Cepteteb İle Kredi Nasıl Alınır?

Ekran Alıddntısı

Cepteteb İle Kredi Nasıl Alınır?: cepteteb kredi başvurusu, cepteteb kredi nedir, cepteteb kredi hesaplama işlemlerini nasıl gerçekleştireceğiniz yazımızda yer almaktadır. Ayrıca faiz hesaplama tablosu ile almayı planladığınız kredinin özelliklerine bakabilirsiniz.  TEB müşterilerinin bankacılık işlemelri için pek çok kolaylık sunmaktadır. Bunlardan biri de Cepteteb’dir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, hemen oturduğunuz yerden işlemlerinizi gereçekleştirebilirsiniz. Cepteteb’i tanıyalım ve nasıl kredi alınır bakalım.

?

Türk Ekonomi Bankası, müşterilerine daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verme amacıyla Cepteteb kredisi vermektedir. Cepteteb kredi nasıl alınır? Konulu makalemizde, bu kredi hakkındaki tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Cepteteb kredisi için öncelikle bir yönüyle TEB şubelerine gitmeye gerek kalmadan, kefil gösterip teminat vermeden kredi alma olarak tanımlanabilir..Cepteteb kredisi için başvuru işlemlerini internet bankacılığı ve cepbank üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şube yoluyla başvuru yapılmadığından banka tarafından kredi tahsis ücreti de talep edilmemektedir. Aynı zamanda banka tarafından uygulanan faiz oranları da diğer bankalara kıyasla daha düşüktür.

Cepteteb Kredi Başvuru Sonucu

Cepteteb kredisi onaylandığında kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. Herhangi bir şubeye uğramaksızın bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Cepteteb ve TEB internet müşterisi olmayanlar ise başvuru işlemlerini TEB resmi internet üzerinden yapabilmektedir. Form bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvuru işleminizi bankaya iletebilirsiniz. Krediniz onaylandığı anda mesaj gönderilmektedir. Banka yetkilileri tekrar bir iletişim sağlayarak randevu talep etmekte ve bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi ayağınıza gelmektedir. Banka görevlileri evraklar ve imza dosyalarıyla birlikte sizi ziyaret etmekte ve gerekli işlemlerin ardından kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. Kredi kapsamında 1000 TL ile 15.000 TL arasında kredi verilmektedir. Banka tarafından 36 aya varan vadelerle verilen kredi için %1,30 faiz uygulanmaktadır.

Cepteteb Kredi Masrafları

Cepteteb kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yapılmaktadır. Hayat sigortası bedeli ortalama 180 TL civarındadır. Bu kredi tutarı 5000 TL’lik kredi tutarları için geçerlidir. Kredi başvurusu yapan kişinin yaş durumuma ve çekeceği kredi miktarına göre sigorta prim tutarları değişebilmektedir. Cepteteb kredisi ile 15.000 TL’lik bir kredi alan kişi 36 ay vadeli olarak bu krediyi aldığında aylık 547,72 TL taksit ödemektedir. Kredinin toplam maliyeti ise 19.717,89 TL’dir. Bankanın yapacağı güncel kredi kampanyaları ve faiz oranlarının değiştirilmesi sonucunda kredinin maliyeti değişim gösterebilmektedir. Faiz oranlarının düşmesiyle birlikte krediyi daha uygun maliyetle alabilirsiniz. Cepteteb kredisine başvuru yapmadan önce bankanın resmi internet sitesinden ya da şubelerinden güncel faiz oranlarını karşılaştırarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Hesaplama

TEB Cepteteb ile alacağınız ihtiyaç kredisi için farklı vade seçeneklerine göre aynı faiz oranı uygulanmaktadır. İstersenşz 3 isterseniz 12 isterseniz 36 ay vade ile ihtiyaç kredisini Cepteteb ile alın %1,27 faiz oranı uygulanmaktadır.  Cepteteb ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu aşağıdaki görseldedir. Ayrıntılı bilgi için TEB müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

ceptetebkredi-enkredi

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın