Axess Chip Para Nerede Kullanılır?

Axess chip para üye işyerleri içerisinde kazanılmaktadır ve 2017 yılında yazımızda yer alan üye iş yerlerinden harcanabilir. Axess chip para kullanılan yerlerde ya da kullanılan sitelerde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Detaylat yazımızda.

Axess chip para kampanyası kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanarak daha fazla chip para biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz chip paraları bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Axess chip para kullanma konusunda dikkat etmeniz gereken önemli bir konu da üye iş yeri olması gerektiğidir.

Axess chip para kazandıran yerlerden alışveriş yaptığınızda, yaptığınız alışverişe göre puanlarınızı biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz chip paralar, Axess chip para anlaşmalı yerler için geçerlidir. Yani üye işyerlerinden biriktirdiğiniz chip paraları harcayabilirsiniz. Üye olmayan iş yerlerinde chip para kullanarak alışveriş yapamazsınız.

Axess chip para kullanamıyorum sorunun yaşanmasında birkaç neden bulunsa da; eğer biriken puanlarınızı kullanamıyorsanız Axess üye iş yerinden alışveriş yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü chip para sadece bu iş yerlerinde geçerlidir.

Akbank Chip Para Nasıl Kazanılır?

Axess chip para kazanma için alışveriş yapabilirsiniz. Daha çok chip para kazanmak için kampanyaları takip edebilirsiniz. Örneğin fatura talimatı verdiğinizde kampanyaya göre bu durumdan chip para kazanabilirsiniz.

Ayrıca baazı Axess kampanyalarına göre harcama sözünüze göre, ilk defa Axess kredi kartı sahibi olma durumunuza göre chip para kazanabilirsiniz.

Ayrıca belirtilen süre içerisinde kullanılmayan chip para silinmektedir. Bu nedenle Axess chip para geçerlilik süresi  içerisinde harcanmalıdır.

Axess chip para geçen benzin istasyonları içerisindeki anlaşmalı iye iş yerlerinden yakıt alırken chip paranızı kullanarak bedava akaryakıt alabilirsiniz.

Aess chip para sorgulama ya da hesaplama işlemi yapmak yerine kredi kartı ekstrenizde biriken chip para miktarınızı görebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız yerlerde kampanyalara göre daha fazla chip para kazanabilirsiniz, kampanya olmayan ancak chip para kazanma imkanı sağlayan yerlerden harcama yaptığınızda da puan biriktirebilirsiniz.

Bu nedenle kredi kartı hesap özetiniz geldiğinde toplam chip paranızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca 444 2 525 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak chip para miktarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akbank Axess chip para nerelerde kullanılır bakalım.

Axess chip para kullanılan internet siteleri :

N11.COM

BİMEKS.COM

MARKAFONI.COM

HEPSIBURADA.COM

HIZLIAL.COM

MEDİAMARKT.COM

LIDYANA.COM,

KLIKSA.COM

Axess chip para hangi marketlerde kullanılır?

CARREFOUR

MİGROS

ŞOK

KİPA

Axess Chip para kullanılan mağazalar:

BOYNER MAĞAZALARI

LC WAIKIKI MAĞAZALARI

TEKZEN MAĞAZALARI

MEDIAMARKT MAĞAZALARI

BİMEKS

KOÇTAŞ

TEKNOSA

ÖZDİLEK

FLO

KOTON

DEFACTO

CİVİL

İKEA

KOTON

KOÇTAŞ

GRATİS

MANGO

MAVİ

WATSONS

Axess chip para kullanılabilen akaryakıt istasyonları;

BP AKARYAKIT

OPET AKARYAKIT

TOTAL AKARYAKIT

PETROL OFİSİ

AYGAZ

SHELL

Axess kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı yerlerden alışveriş yaptığınızda chip para kazanabilir ve yine anlaşmalı yerlerden chip para kazanabileceğinizi unutmayın. Bedava alışveriş yapabileceğiniz tutar chip paranıza göre olmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster