Aktif Bank Anında Kredi Başvurusu

aktif bank kredi

Aktif Bank Anında : Aktifbank’tan kredi almak isteyenler internetten N Kolay aracılığı ile hızlı başvurusu yaparak kredi alabilirler ve taksit ödemelerini PTT ile yapabilirler. İnternetten kredi başvurusu yaptığınızda krediniz onaylanırsa gerekli işlemlerin ardından krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktifbank internetten kredi başvurusu yapmak için N Kolay sitesine giriş yapmalıdır. İnternetten başvurusu yapmak oldukça hızlı ve kolay bir işlemdir. Şubeye gitmenize gerek kalmaz. Aktif Bank’tan başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek ve kredi taksitlerini nereden ödeyeceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Aktif Bank İnternetten Anında Kredi

Aktif Bank, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan internet başvurularıyla kredi başvurusu kabul eden bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Aktif Bank tarafından 20.000 TL’ye kadar krediyi internet üzerinden başvuru yaparak kullanabilirsiniz. olarak da isimlendirilen Aktif Bank internetten anında kredi başvuru işlemleri için N kolay kredi resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Site üzerinde kredi başvurusu kapsamında istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurarak bankaya başvurunuzu iletebilirsiniz.

faiz oranı kapsamında güncel olarak 1,89 oranında faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranlarıyla 20.000 TL’ye kadar krediye sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında, Aktif Bank tarafından iletişime geçilmektedir. Kredinizi, ücretsiz olarak hesabınıza transfer edebilir ya da ülke çapındaki tüm PTT’lerden alabilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvurusu

Aktifbank’tan kredi almak isteyenler N Kolay sitesine yani nkolaykredi.com adresine girmelidir. Ana sayfada yer alan ihtiyacınız olan kredi tutarını ve krediyi kaç taksitte ödeyeceğinizi seçtikten sonra Paranı Hemen AL butonuna tıklayın.Yönlendirildiğiniz sayfada bir form sizi karşılayacaktır. Bu formda TC kimlik numaranız, cep telefonu ve e-posta bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra Kredimi Hazırla butonuna tıklayın. Gerekli işlemleri yaptığınızda Aktifbank kredi başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Aktifbank Kredi Taksitleri Nereden Ödenir?

Aktif Bank ile aldığınız kredi taksitlerini ise Aktif Bank internet şubesini kullanarak, PTT şubelerinden ve PTTmatik aracılığıyla ödemeyebilirsiniz. Ödeme işlemleri ayrıca Vakıfbank ve Akbank ATM’leri aracılığıyla da yapılmaktadır.

Vakıfbank ATM’sinden Kredi Ödemesi Yapma

Vakıfbank aracılığıyla kredi ödemesi yapmak için ATM üzerinden kartsız işlemler menüsüne tıklanmaktadır. Bu işlemin ardından Aktif Bank işlemleri seçilerek banka kart numarası ya da hesap numarasıyla giriş yapılır. T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuzu da girdikten sonra kredi ödemesini yapabilirsiniz.

Akbank ATM’sinden Kredi Ödemesi Yapma

Akbank ile kredi ödemesi yapmak için ATM üzerinde kartsız işlemlere tıklandıktan sonra Aktif Bank seçilmektedir. Banka numarası ya da hesap numarası eksiksiz olarak yazıldıktan sonra işleme devam edilir. T.C. kimlik numaranızı da yazdıktan sonra hesap bilgilerinizi kontrol ederek para yatırabilirsiniz.

PTTMatik ile Kredi Ödemesi Yapma

Anlaşmalı Banka işlemleri menüsü üzerinden Aktif Bank seçildikten sonra hesaba nakit yatırma butonuna tıklanılmaktadır. Banka kart numarası ya da hesap numarası seçilip bilgiler girildikten sonra ödeme işlemi yapılmaktadır.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. habibe
    7 Mart 2017

Bir cevap yazın