Bankkart Combo Nedir ve Bankkart Combo’nun Önemli Özellikleri

Bankkart Combo Nedir ve Bankkart Combo’nun Önemli Özellikleri: Ziraat Bankası tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan bankkart combo, getirdiği yenilikler ve sunduğu avantajlarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısı günden güne artan Ziraat Bankkart Combo’nun özelliklerini biliyor musunuz?

Bu yazımızda Ziraat Bankkart Combo nedir ve bankkart combonun özellikleri nelerdir sorularına cevap vereceğiz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir?

Ziraat Bankası, daha önceden Maximum ile işbirliği yaparak kredi kartı hizmetlerini maximum özelliği ile sunmaktaydı. Ancak daha sonraları Maximum ile yollarını ayırma kararı alan Ziraat Bankası, kendi markasını oluşturmak amacıyla 2011 yılından itibaren Bankkart Combo’yu hayata geçirdi. Başlangıçta Ziraat Bankası bankkart combo kullanıcıları, bankkart combo özelliği konusunda bir takım sıkıntılar yaşasa da bugün için bankkart combo bolca para puan kazanabileceğiniz, taksitle alışveriş yapabileceğiniz, nakit avans kullanabileceğiniz bir kredi kartı haline geldi. Peki Ziraat Bankkart Combo nedir?

Ziraat Bankart Combo, kredi kartı ve bankamatik kartını tek bir kartta birleştiren, böylece aynı anda hem bankamatik kartını hem de kredi kartını bir arada kullanma imkanı tanıyan Ziraat Bankası ürünüdür. Bankkart combo kullanıcıları, tek bir kart ile ister bankamatik hesabı üzerinden isterse kredi kartı ile diledikleri gibi alışveriş yapabilir. Bankkart Combo’nun kredi kartı özelliği sayesinde, normal bir kredi kartı ile yapılabilecek tüm işlemleri yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda combo lira kazanma fırsatı da sunmaktadır. Kazandığınız combo liralar, combo kumaranızda birikiyor. Biriken combo liraları da anlaşmalı işyerlerinde normal para gibi harcayabiliyorsunuz.

Combo Lira Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart Combo ile yapmış olduğunuz harcamalar sonucunda kazandığınız para puanlar, combo lira olarak adlandırılmaktadır. Combo lira, alışverişlerinizde para yerine geçmektedir. Kart harcamalarınızdan kazandığınız combo liraları anında kullanabilirsiniz. Hatta anlaşmalı işyerlerinde biriktirdiğiniz combo liralar katlanarak kullandırılabilmektedir. Bu sayede örneğin bir yerine iki kat combo lira kullanabilirsiniz.

Combo Lira Nakit Olarak Çekilebilir Mi?

Combo lira, alışverişlerde kullanılmak üzere Ziraat Bankası tarafından verilen para puandır. Bu para puanlar sadece alışverişte kullanılabilir. Dolayısıyla Combo Lira nakit olarak kullanılamaz.

Combo Kumbara Nedir?

Combo kumbara, bankkart combo üzerinden yaptığınız harcamalarınız sonucunda kazandığınız combo liraların biriktiği yerdir. Combo kumbara sayesinde, hem bankamatik özelliği hem de kredi kartı özelliği sayesinde kazandığınız para puanlar aynı yerde birikmektedir. Böylece ister bankamatik özelliği ister kredi kartı özelliği ile harcama yapın, kazandığınız combo liraları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankası Bankkart Combo, hem kredi kartını hem de bankamatik kartını tek bir kartta birleştirmenin ötesinde sahip olduğu özellikleri ile de adından oldukça söz ettiren bir karttır. Bankkart Combo’nun dikkat çeken özellikleri şöyledir:

  • Bankkart Combo üye işyerlerinde, kredi kartı özelliği sayesinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Aylık ödemeli kredili mevduat hesabınız (KMH) var ise Bankkart Combo’nun bankamatik özelliği ile de anlaşmalı işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bankkart Combo ile harcamalarınızdan combo lira kazanabilir ve kazandığınız combo liraları da combo kumbaranızda biriktirerek dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
  • Nakit ihtiyacınız halinde Ziraat Bankası ATM’lerinden ya da Visa/MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında nakit avans çekebilirsiniz. Hem de her gün ve günün her saatinde.
  • Yurtiçinde ve yurtdışında kartınız ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
  • 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) özelliği sayesinde internetten hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile alışverişlerinizi güven içinde yapabilirsiniz.
  • Bankkart Combo’nun temassız özelliği sayesinde hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Bankkart Combo Türleri Nelerdir?

Bankkart Combo’nun farklı özelliklere ve kredi limitine sahip 3 türü bulunmaktadır. Bankkart combo türleri şunlardır:

  • Bankkart Combo
  • Bankkart Combo Gold
  • Bankkart Combo Platinum

Bankkart Combo Kart Yıllık Kart Aidatı

Ziraat Bankası Bankkart Combo, yıllık aidat konusunda en düşük miktarı uyguladığını söyleyebiliriz. Bankkart Combo kart türlerine göre alınan aidat miktarı değişmektedir. Aşağıdaki tablodan kart aidatı miktarlarını görebilirsiniz.

Yıllık Kart Aidatı Kart Yenileme Ücreti Ek Kart Ücreti Ek Kart Yenileme Ücreti
Bankkart Combo 15 TL 10 TL 15 TL 10 TL
Bankkart Combo Gold 39,50 TL 10 TL 19,50 TL 19,50 TL
Bankkart Combo Platinum 47,75 TL 10 TL 23,75 TL 10 TL

Bu tabloda belirtilen ücretlerin bankanın uyguladığı ticari politikaya göre her yıl değiştiğini hatırlatmakta yarar vardır.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Reklam Filmi

Ziraat Bankası Bankkart Combo, son reklam filmiyle oldukça beğeni topladı. Daha önceki reklam filmlerinin aksine daha eğlenceli ve hareketli olan bu reklam filmi geniş bir kitle tarafından da beğenilerek izlendi. İşte o reklam filmi:

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster