Aktifbank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara 5 Dakikada N Kredi

Krediye ihtiyacınız var; ancak bankalar kredi notunuz düşük diye kredi talebinizi ret mi ediyor? Peki kredi notunuz düşük olsa bile Aktifbank’tan kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da “N Kolaykrediyi hiç duydunuz mu?

Kredi notu düşük olanlara bankalar kolay kolay kredi vermemektedir. Hatta çoğu banka kredi notu düşük olanların kredi başvurusunu sırf bu sebeple daha başlangıç aşamasında reddediyor. Ancak N Kolay Kredi kampanyası ile kredi notunuz düşük olsa bile rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Hem de şubeye gitmenize, masraf ödemenize gerek kalmadan haftasonu bile anında krediye ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken ise N Kolay kredinin  resmi internet sayfasına girip, buradaki elektronik formları doldurmak ve onaylayarak başvurunuzu göndermek. Banka kredi başvurunuzu onaylaması halinde ise 5 dakikada krediniz hesabınızda.

Bu yazımızda size kredi notu düşük olanlara kredi kampanyası kapsamında Aktifbank N Kolay Kredi kampanyasından bahsedeceğiz.

Aktifbank N Kolay Kredi Kampanyası Nedir?

N Kolay Kredi kampanyası, Aktifbank tarafından müşterilerin hizmetine sunulmuş online kredidir. Bu kredi sayesinde banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, oturduğunuz yerden N Kolay kredinin resmi internet sayfasına giriş yaparak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Hem de herhangi bir ücret ödemeden ve zaman kaybetmeden. 5 dakika gibi kısa bir zaman içinde kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Kredi sonucu ise kredi başvurusu yaptıktan sonra en geç 5 dakika gibi bir zamanda cep telefonunuza geliyor.

Kredi başvurusu yaparken kredi notunun bir önemi olmadığı gibi gelir belgesi ya da kefil de istenmemektedir.

N Kolay Kredinin Avantajları Nelerdir?

N Kolay Kredi, bir ihtiyaç kredisi türüdür. Ancak diğer kredilerden farklı olarak bu krediye başvuru yapmak için masraf ödemenize gerek olmadığı gibi gelir belgesi sunmak, kefil göstermek gibi zorunluluk yoktur. Kredi notunuz düşük olsa bile bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Krediye başvuru online olarak internetten yapıldığı için kredinin onaylanması ise 5 dakika sürmektedir.

N Kolay Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

N Kolay Kredi, Aktifbank’ın online başvuru şeklinde tasarladığı bir kredi türüdür. Başvuru ücretsizdir. Başvuru için Aktifbank şubelerine gitmenize de gerek yoktur. Aktifbank’ın başvuru için hazırladığı internet sayfasına girerek sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Aktifbank N Kolay Krediye başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

N Kolay Kredinin Özellikleri Nelerdir?

N Kolay krediye başvuru yapanların şu bilgileri göz önünde tutmaları gerekmektedir.

  • N Kolay Krediden yararlanabilmeniz için hayat sigortası gibi isimler altında herhangi bir sigorta yapmanız istenmemektedir. Ayrıca kredi kullanmanız karşılığında masraf adı altında kredi kullanım ücreti de istenmemektedir.
  • Kredinin vadesi en fazla 48 ay olup ödemeler aylık taksitler halindedir.
  • Alınabilecek kredi tutarı maksimum 30.000 TL’dir.
  • Uygulanan faiz oranı % 2,29’dur.

N Kolay Kredi İçin Örnek Hesaplama :

10.000 TL olarak aldığınız bir krediyi 24 ayda ödeyeceğinizi var sayalım. Uygulacak faiz oranı %2,29 olacağına göre aylık 575 TL taksit ödeyeceksiniz. Toplamda ise 13800 TL kredi ödemesi yapacaksınız. Yani 3800 TL faiz ödemesi söz konusu olacaktır.

Aktifbank N Kolay Kredi Taksitleri Nasıl Ödenebilir?

N Kolay Krediye ilişkin tüm işlemler internetten yapıldığı gibi kredinin onayı da yine sistem üzerinden olmaktadır. Kredi onaylandığında ise Aktifbank’taki hesabınıza para aktarılmaktadır. Kredinin geri ödemesine gelince aylık taksitlerinizi şu yollarla ödeyebilirsiniz:

  • Kredi ödemelerinizi TC kimlik numaranızla birlikte Aktifbank şubelerinden.
  • Aktifbank’ın internet bankacılığından.
  • PTTmatik’lerden.
  • EFT ücreti ödeyerek diğer bankaların şubelerinden ya da internet bankacılığından.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın