Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve İşlemler

akbank-musteri-hizmetleri

ve İşlemler : müşteri temsilcisi ile nasıl görüşebilirim diyenler yazımızda sorularına cevap alabilir. Axess müşteri hizmetleri direk bağlanma için Akbank müşteri hizmetleri numarası kullanılabilir.

 Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 25 25  numarasını arayabilirsiniz. İsterseniz bir seçenek olarak Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 25 25 olan bu numarayı da arayabilirsiniz. Her iki numaradan da Akbank telefon şubesine ulaşabilirsiniz.

Akbank telefon şubesini istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Akbank telefon şubesi ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Akbank müşteri hizmetleri no öğrenme için isterseniz Akbank resmi internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Nasıl Bağlanırım?

Akbank müşteri hizmetleri kısa yoldan ulaşma beklemek istemeyenler ya da direk müşteri temsilcisi ile görüşerek işlemlerini tamamlamak isteyenler için mümkündür.

444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numarasını Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma için kullanılabilir. Akbank müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanma için şu adımları uygulayabilirsiniz.

1-Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayın.

2-Sonrasında telefınunuzun tuşlarından 2’ye basın.

3-TC kimlik numaranızı girmeniz istenecektir ve doğru bir şekilde girin.

4-Sizden istenen kart bilgilerini telefonunun tuşlarını kullanarak girin.

5-Sırasıyla 2 ve daha sonra tekrar 2 tuşuna basın ve sonrasında da 0 (sıfır) tuşuna basın.

Akbank müşteri hizmetleri hızlı bağlanma için bu adımları uygulayabilirsiniz. Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanma işleminden önce Akbank müşteri hizmetlerini arayarak menüleri dinleyip adımları takip etmeniz de yararınıza olabilir. Böylece müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan menüler aracılığı ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz sonrasında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Akbank 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numarasını aradığınızda şehiriçi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Cep telefonundan yaptığınız Akbank müşteri hizmetleri ücretlendirmesi ise GSM operatörünüzün şehir içi konuşma tarifesi için uyguladığı ücretlendirme yapılmaktadır.

Akbank müşteri hizmetleri ücretsiz mi sorunuza kısaca arama ücreti hangi operatörden hizmet alıyorsanız o operatörün belirlediği tarife üzerinden belirlenmektedir.

Akbank Genel Müdürlük telefon ise 444 25 25 şeklindedir.

Akbank Genel Müdürlük Adresi : Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Akbank Müşteri Hizmetleri İşlemler

Akbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri temsilcisi ile yapabileceğiniz işlemlerden bazıları şunlardır;

Müşteri Bilgi İşlemleri

Kredi kartı bilgi işlemleri

Kredi kartı güncelleme işlemleri

Kredi kartı parasal işlemleri

Sanal kart işlemleri

Kredi kartı başvuru ve yenileme

Chip Para / Puan İşlemleri

Uçuş Mil Kampanya Hizmetleri

Kredi Kartı Kapama / Aktivasyon İşlemleri

Sigorta İşlemleri

Kredi Kartı Şifre İşlemleri

Hesap Bilgi İşlemleri

Hesap İşlemleri

Hesap Özeti İşlemleri

Akbank müşteri hizmetleri şifre işlemleri hakkında destek vermektedir. Örneğin kredi kartı şifre ile ilgili yaşadığınız bir sorun için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Akbank kredi kartı müşteri hizmetleri ile kapatılabilir, aktivasyon işlemleri yapılabilir. Akbank müşteri hizmetleri limit arttırma için aranabilir.

Akbank Axess Sanal Kart Oluşturma yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Akbank EFT Saatleri, EFT Günleri 8 Aralık 2016

Bir cevap yazın