Bankkart Combo Gold Kredi Kartı Başvurusu ve Tüm Özellikleri

Ziraat Bankası bankkart combo gold kredi kartı başvurusu yaparak yüksek limitli kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınız üzerinden bol bol combo lira kazanabilirsiniz. Yine Ziraat Bankası’nın hem kredi kartı hem banka kartı özellikli bankacılık ürünü olan Combo Kart sayesinde, yanınızda ayrı ayrı kredi kartı ve banka kartı taşımanıza gerek kalmadan tek bir kartla hem alışverişlerinizi hem de işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu yazımızda Ziraat Combo Kart Gold hakkında bilgi vereceğiz.

Bankkart Combo Gold Nedir? 

Bankkart Combo, Ziraat Bankası’nın müşterilerinin kullanımına sunduğu hem banka hem de kredi kartı özelliği taşıyan bankacılık ürünüdür. Bankkart Combo, kredi limiti ve sağladığı avantajlar dikkate alınarak Bankkart Combo klasik, Bankkart Combo Gold ve Bankkart Combo Platinum olmak üzere üç farklı şekilde sunulmaktadır. Dolayısıyla Bankkart Combo Gold, klasik bir kredi kartı ile yapabileceğiniz işlemlerin yanında yüksek limitli kredi kartı özelliği taşıyan bir bankacılık ürünüdür.

Bankkart Combo, sarı ve siyah renklerden oluşturulmuş desenlere sahiptir. Böylece kırmızı renklerden oluşmuş klasik combo karttan kolayca ayırt edilebilmektedir.

Ziraat Bankkart Combo Gold Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankkart Combo Gold, klasik combo kartın taşıdığı tüm özellikleri taşımaktadır. Buna ek olarak Combo Gold Kart, yüksek limitli bir kredi kartıdır. Dolayısıyla Bankkart Combo Gold’un özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği taşımaktadır.
 • Alışverişlerinizden combo lira kazanırsınız.
 • Nakit avans çekebilirsiniz.
 • Taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 • Yurtdışındayken bile nakit çekebilirsiniz.
 • Yurtdışında alışveriş yapabilirsiniz.
 • 3D secure özelliği sayesinde internet ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • 90 TL’ye kadar olan harcamalarınızı temassız olarak ödeyebilirsiniz.
 • Aidat iade özelliği sayesinde aylık belirli bir miktar harcama sözü vermeniz halinde yıllık kart aidatını combo lira olarak geri alırsınız.
 • Her ay değişen ayın sektörü uygulaması ile avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bankkart Combo’nun özel kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 • Faizsiz kredi kartı ekstre erteleme özelliği borcunuzu erteleyebilirsiniz.
 • Tek seferde yaptığınız harcamaları sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Sanal kart oluşturarak kart bilgilerinizin çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Ziraat sanal kart oluşturma hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Bankkart Combo Gold Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından Bankkart Combo Gold başvurusu için 7 farklı yol öngörülmüştür. Bankanın öngördüğü başvuru kanalları şu şekildedir:

 • Ziraat Bankası Şubeleri: Size en yakın banka şubesine giderek başvuru formunu dolduruyorsunuz ve bu formu bankadaki yetkiliye teslim ediyorsunuz.
 • İnternet Sitesi Üzerinden: Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesine ya da “bankkart.com.tr” adresine giriş yaparak ad-soyad, T.C. kimlik numarası ve telefon numarasını yazarak pratik bir şekilde başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • Ziraat Mobil Uygulaması Üzerinden: Ziraat Bankası müşterisi iseniz cep telefonunuza indireceğiniz Ziraat Mobil uygulamasına şifrenizi kullanarak giriş yapıyorsunuz. Kartlarım bölümünden kredi kartı başvurusu işlemine girip başvuru yapmak istediğiniz kartı belirledikten sonra işleminizi onaylamanız yeterlidir.
 • Ziraat İnternet Şubesi Üzerinden: Ziraat Bankasının internet bankacılığına giriş yaparak kartlarım bölümünden almak istediğiniz kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.
 • Ziraat ATM’lerine Giriş Yaparak: Ziraat Bankası ATM’lerinden kredi ve kredi kartı başvuru işlemlerini kartsız giriş ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle ATM’nin giriş tuşuna basıyorsunuz. Karşınıza çıkan ekrandan başvurular seçeneğine basıyorsunuz. Açılan menüde kredi kartı başvurusu seçeneğini belirledikten sonra sizden istenen bilgileri girerek işleminizi tamamlıyorsunuz. Eğer Ziraat Banka Kartınız varsa, kartlı işlemle de aynı başvuruyu yapabilirsiniz.
 • SMS İle Bankkart Combo Gold Başvurusu:  Ziraat Bankkart Combo Gold’a SMS ile başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz. Buraya “COMBO” yazıp boşluk bırakın ve “TC KİMLİK NUMARANIZI” yazıyorsunuz. Bu mesajı “4757“ye  gönderiyorsunuz. Sonuç 5 dakika içinde cep telefonunuza mesaj olarak iletilmektedir.
 • 0850 258 00 00 Numaralı Müşteri Hizmetleri Üzerinden: Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankkart Gold Aidatı Yıllık Ne Kadar?

Kredi kartı alırken dikkate alınan en önemli konulardan biri de kredi kartı aidatı konusudur. Bu anlamda Ziraat Bankkart Combo Gold’un yıllık aidatı merak edilen konular arasındadır.

Bankkart Combo Gold aidat ücretini yıllık 39,50 TL olarak belirlemiştir. Bu ücret kartı kullandığınız süre boyunca her yıl alınmaktadır.

Ziraat Bankkart Combo Gold Kredi Limiti Ne Kadar?  

Bankkart Combo Gold’u diğer kredi kartlarından ayıran en önemli özelliği kredi limitidir. Bugün Bankkart Combo klasik, 10.000 TL limitle sunulmaktadır. Dolayısıyla 10.000 TL’nin üzerindeki kredi kartları Gold sınıfına girmektedir. Bugün Bankkart Combo Gold, 30.000 TL limitle sunulmaktadır.

Bankkart Combo Gold Kampanya Bilgilerini Nereden Öğrenebilirim?

Bankkart Combo Gold kampanyaları sürekli olarak güncellenmektedir. Güncellenen bu kampanyalar da Bankkart Combo’nun resmi internet sitesinden duyurulmaktadır. Bu anlamdan Bankkart Combo Gold Güncel kampanyalar hakkında güncel bilgilere “www.bankkart.com.tr/kampanyalar” adresinden ulaşabilirsiniz.

Bankkart Combo Visa veya Master Özelliği Taşıyor Mu?

Bankkart Combo, yurtdışı alışverişlerinde kullanılabilen ve yurtdışındayken bile para çekebildiğiniz bir karttır. Bu işlemler uluslararası ödeme sistemleri şirketleri olan Visa veya Mastercard sayesinde mümkün olmaktadır. Visa ve Mastercard iki farklı şirket olmakla birlikte yaptıkları işlemler aynıdır. Dolayısıyla Bankkart Combo Visa ya da Mastercard özelliği ile kullanıma sunulmaktadır.

Bankkart Combo Gold Kartı Kimler Alabilir?

Bankkart Combo Gold, yüksek limitli bir kredi kartı olması nedeniyle genellikle düzenli ve yüksek geliri olan, banka ödemelerinde sorun bulunmayan ve kredi notu yüksek olan kişiler bu kartı alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Ziraat Bankkart Combo’nun merak edilen tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster