Bankkart Combo 2018 Yılı Eylül Ayı Ayın Sektörü

Bankkart Combo 2018 Yılı Eylül Ayı Ayın Sektörü: Bankkart Combo kullanıcıları, Ziraat Bankası ayın sektörü uygulaması ile hem daha fazla combo lira kazanabiliyor hem de avantajlı alışverişin keyfini çıkartıyor. Ziraat Bankası Bankkart Combo, her ay yenilenen ayın sektörü uygulaması ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Dolayısıyla Bankkart Combı kullanıcıları ayın sektörünün ne olduğunu merak ediyor. Peki Bankkart Combo Eylül ayı 2018 yılı için ayın sektörü hangisidir?

Bu yazımızda Bankkart Combo ayın sektörü kampanyası bağlamında Eylül ayı için hangi sektörün belirlendiğini inceledik.

Bankkart Combo hakkında detaylı bilgi edinmek ve kart özelliklerini öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bankkart Combo Ayın Sektörü Ne Anlama Gelmektedir?

Ziraat Bankası, Bankkart Combo kullanıcılarına avantajlı alışveriş keyfi sunmak için her ay bir sektörü ayın sektörü olarak belirliyor. Bu sektörde faaliyet gösteren Bankkart Combo üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişler ile daha fazla taksit imkanının yanında daha fazla combo lira kazanma olanağına kavuşuyorsunuz.

Bankkart Combo Eylül Ayı İçin Hangi Sektör Ayın Sektörü Olarak Belirlendi?

Bankkart Combo kullanıcıları keyifli ve avantajlı alışveriş için her ay olduğu gibi eylül ayı için hangi sektörün ayın sektörü olarak belirlendiğini merak etmektedir. Zira alışverişlerden fazla para kazanmayı kim istemez ki? Bu bağlamda Ziraat Bankası Bankkart Combu Eylül ayının ilk haftası içinde ayın sektörünü açıkladı.

Ziraat Bankası Bankkart Combo ayın sektörü kampanyası bağlamında eylül ayı için market sektörünü ayın sektörü olarak belirledi.

Eylül Ayı Boyunca Market Alışverişlerinizden %5 Combo Lira Kazanın

Bankart Combo kullanıcıları, eylül ayı boyunca Bankkart Combo üyesi marketlerden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde %5 combo lira kazanma olanağı sunuyor. Ancak kampanya şartları dahilinde yapacağınız market alışverişlerinden en fazla 20 TL combo lira kazanabilirsiniz.

Ayın Sektörü Kampanyasına Katılmak İçin Ne Yapmalısınız?

Bankkart Combo ayın sektörü kampanyasına katılabilmek için kampanyaya başvuru yapmanız zorunludur. Bu bağlamda Bankkart Combo sahipleri şu kanallardan biri ile kampanyaya katılabilir:

  • Bankkart mobil, internet şube, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri veya Ziraat Bankası şubesi,
  • SMS ile ayın sektörü kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne AYIN SEKTORU yazıp 4757’ye mesaj gönderiyorsunuz. Ancak hemen hatırlatalım ki mesaj göndereceğiniz telefo numarasının Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı ve kart sahibi adına olan numara olmalıdır.

Bankkart Combo Liraları Nerede Harcayabilirsiniz?

Bankkart Combo ile yaptığınız harcamalardan elde edeceğiniz tüm combo liraları Bankkart Combo üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ancak combo liraları nakit olarak alma şansınız bulunmamaktadır.

Bankkart combo liraları nerede harcayabileceğinize dair ayrıntılı açıklamalar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın