Beyaz Eşya Alışverişi Kredisi Veren Bankalar

enkredi-beyazesya

Beyaz Eşya Alışverişi Kredisi Veren Bankalar: eşya kredisi nasıl alınır, elektronik eşya kredisi,  veren bankalar hangileri ve faiz oranları neler sorularınızın cevapları ve beyaz eşya kredisi faiz oranları yazımızda. Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenilemek isteyen kişilere Beyaz Eşya Kredisi verilmektedir. Birçok banka tarafından verilen bu krediler ile beyaz eşyalarınızı yenileyerek, yeni eşyalarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Beyaz ve Elektronik Eşya Kredisi Veren Bankalar

Yeni evlenenler ya da evini yenileyenler beyaz eşyalarını değiştirmeyi de istiyorlar.Bankalar da bu amaçla müşterilere beyaz eşya kredisi vermektedir. Bazı bankalar kredi kartına özel beyaz eşya kampanyası düzenlese de bazı bankalarda beyaz eşya alışverişleri için kredi veriyor. İşte beyaz eşya kredisi veren bankalar:

-Akbank

-Finansbank

-Aktif Bank

-Vakıfbank

-Garanti Bankası

-İş Bankası

-Aktif Bank

-N Kolay Kredi

-Anadolu Bank

İş Bankası Faturalı ile müşterilerinin beyaz eşya almasına olanak tanıyor. İş Bankası Alışveriş Kredisi’ nde siz almak istediğiniz beyaz eşya ürünü gidip mağazadan seçiyorsunuz. Ürünün satış işlemi gerçekleşmeden önce Alışveriş Kredisi kullanabiliyor olmalısınız. Yani satın almadan önce İş Bankası şubesi ile iletişim kurmuş olmalısınız. Sonrasında İş Bankası şubesine giderek  fatura ile kredi alabiliyorsunuz. İş Bankası burada krediyi size değil, ürünü aldığınız mağazaya,firmaya veriyor. Kredinin ödemelerini de siz yapıyorsunuz.

İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisi başvurusu yapmak için bankanın şubesine gidebilir ya da telefon şubesi ile başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası beyaz eşya kredisi veridiği gibi Bonus Kredi Kartı ile beyaz eşya alımlarında +3 taksit seçeneği sunmaktadırç

Aktif Bank Ve N Kolay Beyaz Eşya Kredisi

Aktif Bank, N Kolay Kredi ile beyaz eşya kredisi vermektedir. Bu kredi kapsamında 2000 TL gibi bir rakamın talep edilmesi durumunda %1,80 faiz uygulanmaktadır. Kredi kapsamında %0,5 tahsis ücreti alınmaktadır. 12, 24 ve 36 ay vadeli olarak ödeme seçeneği sunulmaktadır. Bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyenler, Aktifbank şubeleri, Aktifbank internet şubesi aracılığıyla, PTTmatik, Akbank ATM’si ve Vakıfbank ATM’si aracılığıyla ödeme yapabilmektedir.

Bu yöntemlerin dışında farklı bir banka hesabınız ile EFT işlemi yaparak da kredi ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. PTT şubeleri ve PTTmatikler 2 TL masraf almaktadır. Beyaz eşya kredisi dışında eğitim ve sağlık gibi konularda da bankaların sunduğu kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Anadolu Bank Beyaz Eşya Kredisi

Anadolu Bank ihtiyaç, sağlık, eğitim gibi farklı türlerde kredi ürünleri vermektedir. Bu kredilerden biri de beyaz elektrikli eşya kredisidir. Anadolu Bank beyaz eşya kredisi almak isteyenler en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında kredi alabilirler. Beyaz eşya kredisi için en fazla vade ise 36 ay olarak belirlenmiştir. Banka beyaz eşya kredisi faiz oranı olarak %1,45 belirlemiştir.Güncel bilgi için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 444 55 50 Anadolu Bank müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi alabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın