Bankkart Combo 2018 Yılı Ekim Ayı Ayın Sektörü Hangisi?

Bankkart Combo 2018 Yılı Ekim Ayı Ayın Sektörü Hangisi: Ziraat Bankası Bankkart Combo her ay olduğu gibi Ekim ayında da ayın sektörü kampanyasına devam ediyor. Ayın sektörü uygulaması sayesinde Bankkart Combo kullanıcıları hem avantajlı alışverişin tadını çıkartıyor hem de daha fazla combo lira kazanabiliyor. Dolayısıyla her ay olduğu gibi Ekim ayında da Combo kullanıcıları ayın sektörünün hangisi olduğunu merak ediyor.

Bu yazımızda Bankkart Combo 2018 yılı Ekim ayı ayın sektörünün hangisi olduğu sorusuna cevap vereceğiz.

Bankkart Combo hakkında detaylı bilgi edinmek ve kart özelliklerini öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bankkart Combo Ayın Sektörü İle Kastedilen Nedir?

Bankkart Combo, çıktığı günden bu yana kullanıcılarına avantajlı alışveriş imkanı sağlamak için her ay bir sektörü ayın sektörü olarak belirlemektedir. Dolayısıyla belirlenen bu sektörde iş yapan Bankkart Combo üye işyerlerinden alışveriş yapılması durumunda daha fazla taksit imkanının yanında aynı zamanda daha fazla combo lira kazanma olanağı elde edilmektedir.

Bankkart Combo Ekim Ayı Ayın Sektörü Hangisi Oldu?

Bankkart Combo kullanıcılarının merakla beklediği ayın sektörü, 1 Ekim itibariyle berlirlendi. 01-31 Ekim 2018 tarihleri arasında, belirlenen ayın sektöründe yapacağınız alışverişlerinizden daha fazla combo lira kazanacaksınız. Üstelik kazandığınız combo liraları dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz.

Ziraat Bankkart Combo market sektörünü Ekim ayı için ayın sektörü olarak belirledi.

Market Alışverişlerini Ekim Ayı Boyunca Bankkart Combo İle Yapanlar %5 Combo Lira Kazanıyor

01-31 Ekim tarihleri arasında Bankkart Combo kullanıcıları, Bankkart Combo üye işyerlerinden yapacakları 100 TL ve üzeri market alışverişlerinden kazandıkları combo liraya ek olarak %5 ekstra combo lira kazanacaklar. Ancak hemen belirtmemiz gerekiyor ki Ekim ayı boyunca yapacağınız market harcamalarınızdan kazanacağınız combo lira en fazla 20 TL olacaktır.

Bankkart Combo Ayın Sektöründen Nasıl Yararlanabilirim?

Bankkart Combo kullanıcılarının ayın sektörü kampanyasından yararlanabilmesi için başvuru yapmaları zorunludur. Dolayısıyla kampanyaya katılmak için başvuru yapmayanlar ektra combo lira kazanma imkanına sahip olamayacaktır.

Bankkart Combo Ekim ayı ayın sektörü kampanyasına katılmak için şu kanallardan birini kullanabilir:

  • Bankkart mobil, internet şube, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri veya Ziraat Bankası şubesi,
  • SMS ile ayın sektörü kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne AYIN SEKTORU yazıp 4757’ye mesaj gönderiyorsunuz. Ancak hemen hatırlatalım ki mesaj göndereceğiniz telefo numarasının Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı ve kart sahibi adına olan numara olmalıdır.

Kazandığım Bankkart Combo Liraları Nerede Harcayabilirim?

Bankkart Combo kartı kullanarak kazandığınız combo liraları Bankkart Combo üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ancak combo liralarınızı nakite çeviremeyeceğinizi önemle ifade etmeliyiz.

Bankkart combo liraları nerede harcayabileceğinize dair ayrıntılı açıklamalar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın