Axess Kredi Kartı Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

axess-1

Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme: axess kredi kartı başvuru sorgulama, axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme, axess kredi kartı başvurusu sonucu işlemlerinin nasıl yapılacağını öğrenmek ve kredi kartı almak için nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızda açıkladıkAkbank müşterilerinin taksitli alışveriş yapmaları ve chip-para biriktirmeleri için Axess Kredi Kartı veriyor.  Akbank Axess yeter bana sloganı ile müşterilerini kredi kartından haberdar ediyor.  Axess kredi kartı yurt içinde pekç çok alışveriş noktasında kullanılabildiği gibi yurt dışında da kullanılabiliyor. Alışverişlerinizde taksit yaptırmak ya da Axess’in size sağlayacağı avantajlardan yararlanabilmek için Axess kredi kartınızın başvurusunu yapabilirsiniz.

Axess Chippara kullanımı için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru

Axess kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 1. Axess kredi kartı resmi başvuru sayfasına girmeniz gerekiyor. webapp.akbank.com/KrediKarti/web/Basvuru.aspx adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak kredi kartı başvuru sayfasına gidebilirsiniz.
 2. Açılan sayfada sizden kredi başvuru formunu doldurmanız istenecektir.
 3. Kredi başvuru formunda sizden istenen bilgiler;
  Adınız
  Soyadınız
  Cep Telefonu Numaranız
  TC Kimlik Numaranız
  Başvurmak İstediğiniz Kart (Axess)
  Güvenlik Kodu Doğrulama bilgileri istenecektir.
 4. Başvuru formunu “Gönder” butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.
 5. Akbank Axess Kredi Kartı almak için başvurunuzu yaptınız.

Akbank Axess kredi kartına başvuru yapmak oldukça kısa süreli bir işlemdir. Bu adımları uyguladığınızda Axess Kredi Kartı Başvurunuz alınacaktır. Gerekli incelemer yapıldıktan sonra kredi kartı başvurunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ekran Alıntısı

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu, Takip

Akbank Başvurum Nerede hizmeti ile kredi kartını başvurunuzun durumunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Akbank kredi kartı başvuru takip bankanın resmi internet sayfasındaki Başvurum Nerede bağlantısı ile öğrenilebilir.

Akbank Telefon Bankacılığı ile kredi kartını başvurunuz hakkında da bilgi almanız mümkündür. Akbank telefon bankacılığını arayıp ilgili adımalrı takip ettikten sonra kredi kartınızın başvuru durumunu öğrenebilirsiniz.

Ekran Alıntısı

Axess Chippara Nerede Kullanılır?

Axess kredi kartını alışverişlerinizde kullanabilirisiniz. Siz bu alışverişleri yaptığınızda Axess kredi kartınıza chip para kazanmış olursunuz. Alışverişlerinizden kazandığınız chip parayı da harcayabiliyorsunuz. Bunun için Türkiye’nin her hangi bir yerinde bulunan Axess üye mağazalardan birini tercih ederek chip paranızı kullanabilirsiniz. Chip para kullanarak yaptığınız alışverişiniz için para ödemezsiniz. Axess kredi kartınızdaki 1 chip paranın değeri ise 1 TL’ye karşılık gelmektedir.

Axess Kredi Kartı Kampanya

Axess’in müşterilerine sunduğu farklı kampanyalar bulunmaktadır. Bu Kampanya ve fırsatları takip ederek alışverişleriniz sırasında Axess kredi kartını kullanacar chip para kazanmaya devam edersiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Axess kredi kartı için anlaşmalı üye iş yerlerini tercih etmeniz gerekiyor.

Axess kredi kartı kampanyaları için axess.com.tr/axess/kampanya/8/393/kampanyalar adresine girerek tüm güncel Axess kredi kartı kampanyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın