CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

cepteteb-kredi-karti-basvurusu

Nasıl Yapılır? : CEPTETEB Kredi Kartı ücreti fırsatından yararlanmak için kredi kartı başvuru işlemi yapmalısınız. Sonrasında CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama ile sonucu öğrenebilirsiniz. CEPTETEB Kredi Kartı avantajları arasında yer alan yıllık aidat hakkında da yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

, CEPTETEB Kredi Kartı tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden, mobilden, ATM’den ya da Destek Merkezi gibi dijital kanallar aracılığı ile gerçekleştirmenizi sağlayan, işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz, TEB’in sunduğu bir hizmettir.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu internet üzerinden ya da TEB Şubesi’nden yapılabiliyor. İsterseniz şubeye gitmeden internet üzerinden kredi kartı başvuru formu içerisindeki bilgileri doldurun ve başvuruyu tamamlayın. İsterseniz TEB Şubesi’ne giderek ilgili banka personeline kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirterek kredi kartı başvurunuzu şubeden gerçekleştirin.

İnternetten CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden şubeye gitmeden CEPTETEB Kredi Kartı Başvuru işlemi yapmanız mümkündür. CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

1-CEPTETEB resmi internet sitesine girin. (cepteteb.com.tr)

2-Sitenin sağ üst köşesinde yer alan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın.

cepteteb-kredi-karti

3-Butona tıkladığınızda açılan menüde Kredi Kartı seçeneğini tıklayın.

cepteteb-kredi-karti-basvuru

4-Yönlendirildiğiniz sayfada Kişisel Bilgiler bölümü açılacaktır. Bu sayfada sizden TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu Numarası istenecektir. Bu bilgileri doğru eksiksiz olarak girin.

5-Sayfada bulunan Güvenlik Kodu bilgisini de girdikten sonra Devam butonuna tıklayın.

6- Devam butonuna tıkladıktan sonra SMS doğrulama ve şu adımları tamamlamanız gerekiyor.

-SMS Doğrulama

-Çalışma/Gelir/Adres Bilgileri

-Ürün Bilgileri

-Kimlik Bilgileri

-Özet

-Sonuç

7- Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra CEPTETEB Kredi Kartı Başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

CEPTETEB için Hemen Başvur Butonu altında yer alan Başvurum Nerede bağlantısına tıklayın.Sizden istenen bilgileri girdikten sonra Başvurum Nerede hizmeti ile başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Cepteteb kredi kartı başvurusu sorgulama işlemi bu şekilde yapılabilir. İsterseniz TEB Şubesi’ne giderek kredi kartı başvurun sonucuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şubeden CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

CEPTETEB Kredi Kartı almak için TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi kartı başvurusu için sizden nüfus cüzdanı, gelir durumunuzu gösteren belge gibi evraklar isteyebilir. Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler hazırlandıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzdan sonra banka sizi başvurunuzun onaylandığı ya da onaylanmadığı hakkında bilgilendirecektir.

CEPTETEB Kredi Kartı Yıllık Ücret

CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapan ilk 50.000 kişi arasında yer alırsanız yıllık kart aidatı ödemeniz gerek yoktur. Bu kişiler için aidat ödememek CEPTETEB kredi kartı avantajı olmaktadır.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvuru sayfasına girdiğinizde ilk 50.000 fırsatı devam durumu hakkında bilgi verilmektedir. Eğer CEPTETEB Kredi Kartı için başvurunuzu yapıp ilk 50.000 kişi arasında olursanız kart aidatı ödemeyeceksiniz.

CEPTETEB  Kredi Kartı Başvurusu yapan ilk 50.000 kişi ise yıllık kart aidatı ödemesini hiçbir zaman yapmayacak, ödemeyecektir.

Maaşın Kaç Katına Kredi Kartı Limiti Belirlenir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın