Bankkart Combo 2018 Yılı Ağustos Ayı Ayın Sektörü

Bankkart Combo 2018 Yılı Ağustos Ayı Ayın Sektörü: Ziraat Bankası, ayın sektörü uygulaması ile Bankkart Combo kullanıcılarına daha fazla combo lira ve avantajlı alışverişler sunmaya devam ediyor. Her ay yenilenen ve farklı bir sektörü kapsayacak şekilde uygulanan bu kampanya Bankkart Combo kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Peki Bankkart Combo Ağustos ayı 2018 yılı için ayın sektörü hangisidir?

Bu yazımızda Bankkart Combo ayın sektörü kampanyası çerçevesinde ağustos ayında hangi sektöre yer verildiğini açıklayacağız.

Bankkart Combo hakkında detaylı bilgi edinmek ve kart özelliklerini öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankkart Combo Ayın Sektörü Nedir?

Ziraat Bankası, her ay belirli bir sektörü Bankkart Combo ayı olarak belirliyor ve bu sektörde faaliyet gösteren Bankkart Combo üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde daha fazla combo lira kazanma olanağı sunuyor. Bu anlamda Bankkart Combo kart ile ayın sektörü olarak belirlenen sektörlerden yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 combo lira kazanıyorsunuz.

Ziraat Bankası Ağustos Ayında Hangi Sektör Ayın Sektörü Olarak Belirlendi?

Bankkart Combo kullanıcıları her ay olduğu gibi ağustos ayı içerisinde hangi sektörün ayın sektörü olduğunu merak etmektedir. Zira yukarıda açıkladığımız üzere, ayın sektörü olarak ilan edilen işyerlerinden yapılan harcamalardan daha fazla combo lira kazanılabilecektir.

Ziraat Bankası Bankkart Combo ayın sektörü kampanyası çerçevesinde ağustos ayı için cafe ve restoran sektörünü ayın sektörü olarak ilan etti.

Ağustos Ayı Boyunca Cafe ve Restoran Harcamalarınızdan Daha Fazla Combo Lira Kazanın 

Bankkart Combo sahipleri ağustos ayı boyunca cafe veya restoran olarak işletilen iş yerlerinde yapacakları 100 TL ve üstü harcamaları karşılığında %5 combo lira kazanma fırsatı sunuyor. Ancak unutmamak gerekiyor ki Bankkart Combo ile yapacağınız cafe ve restoran harcamalarından ağustos ayı boyunca en fazla 20 TL kazanabilirsiniz.

Ayın Sektörü Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Bankkart Combo ayın sektörü kampanyasından yararlanabilmek için kampanyaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu bağlamda ayın sektörü kampanyasından yararlanmak için şu kanallardan biri ile başvuru yapabilirsiniz:

  • Bankkart mobil, internet şube, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri veya Ziraat Bankası şubeleri,
  • SMS ile başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne AYINSEKTORU yazıp 4757’ye mesaj gönderiyorsunuz. Ancak mesaj atacağınız numara kart sahibinin Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası olmasına dikkat gösterin.

Kazandığınız Combo Lira’yı Nerede Harcayabilirsiniz?

İster ayın sektörü kampanyasından isterseniz normal harcamalarınızda kazandığınız combo liraları Bankkart Combo üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Bankkart combo liraları nerede harcayabileceğinize dair ayrıntılı açıklamalar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın