Akbank Yatırım Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır

akbank-yatırım hesabi

Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır: yatırım hesabı nedir, hisse senedi nasıl alınır sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Akbank Yatırım’ın kuruluş tarihine baktığımızda 11 Aralık 1996 tarihinde kurulmuş olduğu görülecektir. %100 Akbank TAŞ iştiraki ile kurmuştur Akbank Yatırım. Akbank Yatırım için ödenmiş sermayesinin ise 30.000.000 TL  olduğu söylenebilir.

Akbank Yatırım, merkezi yerlerde bulunmaktadır şube sayısı ise 11’dir.Piyasardaki yatırımcı dostu, güvenilir, kalitenin yüksek olduğu ve hızla gerçekleştiği bir Akbank hizmettir.

TradeAll markası ile yatırımcı olan şirketlerin, kuruluşların, bireyelerin yurt içinde ya da yurt dışındaki uluslararası piyasadaki işlemlerin hızlı bir biçimde piyasalara iletilmesini TradeAll ile sağlanmaktadır.

Akbank Yatırım İçin İşlem Kanaları

Akbank Yatırım için kullanabileceğiniz kanalların listesi aşağıdaki listededir.

Akbank Şubeleri Ak Yatırım

Akbank Direkt İnternet

444 25 25 Akbank Telefon Şubesi

Veri Yayın Ekranları

TradeAll

TradeAll Mobil Ak Yatirim İşlem Hattı

Akbank Direkt Mobil

Anlık Borsa

Akbank Yatırımcı Mobil

Akbank Yatırım Hizmetleri Nedir?

Akbank, yatırım hakkında önemli projeler üreterek kendini geliştiren bir banka konumunda bulunuyor. Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ile Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. birleşimiyle Akbank Yatırım Hizmetlerini oluşturan Akbank, bu konsept ile yatırım için ideal bir banka konumuna ulaşmayı başardı. Yatırım yapmak isteyen ve yatırımları için yön arayan kişiler izleyecekleri yol için Akbank Yatırım Hizmetlerini tercih etmektedir. Akbank Yatırım Hizmetleriyle, yatırım araçlarını tanıyabilir, hangi ürünlere yatırım yapacağınıza karar verebilir ve doğacak fırsatları önceden öngörüp bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında ilk olarak çalışmaya başlanıldığı sırada kişisel yatırım eğilimleri analiz edilerek yatırımcıların profili oluşturulmaktadır.

Akbank Yatırım Portföy Hizmetleri

Akbank yatırım hizmetleri ile birlikte Portföy fikirleri hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet kapsamında yatırım ihtiyaçlarınızı tek bir işlemle karşılayabilir aynı zamanda piyasa şartlarının yatırım dağılımını takip etme zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca Portföy sepetleri ile de yatırımcı profiliniz için tavsiye edilen portföy dağılımını kolayca alarak riskinizi dağıtabilir ve getiri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Akbank Nasıl Açılır?

Yatırım yapmayı düşünüyor ve karar veremiyorsanız eğer, Akbank Yatırım Hizmetlerini deneyebilirsiniz. Hesap açmak için en yakın Akbank şubelerini kullanabilirsiniz. Şubeden açacağınız hesap ve akıllı telefonunuza kuracağınız Akbank Direkt internet bankacılığı ile yatırımlarınızı yapabilir ve kazanç durumunuzun takibini yapabilirsiniz. Yatırımlarınızın durumunu Akbank direkt aracılığıyla ister telefonunuzdan, ister tabletinizden dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

 

One Response

Tüm yorumları göster
  1. ersin
    31 Temmuz 2016

Bir cevap yazın