Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ve Kredi Hesaplama

cepteteb ihtiyaç kredisi hesaplama

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ve : cepteteb başvurum nerede, cepteteb kredi başvurusu, cepteteb kredi başvuru sonucu işlemlerini nereden ve nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmek, Cepteteb İhtiyaç Kredisi faiz oranları, vade seçnekleri ve kredi ayrıntıları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Cepteteb başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Başvurunuz onaylansada krediyi almak için TEB şubesine gitmenizde şart değildir. Hem kredi başvuru işlemini hem de başvurunuzuinternet üzerinden gerçekleştirebilir, onaylandığında ise dileceğin gibi harcamaya başlayabilirsiniz.

Cepteteb Faiz Oranları

Cepteteb kredi faiz oranı %1.27 olarak uygulanmaktadır. Cepteteb kredisi ile en az 1.000 TL ihtiyaç kredisi, en fazla ise 20.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Cepteteb ile kredi başvurusu yaptığınızda 3 aydan 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi ödeme sürenizi seçebilirsiniz.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Cepteteb ile örneğin 5.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ancak vade süresi arttıkça sigorta masrafı da armaktadır. Ancak hangi vade seçneğini seçerseniz seçin uygulanan faiz oranı %1.27 olmaktadır.

Cepteteb ihtiyaç kredisi hesaplama örneği tablosu aşağıdaki gibidir.

cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cepteteb ile ihtiyaç kredisine başvurmak için bankanın müşterisi olmanız şart değildir. Aşağıdaki Cepteteb kredi başvuru adımlarını uygulayarak şubeye gitmeden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten için uygulanacak adımlar şöyle:

 1. Cepteteb kredi başvuru sayfasına girin. Bu sayfaya ulaşmak için  cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=sayfa&KuponNo=default#Step1 adresini adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırarak başvuru sayfasına girebilirsiniz.
 2. Cepteteb Kredi Başvuru sayfasında sizden istenen bilgiler TC kimlk numaranız, cep telefonu numaranızdır.
 3. ABD ile çifte vatandaşlık vs. gibi bir durumunuz arsa başvuru formunda evet ya da hayıt olarak işaretleme yapmanız gerekiyor.
 4. Güvenlik kodunu da başvuru formuna girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.
 5. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girikten sonra kredi başvurunuzu Cepteteb ile gerçekleştirmiş olacaksınız.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 • Cepteteb İhtiyaç Kredisi ile alabileceğiniz en az tutar 1.000 TL, en fazla ise 20.000 TL olarak sınırlandırılmıştır.
 • Cepteteb İhtiyaç Kredisi’ni 36 ay vade seçeneği ile aylara eşit tutarlarda bölünmüş kredi taksitleriyle ödeyebilirsiniz.
 • Başvuru için kefil istenmemektedir.
 • Başvuru için teminat istenmemektedir.

Cepteteb Kredi Başvuru Sonucu

Cepteteb ile kredi başvurunuzu yaptınız ve sonucu öğrenmek istiyorsunuz. Cepteteb Başvurum Nerede ile kredinize onay mı red mi cevabı verilmiş öğrenebilirsiniz.

 1. Cepteteb Başvurum Nerede sayfasını açın. Bunun için cepteteb.com.tr/basvurum-nerede#Step1 adresine girin.
 2. Açılan sayfada sizden istenen Cep telefonu ve TC kimlik numarası bilgilerini sisteme girin.
 3. Doğrulama kodunu da doğru bir şekilde girin ve DEVAM butonuna tıklayın.
 4. Sayfada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra yönlendirildiğiniz sayfa kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Cepteteb Kredi Taksitleri Nereden Ödenebilir?

Cepteteb kredi taksitlerinizi ödeyebileceğiniz birkaç seçenek bulunmakatdır. İstediğiniz bir yoldan kredi taksitlerinizi düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Ödeme yapabileceğiniz yerler aşağıdaki noktalardır.

 • Cepteteb İnternet Şubesi
 • Cepteteb Mobil Şube
 • Cepteteb Destek Merkezi
 • TEB ATM’leri

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın