranı %1.24’tür. Bu krediyi kullanmak için bayramın gelmesini beklemenize gerek yoktur. Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için başvuru 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi’nin taksitlerini ödemeye 3 ay ertelemeli olarak başlayabilirsiniz. Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için uygulanan faiz oranları 1 ile 36 ay vade süresi içindir. Kredi Tahsis ücreti kapsamında bankadan alacağınız kredi tutarının %0.5 oranında kredi tahsis ücreti alınacaktır.

Akbank 10.000 TL 3 Ay

Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi ile 10.000 TL kredi aldıktan sonra 3 ay erteleme yaparak ertelemeli olarak kredi alabilirsiniz.  Krediyi ödemek için 3 ay erteleme yaptıracağınız için vade süresi 33 ay olarak belirlenebilir. Vade süresi boyunca Akbank 10.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi için ödeyeceğiniz toplam tutar 13.038,95 TL olacaktır.

 • Akbank 10.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi için uygulanacak olan faiz oranı %1.24’tür.
 • 33 ay boyunca aylık olarak bankaya ödeyeceğiniz tutar 385,70 TL olacaktır.
 • Erteleme faiz tutarı ise 456.32 TL’dir.
 • Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınmaktadır.

Akbank 20.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Akbank 20.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 3 ay ertelemeli olarak alınabilir. Krediyi 3 ay ertelemeli olarak kullanmak isterseniz vade süresi 33 ay olarak belirlenebilir. Akbank 20.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi için vade süresi boyunca bankaya ödeyeceğiniz toplam tutar ise 26.468,75 TL’dir.

İlk ödeme olarak Akbank’ın 3 ay ertelemeli iki bayram arası ödemesiz bayram kredisi için erteleme faizi tahsil edilmektedir.

 • Akbank 20.000 TL 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi için uygulanan faiz oranı %1.24’tür.
 • Akbank’tan alacağınız bu kredi için 33 ay vade ile aylık olarak bankaya ödeyeceğiniz tutar 771,40 TL’dir.
 • Bu kredi için erteleme faiz tutarı ise 912,64 TL’dir.
 • Bayram kredisinin toplam geri ödeme tutarı 26.468,75’dir.

Akbank Bayram Kredisi Kampanya Koşulları

 • Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için 30 Haziran 2016 tarihine kadar başvuru işlemi yapılmış olmalıdır.
 • Eğer kredinizi ertelemeli kredi olarak kullanırsanız kredi taksitinin ilk ödemesi için en geç tarih 19 Eylül 2016 olarak belirlenebilir.
 • Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için erteleme dahil olduğunda kredi taksitlerinin ödenmesi için en fazla 36 ay vade belirlenebilir. Bunun için eğer kredinizi ertelemeli kredi başvurusu olarak yapıyorsanız vade için belirlenen süreyi en fazla 33 ay olacak şekilde seçiminizi yapmalısınız.
 • İlk ödeme olarak Akbank’ın bu bayram kredisi için erteleme faizi tahsil edilmektedir.

Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi Başvuru

Akbank Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak için bir kaç seçenek bulunmaktadır. Ancak Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için eğr krediyi şubeden alırsanız faiz oranı %1.24 olacaktır. Ama Akbank.com, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Telefon Şubesi ile krediyi almak isterseniz uygulanan faiz oranı artarak %1.39 olacaktır. Bu nedenle daha az faiz için şubeden krediyi kullanmak daha mantıklıdır.

Akbank Şubeden Bayram Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

 • Nüfus cüzdanı ya da sürçü belgenizin kredi başvurusu için hem aslı hem de fotokopisi bulunmalıdır.
 • Akbank eğer gerekli görürse adres teyidini gerçekleştirmek için kredi başvuru sırasında adrese dair belge talep edebilir.
 • Gelir belgesi ve maaş bordrosu Akbank Bayram kredisine başvuru için gereken belgelerdendir. Eğer Akbank’ın maaş müşterisi iseniz bu belgeleri getirmeniz gerekmiyor.
 • Özel sektörde çalışan kişiler için SGK Hizmet Döküm Belgesi Akbank Bayram kredisi başvurusunda gerekmektedir. Akbank maaş müşterisi iseniz bu belgeyi getirmeniz gerekmiyor.

Akbank Bayram Kredisi Özellikleri

 • Akbank ertelemeli kredi kullanmak istiyorsanız bu işlemi Akbank Telefon Şubesi ile, Akbank Direkt İnternet ile veya Mobil’den gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akbank Bayram kredi %1,24 faiz oranı Akbank şubelerinden yapılacak olan bayram kredisi başvurularında geçerlidir.
 • Akbank.com, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Telefon Şubesi ile yapılacak olan İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi için uygulanan faiz oranı %1,39 olmaktadır.

Kredi başvuru kadar kredinin ödenmesi de önemli bir diğer konudur. Eğer krediyi ödemezseniz ya da geciktirirseniz gecikme faizi uygulanacaktır. Ayrıca faiz nedeniyle bankadan aldığını paradan daha fazlasını ödemeniz gerekiyor. Eğer krediyi ödeyecek kadar düzenli bir geliriniz varsa paranızı biriktirip ihtiyaçlarınızı karşılarsanız faiz ödemek zorunda kalmazsınız. Böylece faiz için ödeyeceğiniz tutarı kar etmiş olursunuz. Ayrıca aylarca hatta yıllarca borçlu kalmaktan da kurtulmuş olursunuz. Tavsiye edilen ve seçilmesi gereken yol budur. Böylece bir kaç ay ihtiyaçlarınızı ertelemiş olursunuz ama borçsuz, faizsiz bir şekilde istediklerinize kavuşmuş olursunuz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın