Anında En Kolay Kredi Veren 5 Banka ve Kredi Özellikleri

Anında En Kolay Kredi Veren 5 Banka ve Kredi Özellikleri: Anında kolay kredi alabilmek, acil kredi lazım diyenler için son derece önemli ve nakit para bulmak isteyenler yönünden pratik bir yoldur. Dolayısıyla son günlerde en çok aranan konular arasında anında ve kolay kredi veren bankalar ilk sırada gelmektedir. Bu bağlamda gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar, vakit kaybettirecek bir çok belgeyi ve teminatı istememesi nedeniyle anında kolay kredi bağlamında sıkça başvurulan yerler haline gelmiştir.

Bu yazımızda hızlı kredi almanızı sağlayacak anında kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz. Açıklamalarımıza başlamadan önce kolay kredi almak için dikkate almanız gereken bazı konulara değinmekte yarar vardır.

Anında Kolay Kredi Veren Bankalar Kredi Miktarı
Finansbank “enpara.com” 50.000 TL
Aktifbank 30.000 TL
TEB 30.000 TL
Akbank 30.000 TL
Denizbank  55.000 TL

Kredi Notu Anında Kredi İçin Son Derece Önemlidir

Findeks kredi notu, kişilerin mevcut kredi borçları, gelir durumu, önceki kredi borçlarını ödeme düzeni gibi kredi ödeme gücünü belirleyen kriterlerin bir arada bulundurularak hesaplandığı bir puandır. Kredi notu, 1 – 1900 puan arasındadır. Puan 1’e yaklaştıkça risk artmakta, 1900’e yaklaştıkça risk azalmaktadır. Bu bakımdan kredi notu ne kadar yüksek olursa, kredi alabilmeniz adına bu durum, o kadar iyidir. Zira kredi notunun yüksek olması, bankalar nezdinde, bu kişi aldığı krediyi ödeyebilir algısını oluşturmaktadır. Dolayısıyla hızlı tüketici kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ya da başka bir kredi alabilmek için kredi notunun yüksek olması şarttır.

Anında kredi almak için bankaların aradığı kredi notu ise en az 1500 puandır. Eğer kredi notunuz 1100-1499 arasında ise yüksek gelirinizin olması halinde veya kefil göstererek kredi alabilirsiniz. Ancak kredi notu 1100 puan ve altındaysa bankaya teminat göstermeden kredi alma imkanınız neredeyse yok denecek kadar düşüktür.

Anında kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz yararınıza olacaktır.

Anında Kredi İçin Gelir Belgesi Önemli Midir?

Anında kredi alabilmek için bankaya ödeme gücünüzün olduğunu göstermelisiniz. Zira bankalar geri alamayacağı krediyi vermek istemez. Ancak ödeme gücünüzü ispat ederken illa da düzenli maaş aldığınıza dair maaş bordrosu göstermeniz gerekmemektedir. Örneğin kira geliri, faiz/kar payı gelir, hasat geliri gibi getiriler de ödeme gücünün varlığını gösterebilecek unsurlardır.

Kredi başvurularında gelir belgesi ve gelir belgesi yerine geçen belgelerin neler olduğunu öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Anında Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Alabilir Miyim?

Gelir belgesiz ve kefilsiz kredilerin en önemli özelliği anında kolay kredi kapsamında olmasıdır. Çünkü kredi almada en çok sorun yaratan kefil ve gelir belgesi, bu tür kredilerde istenilmemektedir. Bu durumda hem vakit kaybettirecek hem de kredi almayı zorlaştıracak unsurlar aradan çıkartıldığı için prosedürsüz kredi alabilme olanağı meydana getirilmiş olmaktadır.

Anında gelir belgesiz kefilsiz kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle en az 1500 puan olması halinde kredi gelir belgesi ve kefil olmadan kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün olabilecektir. Diğer taraftan daha önceden kredi ödemeleri nedeniyle bankalarla sorun yaşamamış olmanız gelir belgesiz kefilsiz kredi seçeneği için çok önemlidir.

Maaş Bordrosuz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Maaş bordrosu veya gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar zaman zaman yaptığı kampanyalarla kolay kredi imkanı sağlamaktadır. Ülkemizde gelir belgesiz kredi veren bankalara bakıldığında genellikle düşük limitli olmak üzere anında kolay kredi verebilmektedir. Ancak kredi notunun yüksek olması halinde verilebilecek kredi miktarı da artabilmektedir Elbette kredinin geri ödenebilme durumu burada da aranmaktadır.

Bugün için belgesiz kredi veren bankalara bakıldığında Aktifbank N Kolay Kredi, Burganbank, Finansbank, Denizbank ve Odeabank’ın ön plana çıktığını görmekteyiz.

15.000 TL Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında Kredi Veren Bankalar hakkında detaylı bilgi edinmek ve kefilsiz kredi özelliklerini öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Anında Kolay Kredi Veren 5 Banka ve Kredi Özellikleri

Anında kolay kredi veren bankalar kefilsiz kredi seçeneği de sunmaktadır. Bununla birlikte kefilsiz kredi seçeneğinden yararlanabilmek için gelir durumunuzun yüksek olması ve ayrıca bazı bankaların gelirinizi kredi çekeceğiniz bankadan almanızı zorunlu tuttuğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Şimdi ülkemizde hangi bankalar kolay kredi veriyor sorusuna cevap verelim:

1- Finansbank “enpara.com” 

Ülkemizde kolay kredi alabileceğiniz dijital platform olan ve Finansbank’ın idaresinde bulunan enpara.com uygun koşullarda sunduğu kredi seçeneği ile son yıllarda en çok başvuru alan banka olmuştur. Dijital bankacılık sayesinde şube maliyetlerini azaltan Finansbank, buradan elde ettiği kazanımı kredi alanına yönlendirerek daha fazla müşteriye ulaşmaya çalışmaktadır. Enpara.com adresi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile 50.000 TL’ye kadar anında kredi alma imkanınız bulunmaktadır.

2- Aktifbank N Kolay Kredi

Aktifbank isminden de anlaşılacağı üzere N Kolay Kredi ile başlattığı kredi kampanyası çerçevesinde kolay kredi alma imkanı sağlamaktadır. Nitekim Aktifbank son yaptığı kampanya ile gelir belgesiz anında 30.000 TL’ye kadar kredi olanağı sunmaktadır. Üstelik kredi için herhangi bir sigorta masrafı da almamaktadır.

3- Türkiye Ekonomi Bankası

Kısaca TEB olarak bilinen Türkiye Ekonomi Bankası, CEBTETEB ismiyle duyurduğu kampanya çerçevesinde anında kolay kredi imkanı sunmaktadır. Örneğin CEBTETEB masrafsız kredi kampanyası düzenleyen TEB, gelir belgesiz olarak sunduğu bu kredi kredi için normalde alınması gereken kredi tahsis ücretini almamaktadır. Kredi için öngördüğü üst limit ise 30.000 TL’dir.

4- Akbank Belgesiz Kredi

Önceleri kredi konusunda oldukça sıkı şartlar uygulayan Akbank, son yıllarda kolay kredi bağlamında oıldukça uygun koşullarda kredi imkanı sunmaya başlamıştır. Örneğin son düzenlediği Akbank belgesiz imzasız kredi kampanyası çerçevesinde gelir belgesi istemeden 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi olanağı sağlamaktadır. Ayrıca kredi sonucu da aynı gün sonuçlanmaktadır.

5- Denizbank

Hayat Deniz’de güzel sloganıyla bankacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren Denizbank, tüketici kredileri konusunda müşterilerine kolaylaştırıcı imkanlar sunmaktadır. Hem başvuru kolaylığı hem de kolay onaylanan kredi imkanı sayesinde oldukça geniş bir müşteri kitlesi oluşan Denizbank, anında kolay kredi kampanyalarına devam etmektedir. Son olarak 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan Denizbank, kredi başvurusu sırasında kefil ya da gelir belgesi istememektedir.

En Kolay Kredi Veren Diğer Bankalar

En kolay kredi veren bankalar konusu bağlamında aşağıda yer vereceğimiz bankaların da kredi konusunda müşterilerine kolaylıklar sağladığı bilinmektedir. Bu bankalar şöyledir:

  • Burgan Bank
  • Odeabank
  • ING Bank mini kredi
  • Halkbank mini kredi
  • İş Bankası

Anında Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anında kolay kredi başvurusu yapmak için bankanın en yakın şubesine gidebilirsiniz. Bunun dışında bankaların resmi internet sitesinde yer alan formu doldurarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bazı bankalar belirlemiş olduğu numaraya mesaj atmak suretiyle SMS ile kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca bankaların ATM’lerine kartsız giriş yaparak da kredi başvurusu yapılabilmektedir. Son olarak bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanıcısı iseniz hesabınıza giriş yaparak kredi başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kredi başvurusu sırasında banka sizden kefil ya da gelir belgesi istememektedir. Ancak kredinin onaylanması halinde kesin onay aşamasında banka, kefil veya gelir belgesi isteme hakkını saklı tuttuğunu akıldan çıkarmamak gerekmektedir.

Bu yazımızda en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi verdik. Ancak şu hususu unutmamanız gerekmektedir. Bankaların uyguladıkları kredi politikası nedeniyle bankalar kredi koşullarında her zaman değişikliğe gidebilmektedir. Bu nedenle kredi başvurusu öncesinde kampanya koşullarını tekrar okumakta fayda vardır.

İlginizi Çekebilir: Çalışmayana, ev hanımına ve öğrenciye kredi veren bankalar hakkında bilgi edinmek ve kredi başvuru şartlarını öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster