BJK Bonus Kredi Kartı Başvuru Yolları

bjk-bonus-kredi-karti

Kredi Kartı Başvuru Yolları : kartlarından olan BJK Bonus yaptıktan sonra başvuru takip yapabilirsiniz. Beşiktaşlı taraftarlar için avantajlar sunan BJK Bonus Kredi Kartı ile bilet satın alırken size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. BJK Bonus kredi kartı sahibi olmak için tercih ettiğiniz bir yol ile başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Denizbank BJK Kredi Kartı Başvurusu

-BJK Kredi Kartı sahibi olmak için Denizbank şubesine gidebilirsiniz.

-444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ile iletişime geçerek BJK Bonus Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

-Denizbank resmi internet sitesinden www.denizbank.com AçıkDeniz internet bankacılığından BJK Bonus Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

-SMS ile BJK Bonus Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı sahibi olmak için Denizbank şubesine de gidebilirsiniz. İlgili banka personeli ile görüşerek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank Beşiktaş taraftar kredi kartı sahibi olarak size özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

İnternetten Beşiktaş Taraftar Kredi Kartı Başvurusu

Beşiktaşlılar Denizbank BJK Bonus ile harcamalarını yapıyor ve avantajları yakalıyor. Kampanyalardan yararlanmak ve bonus kazanmak için Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı başvurusunu şu adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı başvuru sayfasına ulaşmak için Hayat Deniz’de Güzel! >Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu > Taraftar Kartlar > BJK Bonus Kredi Kartı adımlarını uygulayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

  1. Denizbank Beşiktaş Bonus Kredi Kartı başvuru sayfasına ulaşmak için denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bjk-bonus-card/ adresinden de ulaşabilirsiniz.
  2. Açılan sayfada Hemen Başvur butonuna tıklayın.
  3. Açılan bölümde başvurulacak Beşiktaş Bonus Kredi Kartı tipini seçin (Classic, Gold, Platinum )
  4. Sonraki adım butonuna tıklayın. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Denizbank Beşiktaş Bonus Kredi Kartı başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

SMS İle BJK Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Beşiktaş taraftarlarına özel kredi kartı sunuyor. BJK Bonus Kart sahibi olmak için SMS ile kredi kartı başvurusunu tercih edebilirsiniz. Mesajla BJK Bonus Kredi Kartı başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra BJK yazıp bir boşluk bırakın, TC Kimlik numaranızı yazın ve 3280’e SMS olarak gönderin. BJK Bonus Kredi Kartı başvurunuz bu şekilde yapabilirsiniz.

BJK Bonus Kart Kampanyaları

İlgili kamoanyalara ulaşmak için şu adresi takip edebilirsiniz. BJK Bonus Kredi Kartı kampanyaları bu adresten duyurulmaktadır.

denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/taraftar-kart-kampanyalari/bjk-bonusluya-ozel-firsatlar.aspx

Başvuru işleminizitamamladıktan sonra kredi kartınızın başvuru takibini yapabilirsiniz. Denizbank BJK Bonus başvuru sonucu öğrenme işleminiz için Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın