Aktif Bank Passolig Banka Kartı Başvurusu

passolig kart başvuru

Aktif Bank Passolig Banka Kartı Başvurusu : Passolig banka kartı ile stadyuma girebilir, ATM kartı gibi kullanabilirsiniz. Passolig para yükleme noktaları ile E-Bilet kullanım süresini uzatabilirsiniz. Aktifbank’tan Passolig Banka Kartı Başvuru işlemi yapıp kartınızı aldıktan sonra avantajlı özellikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı ve Passolig Banka Kartı’nın özelliklerini yazımı<dan öğrenebilirsiniz. İşte Banka Kartı hakkında bilmeniz gerekenler.

Aktifbank Passolig Banka Kartı Nedir?

Aktifbank Passolig Banka Kartı stadyuma giriş için kullanılan bir kart olduğu gibi ATM kartından çok daha fazlasını kullanıcılarına sunan bir kart çeşididir. Alışverişlerinizi nakit para ile yapmak yerine Passolig Banka kartınızı kullanabilirsiniz. Hem güvenli alışveriş yapmak hem de nakit taşımak yerine kartınızla işlem yapabilirsiniz.

Passolig Banka Kartınızı yutiçin de ya da yurt dışında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tüm ATM’lerden para daçekebilirsiniz. Yaptığınız harcamalar, alışverişler yani tüm işlemler Passolig hesabınıza yansıtılmaktadır. Sizde bu işlemlerin anlık takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Passolig kartınızı kullarak anlaşmalı şehirlerde ulaşımla ilgili işlemelerde da kullanabilirsiniz. Şehir içerisinde yaptığınız yolcukluklar için Passolig kartınızı kullanabilirsiniz başka bir kart kullanmanıza da gerek kalmaz.

Passolig Kart E-Bilet Kullanımı

Possolig kartınızı maç bileti satın alma için kullanabilirsiniz. Kartınızın E-bilet kullanım süresini uzattığınızda maç için bilet satın alabilir ve standyumlara girme hakkınızı da sürdürebilirsiniz. Passolig E-Bilet kullanım süresini uzatmak için sahip olduğunuz başka bir kreid kartını kullanabilirsiniz. Ayrıca N Kolay noktalarından da süre uzatma işlemi yapabilirsiniz.

Passolig Banka Kartına Nereden Para Yüklenir?

Passolig Banka kartınıza para yüklemek için ATM’leri kullanabilirsinizya da diğer PTT noktalarını tercih edebilirsiniz. İşte Noktaları.

•www.passo.com.tr
•PTT Şubeleri
•PTTMatikler
•N Kolay İşyerlerinden
•Akbank ATM’lerinden
•Vakıfbank ATM’lerinden
•Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak

Passolig iletişim merkezine 0 850 724 33 44 numarası ile ulaşabilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile ilgili merak ettiğiniz pek çok sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

Passolig kart almak istiyorsanız Passolig Kart Başvuru Formu’nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra devam butonuna basarak işleminizi tamamlayın. Başvuru yapmak için aşağıdaki adımaları uygulayabilirsiniz.

  1. Passolig Kart Başvuru sayfasına giriş yapmak için passolig.com.tr/uye-ol sayfasını kullanabilirsiniz. (Bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.)
  2. Açılan sayfadaki başvuru formunda TC Kimlik Numaranız, tuttuğunuz takım, cep telefonu numaranız, doğum tarhiniz gibi bilgileriniz istenecektir.
  3. Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Devam butonuna basın ve başvuru işleminizi tamamlayın.
    passolig başvuru

Passolig Kart almak için yapılan başvurular kişiseldir. Başvuru sırasında verdiğiniz TC Kimlik Numarası ve fotoğraf kartı kullanacak olan kart sahibine ait olmalıdır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın