Akbank Kredilerine SMS İle Nasıl Başvuru Yapılır

akbnk

Kredilerine SMS İle Nasıl Başvuru Yapılır: sms ile kredi başvurusu, cepten kredi basvurusu, akbank kredi basvurusu işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceiğinizi ve başvuru ollarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Akbank, şubeye bile gitmeye gerek kalmaksızın kredi başvurusu yapma hizmeti sunmaktadır. nasıl yapılır? Sorusunun cevabını merak edenler için, Akbank’ın kredi başvuruları için şubelerden, SMS yöntemiyle ve internet üzerinden başvuru kabulü ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle, SMS ile başvuru yapılmasının en güzel yanı bulunduğunuz her yerden hızlı bir şekilde başvuru yapabilmenizi sağlamaktır.

Akbank ile konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi tüm kredi çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Tüm krediler için başvuru işlemlerinin nasıl yapıldığını sizler için derledik.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank, müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. 36 aya varan vadelerle verilen kredi için %1,19 faiz uygulanmaktadır. İpotekli ihtiyaç kredileri ve eğitim kredileri için 36 aya kadar %1,19, ihtiyaç kredileri içinse %1,25 oranında faiz uygulanmaktadır. Akbank, ihtiyaç kredisi kapsamında minimum 1000 TL, en fazla ise 25.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Krediden 18 yaşını dolduran kişiler yararlanabilmektedir. başvurusu için gerekli belgeler ise şunlardır;

-Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
-Gelir durumunu gösteren belge
-İkametgâh

Akbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank, yeni ev almak isteyen müşterilerine özel olarak konut kredisi vermektedir. Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Adlı makalemizde, şimdide konut kredisine başvurma işlemlerinden söz edelim. Akbank, konut kredisi kapsamında 120 aya varan vadelerle %1,10 faiz oranıyla kredi vermektedir. En az 10.000 TL, en fazla ise 500.000 TL konut kredisi veren banka, ipotekli olarak kredi vermektedir. 18 yaşından büyüklerin başvurabildiği kredi için minimum 3 ay vade yapılmaktadır.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank, sıfır ve ya da ikinci el araç almak isteyen müşterilerine taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredileri 48 aya varan vadelerle verilmektedir. Kredi için %1,12 faiz uygulanmaktadır. 1000 TL ile 300.000 TL arasında değişen rakamlarda kredi verilmektedir.

Akbank ile taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri için başvuru işlemlerinizi ise hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Başlıklı makalemizde ilk başvuru yöntemi olarak en yakın Akbank şubelerine gitmenizi söyleyebiliriz. İkinci olarak ise internet üzerinde Akbank resmi internet sitesinde kredi başvurularınızı iletebilirsiniz. Son olarak ise SMS yöntemiyle çok hızlı şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS yoluyla kredi başvurusu yapmak için, T.C. kimlik numarası, kredi türü ve miktarı aralarında boşluk bırakarak yazıp 4425’e göndererek başvurunuzu iletebilirsiniz. Örneğin; “12345678910 IHTIYAC 10000” yazıp gönderdiğinizde ihtiyaç kredisi için 10.000 TL değerinde kredi başvurunuz iletilmektedir. Başvurular banka tarafından değerlendirilmekte ve kredi onayı alan kişiler kredi almaya hak kazanmaktadır. Başvurularınız hakkında bilgi almak için 444 25 25 numaralı telefonu arayarak da bilgi edinebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın