Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar Hangileri

subeye-gitmeden-kredi

Bankaya Gitmeden Veren Bankalar Hangileri : bankaya gitmeden hesaba kredi almak artık mümkün. şubeye gitmeden kredi şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Krediniz onayladığında anında hesaba yatan kredi ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Günümüzde, teknolojinin gelişimiyle birlikte kredi başvuruları çok daha kısa sürede sonuçlanmaktadır. Geçmiş yıllarda kredi başvuruları için banka şubelerine gitmek ve haftalarca beklemek gerekirken, günümüzde şubeye dahi gitmeden hızlı şekilde kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Bankalara, internet üzerinden, telefon bankacılığıyla ve SMS üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmekte ve banka tarafından yapılan kredi başvurularına çok kısa sürede sonuç bilgisi verilmektedir. Bankalar, kredi başvurularında özellikle kredi notuna büyük önem vermekte ve kredi notu yüksek olan kişilere kredi kullandırma konusunda genel olarak olumlu yaklaşmaktadır.

Aniden oluşan kredi ihtiyacınız oluştuğunda hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız eğer, banka şubelerine gitmeye gerek kalmaksızın hemen başvurunuzu ilgili bankalara gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında Yapı Kredi, Akbank ve Garanti Bankası bulunmaktadır.

-Yapı Kredi Bankası tarafından Nuvo mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılmaktadır.

-Akbank direkt bankacılık üzerinden ise 15.000 TL’ye kadar kredi kullanımı için kredi başvurusu yapılmaktadır.

Garanti Bankası ise Facebook üzerinden başvuru kabulü yapmakta ve hızlı bir şekilde başvuruları değerlendirerek müşterilerine sonuç bilgisini paylaşmaktadır.

-Denizbank Web’de Kredi ile başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Facebook ile de kredi başvurusu kabul etmektedir. Denizbank Krediniz Facebook’ta ile şubeye gitmeden kredi başvuru yapabilirsiniz.

-TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası şubeye gitmeye gerek kalmadan CEPTETEB uygulaması ile kredi başvurusu yapmaya imkan veriyor. Şubeye gitmeden anında kredi almak isteyen müşteriler 15.000 TL’ye kadar krediyi şubeye gitmeden başvuru yapabiliyor ve kredi onaylandığında da şubeye gitmeden kredi tutarı hesabına aktarılıyor.

İş Bankası şubeye gitmeden kredi almak isteyen müşterilere İşCep uygulamasını sunuyor. İşCep ile 36 aya varan vade seçeneğinden faydalanarak 15.000 TL tutarına kadar şubeye gitmeden kredi başvuru yapabilirsiniz.

Bankalara yaptığınız kredi başvuruları için bankalar ön onay vermekte ya da kesin olarak kredi başvurusunu kabul etmektedir. Bankadan bankaya değişen bu uygulama ile kredinizin onaylanması ile birlikte banka şubesine giderek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı bankalar, yaptığı kampanyalarla birlikte şubeye dahi gitmenize gerek kalmadan kredi tutarınıza hesabınıza yatırmaktadır.

Anında İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bu yazı sizi kredi almaya teşvik etmez. Kredi almak ya da almamak tamamen sizin tercihinizdir. Kredi aldığınızda neleri kazanırken neler kaybettiğinizi değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın