Akbank Swift Kodu Öğrenme ve Swift Ücreti

akbank-swift-kodu

Öğrenme ve Swift Ücreti : Akbank swift kodu nedir yazımızda açıkladık. Akbank swift kodu “” şeklindedir. Akbank swift para transferi ücretleri hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Akbank swift ücretleri yatığınız işleme göre farklılık gösterebiliyor. Akbank Swift kodu ve Akbank swift ücreti hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank Swift Kodu Öğrenme

Akbank swift code yani Akbank Swift Kodu “AKBKTRIS” şeklindedir. Akbank swift kodu ya da Akbank bic kodu olarak da kullanılmaktadır.

Akbank swift kodu ile Akbank şube kodu, Akbank’taki hesap numaranızı ve adınızı soyadınız belirterek ulaslarası olarak para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Swift kodu ile hata payını düşürsünüz ve hızlı bir şekilde para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Swift Numarası Neden Kullanılır?

Akbank’ta bulunan hesabınıza yurt dışından para transferi yapılacaksa Akbank Swift Kodu gerekecektir. Karşı tarafa Akbank swift kodunuzu bildirdiğinizde banka tanımlama kodunu bildirmiş olacaksınız.  Akbank swift kodu gibi diğer bankalarında swift kodu bulunmaktadır. bu kod ile bankalar birini tanıyabilirler.

Swift İngilizce bir kelimedir. Swift açılımı ise Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication şeklindedir. Swift uluslararası yapılacak olan para transferi işlemlerini kolaylaştıran bir uygulamadır. Bankaların gelişen bankacılık uygulamalarını kullanması ile bankacılık işlemleri daha hızlı ve kolay olarak gerçekleşmektedir.

Akbank Direkt İnternetten Swift 

Akbank Direkt İnternet ile Swift işlemi yapabilirsiniz. IBAN / SWIFT Kodu / Ülke Bilgileri seçeneklerinden herhangi birini kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet ile 7 gün 24 saat swift para transferi yapabilirsiniz.

Alıcı bilgilerini sisteme kayıtlı transfer olarak kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Akbank Direkt internet ile ileri vadeli ve düzenli Swift talimatı vermeniz mümkündür.

Akbank Döviz Transferi (Swift) işlemlerinizi isterseniz Akbank şubelerinden isterseniz AKbank Dİrekt İnternet ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

Akbank Swift Ücreti

Akbank Swift işlem ücreti almaktadır. Akbank hakkında detaylı bilgi almak için Akbank resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst köşede bulunan “Ürün ve Hizmet Ücretleri” bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada yer alan menülerden Swift olana tıklayın. Açılan listede Swift hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Akbank swift masrafı listede yer almaktadır.

Akbank ürün ve hizmet ücretleri , Swift ücretleri için Akbank Direkt Mobil’den Swift Gönderme aşağıdaki tablodaki gibidir.

akbank-mobilden-swift

Akbank ürün ve hizmet ücretleri , Swift ücretleri için Başka Bankaya Döviz Transferi (Swift) aşağıdaki tablodaki gibidir.

doviz-transferi

Daha ayrıntılı, güncel bilgi için Akbank resmi internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akbank EFT Saatleri, EFT Günleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın