Bankaların Kiralık Kasa Ücretleri

bankalarin-kiralik-kasa-ucretleri

Bankaların Ücretleri : Bankalar kiralık kasa için farklı ücretler alıyor. Hangi banka kiralık kasa fiyatları için ne belirlenmiş yazımızdan öğrenebilirsiniz. İş Bankası, , Vakıfbank gibi bankaların kiralık kasa ücretleri birbirinden farklılık gösteriyor ve bankalar kiralık kasa için depozito alabiliyor. Bankaların çeşitli boylar kiralık kasaları bulunuyor. Küçük, orta ve büyük boyda kiralık kasa kullanabilirsiniz. Bu kasalar için ödemeniz gereken ücret ise kaç ay kullanacağınıza ve kasanın büyüklüğüne göre değişiyor. Bankaların kiralık kasa fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası

İş Bankası küçük standart kasa için ödenmesi gereken yıllık kira ücreti 340 TL’dir. Büyük kiralık kasa için fiyat 550 TL’dir. Ayrıca İş Bankası kiralık kasa ebat çeşitlerinde orta boy kasa da bulunmaktadır ve yıllık kira ücreti 400 TL’dir.

İş Bankası tüm boy kasalar için kasanın kiralandığı gün için depozito ücreti almaktadır ve bu ücret bir defa alınmaktadır. 250 TL tutarında kiralık kasa depozito ücreti bulunmaktadır.

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri

Akbank küçük, orta, büyük kas boyutunda kiralık kasa hizmeti sunmaktadır. Tüm kasa boyutları için 200 TL kiralık kasa depozito tutarı ödemeniz gerekiyor. Akbank orta boy kiralık kasa için hesaptan 380 TL ödemeniz gerekirken, yıllık kasa ücreti kredi kartından ödemeniz gereken kiralık kasa ücreti 270 TL olmaktadır. Akbank küçük boy kiralık kasa ücreti 325 TL hesaptan, kredi kartından yıllık kiralık kasa ücreti 215 TL olmaktadır. Akbank kiralık kasa ücretleri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

akbank-kiralik-kasa-fiyat

Halkbank

Halkbank’tan kaç ay için kiralık kasa kullanacağınıza göre ve kasanın büyüklüğüne göre kiralık kas aücreti değişmektedir. 6 ay boyunca kullanacağınız küçük boy kiralık kasa için 150 TL ödeme yapmanız gerekiyorken orta ya da büyük boy kasalar için 200 TL ödemeniz gerekiyor. Halkbank depozito ücreti ise 250 TL’dir. Halkbank tüm kiralık kasa ücretli için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

halkbank-kiralik-kasa-fiyatlari

Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri

Denizbank küçük kasa için ücret 275 TL, orta kasa için ücret 325 TL, büyük kasa ücreti ise 375 TL’dir. Denizbank kiralık kasa ücreti yıllık olarak alınmaktadır. Kiralık kasa depozito ücreti ise tüm kasa boyları için 275 olarak belirlenmiştir ve BSMV hariçtir.

Finansbank Kiralık Kasa Ücreti

Finansbank kiralık kasa ücreti büyük kasa için 495 TL olmaktadır. Küçük kiralık kas aücreti 330 TL ve Orta kasa için 385 TL’dir. Tüm kiralık kasa için belirtilen bu ücretlerde BSMV hariçtir.

Finansbank kasa depozitosu olarak her kasa için farklı ücret alınmaktadır. Finansbank kiralık kasa depozitosu büyük kasa için 330, küçük kasa için 220 ve orta kasa için 275 TL olarak alınmaktadır.

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Fiyatları

Ziraat Bankası kiralık kasa için fiyatlar kasanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Büyük Boy kasa ücreti 440 TL’dir. Ziraat Bankası küçük boy kasa ücreti ise 275 TL’dir.

HSBC Kiralık Kasa Ücreti

HSBC küçük kasa için alınan yıllık ücret 400 TL olmaktadır. HSBC orta kasa yıllık ücreti ise 362 TL olmaktadır. Büyük kasa kiralamak isterseniz ödemeniz gereken yıllık ücret 494 TL olmaktadır. Kiralık kasa için depozito da alınmaktadır.

Vakıfbank, Şekerbank, ING Bank kiralık kasa ücretlerini öğrenmek için bankanın şubesine gitmeniz gerekiyor.

Kiralık Kasa Nedir Ve Nasıl Alınır? yazımızdan kiralık kasa alma hakkında bilgi alabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. kemall
    4 Ekim 2016

Bir cevap yazın