Bankaların Kredi Kartı Limit Sorgulama Yolları

kredi-karti-limit-sorgulama

Bankaların Kredi Kartı Yolları : İş Bankası, Akbank, Garanti, Denizbank, Finansbank, Yapı Kredi, TEB gibi bankların kredi kartını kullanıyorsanız ve kartınızın limit sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız mesajla ya da telefon bankacılığı ile limitinizi öğrenebilirsiniz. Yazımızda bankalara göre kredi kartı sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı açıkladık. nasıl sorgulanır sorunuzun cevabını öğrenmek ve bankalara göre sorgulama işlemi yapmak için devam edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Sorgulama

Ziraat Bankası kredi kartını limitinizi sorgulamak istiyorsanız telefonunuz ile bu işlemi kısa sürede yapabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı limitinizi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve KKLIMIT yazın bir boşluk bıraktıktan sonra hangi kredi kartınızın limitini öğrenmek istiyorsanız o kredi kartınızın son 6 hanesini yazın ve 4747 SMS olarak gönderin. Ziraat Bankası kredi kartı öğrenme işleminiz bu kadar. Örnek kredi kartı limit sorgulama : KKLIMIT 123456

Ziraat Bankası SMS bankacılığı ile kredi kartınızın limitini mesaj ile bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

Şekerbank Kredi Kartı’nızın limitini öğrenmek için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra kklimit yazın ve bir boşluk bırakın kredi kartınızın son dört rakamını yazın. Bu mesajı 1953 numarasına SMS olarak gönderin. Örnek Şekerbank Kredi Kartı Limit Sorgulama : kklimit 1234

Akbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

Akbank Axess Kredi Kartı kullananlar müşteri limitini ve kart limitini iki şekilde öğrenebilirler. Akbank müşteri limiti öğrenme ve Axess Kartı limit sorgulama işleminiz için 444 25 25 numaralı Akbank telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Telefon bankacılığından kredi kartı limitinizi öğrenebilirsiniz. Akbank kredi kartı işleminiz için Akbank Direkt İnternet’i de kullanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı limit bilgisi, kredi kartınızın size ulaştığı zarf içerisinde ve hesap özeti üzerinde de bulunmaktadır.

Axess Kredi Kartı limiti artırma işleminiz için 444 25 25 numaralı Akbank Çağrı Merkezi’ni kullanabilirsiniz. Ayrıca Akbank şubelerinden ve Akbank ATM’lerinden kredi kartınızın limitini yükseltebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Limit Öğrenme

Finansbank kredi kartı limitinizi sorgulamak istiyorsanız Finansbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca Finansbank ATM’lerinden, Finansbank internet bankacılığından, Finansbank Cep Şubesi’nden de kredi kartı limitinizi öğrenebilirsiniz.

Finansbank kredi kartı limit sorgulama için arayabileceğiniz Finansbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0 900 numarasıdır.

www.finansbank.com.tr adresinde yer alan Kart İşlemlerim menüsü ile Finansbank kredi kartı limit öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

Kredi kartı hesap ekstrenizde de limitinizi görebilirsiniz.

Diğer Kredi Kartları Limit Öğrenme İşlemi

Aşağıda yer alan bankaların kredi kartı limit sorgulama işlemini telefon bankacılığı ile ya da bankanın şubesine giderek kredi kartınızın limitini öğrenebilirsiniz. Ayrıca genellikle hesap özetinde kredi kartınızın limit bilgisi bulunmaktadır. Limtinizi öğrenmek için hesap eksterenize bakabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı limit sorgulama için 0850 222 0724 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı limit sorgulama için 0850 724 0724 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı limit sorgulama için 444 0 444 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Garanti kredi kartı limit sorgulama için 444 0 333 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı limit sorgulama için 0850 222 0800 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

TEB kredi kartı limit sorgulama için 0850 200 0666 telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın